BH93420-I Su Seviyesi Göstergesi Verici Basınç Verici Sensör
Product Details
| Model NO.: | BH93420-I | Çıktı formu: | 4-20mA veya RS485 |
|---|---|---|---|
| Ip derecesi: | IP68 | Tasarım: | Kişiselleştirmeyi Kabul Et |
| Doğruluk: | 0% 25, % 0.5 | Diyafram Malzemesi: | 316L paslanmaz çelik |
| Ticari marka: | HT sensörü | Kaynağı: | Shaan Xi |
| HS kodu: | 90261000 | Kurulum Türü: | Dalgıç Tip |
| Vurgulamak |
water level gauge pressure transmitter,pressure transmitter sensor with warranty,water level sensor pressure gauge |
||
Product Description
BH93420-I Su Seviye Göstergesi Verici Basınç Verici Sensör
Ürün Açıklaması
BH93420 I Su seviye sensörü
Giriş:
BH93420-I Sıvı Seviye Vericisi Teknik Özellikleri
Çekirdek Algılama Teknolojisi
-
HT serisi izole yağ dolgulu difüzyonlu silikon algılama elemanı kullanır
Sağlam Yapı
- Monolitik paslanmaz çelik gövde
- Kompakt tek parça tasarım
- Tamamen kaynaklı paslanmaz çelik batırılmış kısım
Performans Avantajları
- IP68 dalgıç su geçirmezlik derecesi
- Hassas sıcaklık kompanzasyonu (-40°C ila +85°C)
- Hızlandırılmış yaşlanma kalifikasyon testi
Güvenilirlik Güvencesi
- Mükemmel uzun süreli kararlılık (±0,1%FS/yıl)
- Yüksek şok/titreşim direnci (20g'ye kadar)
- Endüstriyel sınıf EMI koruması
- Bu dalgıç seviye sensörü, aşağıdakiler dahil olmak üzere zorlu uygulamalarda güvenilir performans sunar:
- Atık su arıtma tesisleri
- Kimyasal proses tankları
- Sel izleme sistemleri
- 1. Tam paslanmaz çelik gövde, çeşitli test ortamları için uygundur
- 2. Daldırma tipi prob ölçümü, kolay kurulum
- 3. Çeşitli çıkış sinyali seçenekleri
- 4. Patlamaya dayanıklı işaretleme: ExiaIICT6
- 5. Yüksek koruma oranı: IP68
- 6. PE veya PU kablo
1. 316LSS, aşındırıcı olmayan sıvılarla uyumlu
2. Kanalizasyon, endüstriyel ve belediye suyu, su depoları, kuyular, nehirler, deniz suyu, göller vb. gibi çeşitli uygulamalarda su seviyelerini izleme
3. Dizel ve yakıt tanklarında yakıt seviyelerini ölçme
| Performans Parametreleri | |
| Ölçüm Aralığı | 0~10m…400m |
| Basınç Tipi | Gösterge Basıncı, Mutlak Basınç, Kapalı Basınç |
| Aşırı Yük | ≤ 2X nominal aralık |
| 25ºC'deki Doğruluk | ±0,25% (Tip.) ±0,5% (Maks.) |
| Tekrarlanabilirlik | ±0,03% (Tip.) ±0,05%FS (Maks.) |
| Histerezis | ±0,03% (Tip.) ±0,05%FS (Maks.) |
| Uzun Süreli Kararlılık | ±0,2%F.S/yıl (Maks.) |
| Sıfır Sıcaklık Kayması | ±0,01%FS/ºC(>100KPa), ±0,02%FS/ºC (≤100Kpa) |
| Aralık Sıcaklık Kayması | ±0,01%FS/ºC(>100KPa), ±0,02%FS/ºC (≤100Kpa) |
| Kompanzasyon Sıcaklığı | 0-50ºC (0-1m. 0-2m ); 0-70ºC |
| Çalışma Sıcaklığı | -20~80ºC |
| Depolama Sıcaklığı | -30~100ºC |
| Titreşim | 10g,55Hz ~ 2kHz |
| Gövde Malzemesi | 1Cr18Ni9Ti |
| Diyafram Malzemesi | 316L Paslanmaz Çelik |
| İzolasyon Direnci | >=100MΩ@100VDC |
| Patlamaya Dayanıklılık Derecesi | ExiaIICT6 |
| Koruma Derecesi | IP67, IP68 |
| O-Ring Contası | Flor kauçuk |
| Ağırlık | ~0,3Kg (kablosuz) |
| Kablo Malzemesi | Polietilen, Poliüretan |
| Çıkış Sinyali | Besleme Gerilimi | Çıkış Tipi |
| 4~20mA | 12~30VDC | 2/3/4 tel |
| 0~10/20mA | 3 tel |
|
| 0/1~5V | ||
| 0/1~10V | ||
| 0,5~4,5V | 5VDC | |
| RS485 İletişim Protokolü | 3,6~30V / Pil | 4 tel |



| Sipariş ipuçları |
1. Lütfen ölçülen ortamın, temas halinde olan ürün bileşenleriyle uyumlu olduğundan emin olun.
2. Ölçülen ortamın yoğunluğu belirtilmelidir.
3. Güçlü elektromanyetik veya radyo frekansı paraziti için lütfen şirketimize ayrıntıları sağlayın ve siparişte belirtin.
4. Ürünün güvenilir çalışmasını sağlamak için, kullanıcıların yerinde yıldırımdan korunma cihazları kurmaları ve ürünün ve güç kaynağının güvenilir bir şekilde topraklanmasını sağlamaları önerilir.
| Sipariş Kılavuzu | ||||||||
| BH93420 | Kod | Anahat Yapısı | ||||||
| I | Basınç Vericisi | |||||||
| Ölçüm Aralığı | 0~10m…400m | |||||||
| Kod | Güç Kaynağı | |||||||
| D1 | 24VDC | |||||||
| D2 | 5VDC | |||||||
| D3 | Diğer | |||||||
| Kod | Çıkış Sinyali | |||||||
| S1 | 4~20mADC | S5 | 0~20mADC | |||||
| S2 | 1~5VDC | S6 | 0~10VDC | |||||
| S3 | 0~5VDC | S7 | 0,5~4,5VDC | |||||
| S4 | 0~10mADC | S8 | RS485 | |||||
| Kod | Basınç Tipi | |||||||
| G | Gösterge Basıncı | |||||||
| A | Mutlak Basınç | |||||||
| S | Kapalı Referans Basıncı | |||||||
| Kod | Malzeme | |||||||
| 01 | 304 Paslanmaz Çelik | |||||||
| 02 | 316L Paslanmaz Çelik | |||||||
| Kod | Kablo Malzemesi | |||||||
| C1 | PE | |||||||
| C2 | PU | |||||||

SSS:
1. S: Basınç sensörü vericilerinizin özellikleri nelerdir?
C: Yüksek hassasiyet, dayanıklılık ve mükemmel performans. Özelleştirme mevcuttur.
2. S: Özel özellikler özelleştirebilir miyim?
C: Evet, mühendislerimiz belirli ihtiyaçları karşılamak için ürünleri uyarlayabilir. OEM ve ODM hizmeti sunuyoruz.
3. S: Üretim kapasiteniz nedir?
C: Üretim tesislerimiz ayda 30.000 adede kadar basınç sensörü vericisi üretebilir, bu nedenle büyük ölçekli siparişlerin ihtiyaçlarını tam olarak karşılayabiliyoruz. Ancak, sorunsuz üretim ve teslimat planlaması sağlamak için satış ekibimizle önceden iletişime geçmeniz önerilir.
4. S: Tipik teslimat süresi nedir?
C: Standart modeller için 5~8 iş günü. Özelleştirilmiş ürünler farklılık gösterebilir.
5. S: Ürünler nasıl fiyatlandırılır? Herhangi bir indirim var mı?
C: Toplu siparişler veya uzun vadeli ortaklar için indirimlerle rekabetçi fiyatlandırma.
6. S: Ürünlerinizin garantisi nedir? Ve satış sonrası hizmet?
C: Garanti süremiz sevkiyattan sonra 24 aydır ve satış sonrası ekibimiz sorularınıza 24 saat içinde yanıt verecek, PC ağı üzerinden uzaktan talimat her zaman mevcuttur.
Product Highlights
BH93420-I Su Seviye Göstergesi Verici Basınç Verici Sensör Ürün Açıklaması Ürün Açıklaması BH93420 I Su seviye sensörü Giriş: Çekirdek Algılama Teknolojisi Sağlam Yapı Monolitik paslanmaz çelik gövde Kompakt tek parça tasarım Tamamen kaynaklı paslanmaz çelik batırılmış kısım Güvenilirlik Güvencesi M...
19mm Yağ Dolu Basınç Göndericisi Difüzyonlu Silikon Basınç Göndericisi Su Yağı Testi
Oil Filled Diffused Sillcon Pressure Transmitter Sensor For Water And Oil Test 19mm Silicon Piezoresistive Pressure Sensor Introduction of Pressure Transmitter Sensor: HT19F functions as a silicon piezoresistive pressure sensor ,with a core consisting of a highly stable diffused silicon element,. It effectively measures the pressure of liquids and gases by transmitting the pressure of the tested medium to the silicon diaphragm through an isolation diaphragm and silicon oil
OEM Su Yağı Akış Diyafragma Basınç Göndericisi İçecek Dijital Seviye Basınç Sensörü
BP93420-IIIQT1 OEM water oil Beverage glue Flush Diaphragm Pressure Sensor Transmitter BP93420-IIIQT1 Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor: BP93420-IIIQT1 flush-diaphragm pressure sensor transmitter is an analog pressure transmitter with a flat membrane structure, which increases the contact area with the medium. Wide temperature range, overload capacity, strong corrosion resistance, wide application. In order to ensure that this series of
BPHT24-III Dijital Basınç Göndericisi Flush Diaphragm Dijital Basınç Algılayıcı
Hengtong BPHT24-III Digital Flush diaphragm pressure sensor Transmitter China BPHT24-III Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor transmitter: BPHT24-III pressure transmitter is mainly used in the pressure measurement of viscous liquid mud anti-scaling and anti-crystallization oil shield machine. The whole adopts integrated stainless steel structure, and the two kinds of flat film structure with or without cavity can choose the material in contact
BPZK04-2 Basınç Değiştiricisi Elektriksel 24VDC 4-20mA Dijital Basınç Değiştiricisi LCD Ekran Elektronik Basınç Değiştiricisi
24Vdc 4-20MA 2-Point Electronic Pressure Switch Digital Pressure Switch With LCD Display BPZK04-2 Electronic Pressure Switch Introduction: BPK-ZK04-2 electronic pressure switch is a set of pressure measurement, control display, transmission output as one of the full digital control products. It can be used as a signal device when the pressure of non-corrosive gases and liquids reaches a limit value, or as a circuit contact switch for a pressure regulator. The controller is
Please use our online inquiry contact form below if you have any questions, our team will get back to you as soon as possible.