BH93420-I Su seviyesi vericisi su tankı için basınç algılayıcı probu 0.5-4.5VDC
Product Details
| Model numarası.: | BH93420-I | Diyafram Malzemesi: | 316L paslanmaz çelik |
|---|---|---|---|
| Net Ağırlık: | 0.3KG | Taşıma Paketi: | Karton |
| Ticari marka: | HT sensörü | Kaynağı: | Çin |
| HS kodu: | 90261000 | türü: | Silikon Piezoresistive Tipi |
| Yapı Tasarımı: | Dalgıç Tip | Basınç aralığı: | Ölçüm basıncı ve mutlak basınç |
| Ekran tipi: | Ekran Aracı | Doğruluk derecesi: | ≤ 0,5% F.S. |
| Ip derecesi: | IP68 | ||
| Vurgulamak |
Su seviyesini aktarıcı BH93420-I,4.5VDC basınç algılayıcı sondası,Su tankı için su seviyesi vericisi |
||
Product Description
Sıcak kelimeler: su tankı seviyesi sensörü, Çin tedarikçileri, üreticileri, satıcıları, kullanımları, verici
BH93420-I 5V POWER 0.5-4.5VDC Çıkış Su Seviyesi Transmitteri
BH93420-I Su seviyesi iletici
Su seviyesi vericisinin tanıtımı:
BH93420-I su seviyesi verici HT serisi yüksek hassasiyetli piezoresistive kullanır Tam olarak kaynaklı paslanmaz çelik koruma ile donatılmış, altıgen ve su kılavuzu baş tasarımı ile donatılmış ve su geçirmez mühürleme teknolojisini kullanmaktadır.Bu tasarım, müşterilerin çeşitli kurulum gereksinimlerini karşılamasını ve farklı uygulama senaryolarına adapte olmasını sağlar.
BH93420-I Su seviyesi vericiKüçük bir deliği olan koruyucu kapağı sadece diyafragmanı korumakla kalmaz, aynı zamanda sıvıların diyafragmaya serbestçe ulaşmasına izin verir.Mükemmel mühürleme teknolojisi ve iyi montaj teknikleri, su seviyesini aktarıcının olağanüstü kalitesini ve performansını garanti eder.
- Güvenliği ve güvenilirliği sağlayan tamamen kaynaklı tasarım
- Çifte seçeneği için sonda ekleme ve iplikli montaj, çeşitli karşılamakYerel kurulum ihtiyaçları
- Yüksek ve düşük sıcaklıklar için sıkı bir şekilde test edilmiş, geniş bir alana uygundurUygulamaların sıcaklık aralığı
- EPatlama geçirmez işareti: ExiaIICT6
- PTFT, PU kabloları
- Çeşitli çıkış sinyali seçenekleri
- 316LSS ile uyumludur, korozif olmayan sıvılar
- Su seviyelerinin çeşitli uygulamalarda, örneğin kanalizasyon, endüstri veBelediye suyu, su tankları, kuyular, nehirler, deniz suyu, göller vb.
- Dizel ve yakıt tanklarındaki yakıt seviyelerinin ölçümü
| Performans parametreleri: | |
| Ölçüm aralığı | 0~10m...400mH2O |
| Basınç Tipi | Ölçüm basıncı, mutlak basınç, mühürlü basınç |
| Aşırı yük | ≤ 2X nominal aralığı |
| Doğruluk @ 25oC | ±0,25% (Genel) ±0,5% (En fazla) |
| Tekrarlanabilirlik | ±0,03% (Tipik) ±0,05% FS (Max.) |
| Histeriz | ± 0,03% (Tipik) ± 0,05% FS (Max.) |
| Uzun vadeli istikrar | ± 0,2% F.S/yıl (Max.) |
| Sıfır Sıcaklık Değişimi | ±0,01% FS/oC ((>100KPa), ±0,02% FS/oC (≤100Kpa) |
| Span Sıcaklığı Değişimi | ±0,01% FS/oC ((>100KPa), ±0,02% FS/oC (≤100Kpa) |
| Karşılama sıcaklığı | 0-50oC (0-1m) . 0-2m ); 0-70oC |
| Çalışma sıcaklığı | -20~80oC |
| Depolama sıcaklığı | -30~100oC |
| titreşim | 10g,55Hz ~ 2kHz |
| Şok | 100 g |
| Konut malzemeleri | 1Cr18Ni9Ti,316L paslanmaz çelik |
| Diyafram malzemesi | 316L paslanmaz çelik |
| İzolasyon Direnci | >=100MΩ@100VDC |
| Patlama geçirmez sınıflandırma | ExiaIICT6 |
| Koruma derecesi | IP67, IP68 |
| O-ring mührü | Fluor kauçuk |
| Ağırlık | ~0.3Kg (siz) kablo) |
| Kablo malzemesi | Polietilen, Poliüretan |
| Çıkış sinyali | Güçlendirme Voltajı | Çıktı Türü |
| 4 ~ 20mA | 12 ~ 30VDC | 2/3/4 tel |
| 0~10/20mA | 3 Kablo |
|
| 0/1~5V | ||
| 0/1~10V | ||
| 0.5~4.5V | 5VDC |
| Çizelge İnşaatı: |
|
Elektrik bağlantısı: |
|
Seçim Örnekleri: |

Sipariş ipuçları:
2Ölçülen ortamın yoğunluğu belirtilmelidir.
3Güçlü elektromanyetik veya radyo frekanslı müdahale için lütfen şirketimize detayları verin ve siparişte belirtin.
4Ürünün güvenilir çalışmasını sağlamak için, kullanıcıların şimşek koruma cihazlarını tesiste kurmaları ve ürünün ve güç kaynağının güvenilir bir şekilde topraklandığından emin olmaları önerilir.
Düzen Rehber:
| BH93420 | Kod | Çizelge İnşaatı | ||||||
| İT | Basınç verici | |||||||
| Ölçüm aralığı | 0~10m...400mH2O | |||||||
| Kod | Güç kaynağı | |||||||
| D1 | 24VDC | |||||||
| D2 | 5VDC | |||||||
| D3 | Diğerleri | |||||||
| Kod | Çıkış sinyali | |||||||
| S1 | 4 ~ 20mADC | S5 | 0~20mADC | |||||
| S2 | 1~5VDC | S6 | 0~10VDC | |||||
| S3 | 0~5VDC | S7 | 0.5~4.5VDC | |||||
| S4 | 0~10mADC | S8 | RS485 | |||||
| Kod | Basınç Tipi | |||||||
| G | Basınç ölçümü | |||||||
| A | Mutlak Baskı | |||||||
| S | Sıfırlanmış referans basıncı | |||||||
| Kod | Malzeme | |||||||
| 01 | 304 paslanmaz çelik | |||||||
| 02 | 316L paslanmaz çelik | |||||||
| Kod | Kablo malzemesi | |||||||
| C1 | PU | |||||||
| C2 | PTFE | |||||||
Sıkça sorulan sorular:
1- Fiyatı nasıl alabilirim?
-Biz genellikle biz sorgu aldıktan sonra 12 saat içinde alıntı ((Haftasonları ve tatiller hariç).
2- Sipariş verirken örnek alabilir miyim?
- Evet. Lütfen bizimle iletişime geçin.
3- Ne kadar süresi var?
- Sipariş miktarına ve sipariş verdiğiniz mevsimden bağlı.
Genellikle küçük miktarda 7-15 gün içinde ve büyük miktarda yaklaşık 30 gün içinde gönderebiliriz.
4Ödeme süreniz nedir?
- T/T, Western Union, bu pazarlık edilebilir.
5- Nakliye yöntemi nedir?
-Deniz yoluyla,hava yoluyla veya ekspres ((UPS,DHL,TNT,FEDEX ve ect) ile gönderilebilir. Sipariş vermeden önce bizimle onaylayın.
Product Highlights
Sıcak kelimeler: su tankı seviyesi sensörü, Çin tedarikçileri, üreticileri, satıcıları, kullanımları, verici BH93420-I 5V POWER 0.5-4.5VDC Çıkış Su Seviyesi Transmitteri BH93420-I Su seviyesi iletici Su seviyesi vericisinin tanıtımı: BH93420-I su seviyesi verici HT serisi yüksek hassasiyetli ...
19mm Yağ Dolu Basınç Göndericisi Difüzyonlu Silikon Basınç Göndericisi Su Yağı Testi
Oil Filled Diffused Sillcon Pressure Transmitter Sensor For Water And Oil Test 19mm Silicon Piezoresistive Pressure Sensor Introduction of Pressure Transmitter Sensor: HT19F functions as a silicon piezoresistive pressure sensor ,with a core consisting of a highly stable diffused silicon element,. It effectively measures the pressure of liquids and gases by transmitting the pressure of the tested medium to the silicon diaphragm through an isolation diaphragm and silicon oil
OEM Su Yağı Akış Diyafragma Basınç Göndericisi İçecek Dijital Seviye Basınç Sensörü
BP93420-IIIQT1 OEM water oil Beverage glue Flush Diaphragm Pressure Sensor Transmitter BP93420-IIIQT1 Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor: BP93420-IIIQT1 flush-diaphragm pressure sensor transmitter is an analog pressure transmitter with a flat membrane structure, which increases the contact area with the medium. Wide temperature range, overload capacity, strong corrosion resistance, wide application. In order to ensure that this series of
BPHT24-III Dijital Basınç Göndericisi Flush Diaphragm Dijital Basınç Algılayıcı
Hengtong BPHT24-III Digital Flush diaphragm pressure sensor Transmitter China BPHT24-III Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor transmitter: BPHT24-III pressure transmitter is mainly used in the pressure measurement of viscous liquid mud anti-scaling and anti-crystallization oil shield machine. The whole adopts integrated stainless steel structure, and the two kinds of flat film structure with or without cavity can choose the material in contact
BPZK04-2 Basınç Değiştiricisi Elektriksel 24VDC 4-20mA Dijital Basınç Değiştiricisi LCD Ekran Elektronik Basınç Değiştiricisi
24Vdc 4-20MA 2-Point Electronic Pressure Switch Digital Pressure Switch With LCD Display BPZK04-2 Electronic Pressure Switch Introduction: BPK-ZK04-2 electronic pressure switch is a set of pressure measurement, control display, transmission output as one of the full digital control products. It can be used as a signal device when the pressure of non-corrosive gases and liquids reaches a limit value, or as a circuit contact switch for a pressure regulator. The controller is
Please use our online inquiry contact form below if you have any questions, our team will get back to you as soon as possible.