4-20mA Basınç Verici Sensörü
Product Details
| Ürün modeli: | BP157 | Menzil: | 0~10KPa~20MPa |
|---|---|---|---|
| Çıkış: | 4-20mA /0.5-4.5VDC | Acımasız: | %0,25 veya %0,5 |
| Ev materyalleri: | 304SS | Koruma Derecesi: | IP65 |
| Modeli: | 1 | ||
| Vurgulamak |
Yağ çekirdeği basınç verici sensörü,Mini silikon basınç verici sensörü,Paslanmaz çelik yapısı basınç verici sensörü |
||
Product Description
BP157 4-20mA Mini Silikon Basınç İzolasyon Filmi Yağ Çekirdek Basınç Göndericisi Sensörü
Mini Silikon Paslanmaz Çelik Yapısı Basınç Göndericisi Algılayıcı Yağ Çekirdek Basınç Göndericisi 4 20ma
BP157 basınç verici
Basınç verici sensörünün tanıtımı:
Yayılmış silikon basınç verici sensörünün içinde silikon malzemeden yapılmış ince bir film vardır. Ölçülen basınç diyafragma üzerinde etki ettiğinde, diyafragma hafif bir şekilde deforme olur.ve diyafram üzerinde küçük bir direnç varDiyafram deforme olduğunda, bu da diyaframın direnç değerinde bir değişime neden olur.yayılmış silikon basınç verici genellikle yerleşik bir köprü devresine sahiptirKöprü bir çok dirençten oluşur, bunlardan biri piezoresistiftir.Köprü çıkış elektrik sinyalinin değişimini ölçerekÇıktı sinyali analog (voltaj veya akım gibi) veya dijital (dijital kod gibi) olabilir.
Ürün Özellikleri basınç verici sensörü:
- Geniş ölçüm aralığı, paslanmaz çelik yapısı, çeşitli basınç arayüzleri biçimleri
- IP65 koruma derecesi paslanmaz çelik yapısı
- Sıfır ve tam ölçek ayarlanabilir
- Yüksek hassasiyet, tüm paslanmaz çelik yapısı
Basınç verici sensörünün uygulamaları:
- 316L paslanmaz çelik ile korozif olmayan gazların ve sıvıların basınç ölçümü
- Denizcilik ve havacılık endüstrilerinde uygulanır
- Petrol, kimyasal, metalürji, güç üretimi ve hidroloji gibi endüstriyel yerleşik süreçlerde kullanılır
- Hidrolik ve pnevmatik kontrol sistemlerinde kullanılır
Basınç verici sensörünün performans parametreleri:
| Ölçüm aralığı | 0kPa 10kPa... 5MPa |
| Basınç Tipi | Ölçüm basıncı, mutlak basınç, mühürlü basınç |
| Aşırı yük | İsimlendirilmiş aralığın ≤ 1,5 katı |
| Doğruluk @ 25°C | ±0,25% (Tipik) ±0,5% (Maximum) |
| Tekrarlanabilirlik ve Isterez | 0.02% F.S. (Tip) 0.05% F.S. (Max.) |
| Uzun vadeli istikrar | ± 0,1% F.S./Yıl (Tipik) ± 0,2% F.S./Yıl (Max.) |
| Sıfır Noktası Sıcaklığı Değişimi | ± 0.02% F.S/°C ((≤ 100KPa) ± 0.01% F.S/°C ((> 100KPa) |
| Tam Ölçekli Sıcaklık Değişimi | ± 0.02% F.S/°C ((≤ 100KPa) ± 0.01% F.S/°C ((> 100KPa) |
| Frekans Cevabı | 2.4Khz |
| Karşılama sıcaklığı | 0-70°C ((≤10mpa, özelleştirilebilir) |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C~80°C |
| Depolama sıcaklığı | -40°C~120°C |
| Titreme | 10g,55Hz 2kHz |
| Konut malzemeleri | 304316L |
| Diyafram malzemesi | 316L |
| İzolasyon Direnci | 100MΩ 100VDC |
| Patlama geçirmez sınıflandırma | Ex ia IIC T6 Ga |
| Koruma derecesi | IP65 |
| O-ring mührü | Fluor kauçuk |
| Ağırlık | ~0,1kg |
| Çıkış sinyali | Güçlendirme Voltajı | Çıktı Türü |
| 4 ′′20mA | 1230VDC | 2/3/4 tel |
| 010/20mA |
3 tel |
|
| 0/1 ¢5V | ||
| 0/1 ̇10V | ||
| 0.5 ∙ 4.5V |
5VDC |

Basınç verici sensörünün hareketlerini düzenlemek
1Ürünü seçerken, lütfen ölçülecek ortamın ürünün temas kısımlarıyla uyumlu olduğundan emin olun.
2Sipariş verirken, patlama geçirmez ürünlerin dijital ekran başlıklarını içermediğini lütfen unutmayın.
3LCD veya LED ekran başlığı ile verici sipariş ederken, verici için güç kaynağı 20VDC'den düşük olmamalıdır.
4Ürünün güvenilir çalışmasını sağlamak için, kullanıcıların sitede yıldırım koruma cihazları kurmaları ve ürünün ve güç kaynağının güvenilir bir şekilde topraklandığından emin olmaları önerilir.
5Fluoro kauçuk O-halkasının nominal çalışma sıcaklık aralığı -20°C ila 250°C'dir. Ürünün çalışma sıcaklığı -20°C'nin altında olduğunda, bir EPDM O-halkası mühürü seçmek gerekir.
6. Varsayılan kablo uzunluğu 1.5m, üç malzemede mevcuttur. Belirtilmemişse, polietilen kablo malzemesi ile sağlanacaktır.Lütfen sırada belirtin..
7. Güçlü titreşim, anlık darbe kuvveti, güçlü elektromanyetik veya radyo frekansı müdahalesi gibi özel gereksinimler için, lütfen şirketimize bildirin ve siparişte belirleyin.
FQA:
1S: Basınç sensörünüzün vericilerinin özellikleri nelerdir?
A: Yüksek hassasiyet, dayanıklılık ve mükemmel performans.
2S: Özel özellikleri özelleştirebilir miyim?
A: Evet, mühendislerimiz özel ihtiyaçları karşılamak için ürünleri uyarlayabilir. OEM ve ODM hizmeti sağlarız
3S: Üretim kapasiteniz nedir?
A: Üretim tesislerimiz ayda 30.000'e kadar basınç sensörü verici üretebilir, bu nedenle büyük ölçekli siparişlerin ihtiyaçlarını karşılayabiliriz.Pürüzsüz üretim ve teslimat programını sağlamak için satış ekibimizle önceden irtibata geçmeniz önerilir.
.
4S: Tipik teslimat süresi nedir?
A: Standart modeller için 5 ~ 8 iş günü. Özel ürünler değişebilir.
Product Highlights
BP157 4-20mA Mini Silikon Basınç İzolasyon Filmi Yağ Çekirdek Basınç Göndericisi Sensörü Mini Silikon Paslanmaz Çelik Yapısı Basınç Göndericisi Algılayıcı Yağ Çekirdek Basınç Göndericisi 4 20ma BP157 basınç verici Basınç verici sensörünün tanıtımı: Yayılmış silikon basınç verici sensörünün içinde ...
19mm Yağ Dolu Basınç Göndericisi Difüzyonlu Silikon Basınç Göndericisi Su Yağı Testi
Oil Filled Diffused Sillcon Pressure Transmitter Sensor For Water And Oil Test 19mm Silicon Piezoresistive Pressure Sensor Introduction of Pressure Transmitter Sensor: HT19F functions as a silicon piezoresistive pressure sensor ,with a core consisting of a highly stable diffused silicon element,. It effectively measures the pressure of liquids and gases by transmitting the pressure of the tested medium to the silicon diaphragm through an isolation diaphragm and silicon oil
OEM Su Yağı Akış Diyafragma Basınç Göndericisi İçecek Dijital Seviye Basınç Sensörü
BP93420-IIIQT1 OEM water oil Beverage glue Flush Diaphragm Pressure Sensor Transmitter BP93420-IIIQT1 Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor: BP93420-IIIQT1 flush-diaphragm pressure sensor transmitter is an analog pressure transmitter with a flat membrane structure, which increases the contact area with the medium. Wide temperature range, overload capacity, strong corrosion resistance, wide application. In order to ensure that this series of
BPHT24-III Dijital Basınç Göndericisi Flush Diaphragm Dijital Basınç Algılayıcı
Hengtong BPHT24-III Digital Flush diaphragm pressure sensor Transmitter China BPHT24-III Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor transmitter: BPHT24-III pressure transmitter is mainly used in the pressure measurement of viscous liquid mud anti-scaling and anti-crystallization oil shield machine. The whole adopts integrated stainless steel structure, and the two kinds of flat film structure with or without cavity can choose the material in contact
BPZK04-2 Basınç Değiştiricisi Elektriksel 24VDC 4-20mA Dijital Basınç Değiştiricisi LCD Ekran Elektronik Basınç Değiştiricisi
24Vdc 4-20MA 2-Point Electronic Pressure Switch Digital Pressure Switch With LCD Display BPZK04-2 Electronic Pressure Switch Introduction: BPK-ZK04-2 electronic pressure switch is a set of pressure measurement, control display, transmission output as one of the full digital control products. It can be used as a signal device when the pressure of non-corrosive gases and liquids reaches a limit value, or as a circuit contact switch for a pressure regulator. The controller is
Please use our online inquiry contact form below if you have any questions, our team will get back to you as soon as possible.