Alüminyum Kutusu HVAC Farklı Dijital Hava Basıncı Algılayıcı Göndericisi Farklı Hava Basıncı Algılayıcı
Product Details
| Model NO.: | BP93420D-I | Ölçüm Ortamı: | gaz |
|---|---|---|---|
| Doğruluk Derecesi: | %0,5 | Basınç Aralığı: | 0-10kpa...~2MPa |
| IP Derecelendirmesi: | IP65 | Basınç tipi: | Fark Basıncı |
| İplik: | M10*1 veya özelleştirilmiş | Ölçüm Aralığı: | 0-500Pa...~200kPa |
| Tek Taraflı Aşırı Yük: | Nominal aralığın ≤3 katı | Statik Basınç: | Nominal aralığın 5 katı veya 7 MPa arasındaki minimum değer |
| Çalışma Sıcaklığı: | -30°C~80°C | Muhafaza Malzemesi: | 304.316 litre |
| Diyafram Malzemesi: | 316L | Ağırlık: | ~0.25kg |
| Vurgulamak |
%0,25 Doğruluk Fark Basınç Transmitteri,IP65 Korumalı Dijital Hava Basıncı Sensörü |
||
Product Description




- Kompakt boyut ve kolay kurulum için paslanmaz çelik yapısal tasarım
- Titiz sıcaklık telafisi ve yaşlandırma taraması, kararlı, güvenilir performans sağlar
- Esnek elektriksel arayüz seçenekleri: takılabilir veya doğrudan kablolama konfigürasyonları
- Petrol, kimya, enerji ve hidroloji endüstrilerindeki gaz ve sıvılar için diferansiyel basınç ölçümü
- Petrol, kimya, metalurji, enerji üretimi ve hidroloji endüstrilerinde endüstriyel proses uygulamaları
- Boru hatları ve fırın odaları için basınç ölçümü
| Ölçüm Aralığı | 0-500Pa...~200kPa |
| Basınç Tipi | Diferansiyel Basınç |
| Tek Taraflı Aşırı Yük | Anma aralığının 3 katından az |
| Statik Basınç | Anma aralığının 5 katı veya 7 MPa arasındaki minimum değer |
| Doğruluk @ 25°C | ±0.25% (Tipik) ±0.5% (Maksimum) |
| Tekrarlanabilirlik | ±0.03% (Tip.) ±0.05%FS (Maks.) |
| Histerezis | ±0.03% (Tip.) ±0.05%FS (Maks.) |
| Uzun Süreli Kararlılık | ±0.5%F.S/Yıl(≤200KPa) ±0.2%F.S/Yıl(>200KPa) |
| Sıfır Sıcaklık Sürüklenmesi | ±0.01%FS/°C(>100KPa), ±0.02%FS/°C (≤100Kpa) |
| Aralık Sıcaklık Sürüklenmesi | ±0.01%FS/°C(>100KPa), ±0.02%FS/°C (≤100Kpa) |
| Telafi Sıcaklığı | 0-50°C(0-10KPa, 0-20KPa) ,0-70°C ,-10-70°C |
| Çalışma Sıcaklığı | -30°C~80°C |
| Depolama Sıcaklığı | -40°C~100°C |
| Titreşim | 10g,55Hz ~ 2kHz |
| Gövde Malzemesi | 304,316L |
| Diyafram Malzemesi | 316L |
| İzolasyon Direnci | 100MΩ 100VDC |
| Patlamaya Dayanıklılık Derecesi | İntrinsically safe ve patlamaya dayanıklı |
| Koruma Derecesi | IP65 |
| Ağırlık | ~0.2kg |

| Çıkış Sinyali | Besleme Gerilimi | Çıkış Tipi |
|---|---|---|
| 4~20mA | 12~30VDC | 2/3/4 telli |
| 0~10/20mA | 3 telli | |
| 0/1~5V 0.5~4.5V | 5VDC |



- Ölçülen ortamın ürünle temas eden parçalarla uyumluluğunu sağlayın
- Güvenilir çalışma için ölçüm noktası ve verici arasına üç valfli bir manifold monte edin
- Kurulum konumu etkisini en aza indirmek için basınç arayüzlerini yatay olarak konumlandırın
- Titreşim, darbe kuvveti, elektromanyetik parazit veya radyo frekansı paraziti için özel gereksinimleri belirtin
| BP93420XX | Basınç Vericisi |
| Kod | Anahat Yapısı |
| DII | Diferansiyel Basınç Vericisi |
| Ölçüm Aralığı | 0-10KPa...~2MPa |
| Kod | Güç Kaynağı |
| D1 | 24VDC |
| D2 | 5VDC |
| D3 | Diğer |
| Kod | Çıkış Sinyali |
| S1 | 4~20mADC |
| S2 | 1~5VDC |
| S3 | 0~5VDC |
| S4 | 0~10mADC |
| S5 | 0~20mADC |
| S6 | 0~10VDC |
| S7 | 0.5~4.5VDC |
| Kod | Basınç Bağlantısı |
| J1 | M20×1.5 Erkek |
| J2 | G1/2 Erkek |
| J3 | G1/4 Erkek |
| J4 | 1/2 NPT Erkek |
| J5 | Diğer |
| Kod | Elektriksel Bağlantı |
| B1 | Hirschmann |
| B2 | PG7 Fiş |
| B3 | Mühürlü Kablo Çıkışı |
| B4 | Diğer |
| Kod | Basınç Tipi |
| D | Diferansiyel Basınç |
- Basınç sensörü vericilerinizin özellikleri nelerdir?
- Yüksek hassasiyet, dayanıklılık ve mükemmel performans. Özelleştirme mevcuttur.
- Özel spesifikasyonları özelleştirebilir miyim?
- Evet, mühendislerimiz özel ihtiyaçları karşılamak için ürünleri uyarlayabilir. OEM ve ODM hizmeti sunuyoruz.
- Üretim kapasiteniz nedir?
- Üretim tesislerimiz ayda 30.000'e kadar basınç sensörü vericisi üretebilir, bu nedenle büyük ölçekli siparişlerin ihtiyaçlarını karşılayabiliriz. Ancak, sorunsuz üretim ve teslimat planlamasını sağlamak için önceden satış ekibimizle iletişime geçmeniz tavsiye edilir.
- Tipik teslimat süresi nedir?
- Standart modeller için 5~8 iş günü. Özelleştirilmiş ürünler değişiklik gösterebilir.
- Ürünler nasıl fiyatlandırılır? İndirimler var mı?
- Toplu siparişler veya uzun vadeli ortaklar için indirimlerle rekabetçi fiyatlandırma.
- Ürünlerinizin garantisi nedir? Ve satış sonrası hizmet?
- Garanti süremiz sevkiyattan sonra 24 aydır ve satış sonrası ekibimiz sorularınıza 24 saat içinde yanıt verecektir, PC ağı üzerinden uzaktan talimat her zaman mevcuttur.
Product Highlights
BP93420D-I diferansiyel basınç vericisi %0,25 doğruluk, IP65 koruması ve özel seçenekler sunar. İstikrarlı performansı ve kompakt tasarımıyla HVAC, petrol ve endüstriyel gaz/sıvı basınç ölçümü için idealdir.
19mm Yağ Dolu Basınç Göndericisi Difüzyonlu Silikon Basınç Göndericisi Su Yağı Testi
Oil Filled Diffused Sillcon Pressure Transmitter Sensor For Water And Oil Test 19mm Silicon Piezoresistive Pressure Sensor Introduction of Pressure Transmitter Sensor: HT19F functions as a silicon piezoresistive pressure sensor ,with a core consisting of a highly stable diffused silicon element,. It effectively measures the pressure of liquids and gases by transmitting the pressure of the tested medium to the silicon diaphragm through an isolation diaphragm and silicon oil
OEM Su Yağı Akış Diyafragma Basınç Göndericisi İçecek Dijital Seviye Basınç Sensörü
BP93420-IIIQT1 OEM water oil Beverage glue Flush Diaphragm Pressure Sensor Transmitter BP93420-IIIQT1 Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor: BP93420-IIIQT1 flush-diaphragm pressure sensor transmitter is an analog pressure transmitter with a flat membrane structure, which increases the contact area with the medium. Wide temperature range, overload capacity, strong corrosion resistance, wide application. In order to ensure that this series of
BPHT24-III Dijital Basınç Göndericisi Flush Diaphragm Dijital Basınç Algılayıcı
Hengtong BPHT24-III Digital Flush diaphragm pressure sensor Transmitter China BPHT24-III Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor transmitter: BPHT24-III pressure transmitter is mainly used in the pressure measurement of viscous liquid mud anti-scaling and anti-crystallization oil shield machine. The whole adopts integrated stainless steel structure, and the two kinds of flat film structure with or without cavity can choose the material in contact
BPZK04-2 Basınç Değiştiricisi Elektriksel 24VDC 4-20mA Dijital Basınç Değiştiricisi LCD Ekran Elektronik Basınç Değiştiricisi
24Vdc 4-20MA 2-Point Electronic Pressure Switch Digital Pressure Switch With LCD Display BPZK04-2 Electronic Pressure Switch Introduction: BPK-ZK04-2 electronic pressure switch is a set of pressure measurement, control display, transmission output as one of the full digital control products. It can be used as a signal device when the pressure of non-corrosive gases and liquids reaches a limit value, or as a circuit contact switch for a pressure regulator. The controller is
Please use our online inquiry contact form below if you have any questions, our team will get back to you as soon as possible.