Bp93420-Iq Diafragma Basınç Göndericisi 50.4mm Klem Basınç Göndericisi
Product Details
| Model numarası.: | BP93420-IQ | Koruma derecesi: | IP65 |
|---|---|---|---|
| Ağırlık: | ~ 0,3 kg | Ev materyalleri: | 304 SS |
| Basınç tipi: | Ölçüm basıncı, mutlak basınç, mühürlü basınç | Taşıma Paketi: | Kartonla Standart İhracat Ambalajı |
| Spesifikasyon: | Silikon basınç sensörü | Kelepçe: | Φ50.4mm |
| Kaynağı: | Baoji, Çin | HS kodu: | 9026201090 |
| Yetenek temini: | 50000 ADET / Yıl | yapı tipi: | Dağınık Silikon Basınç Transmitteri |
| ölçüm ortamı: | Hava ve Sıvı | Doğruluk derecesi: | 0% 25, % 0,5.0%3 |
| Basınç aralığı: | -100kpa...0kpa ~10kpa...100MPa | Ip derecesi: | IP65 |
| özelleştirme: | <i>Available |</i> <b>Mevcut |</b> <i>Customized Request</i> <b>Özel İstek</b> | ||
| Vurgulamak |
Bp93420-Iq Diafragma Basınç Göndericisi,Fırlatılmış Diyafragma Basınç Göndericisi 50.4mm,50.4mm Klamp Basınç Göndericisi |
||
Product Description
Φ50.4MM CLAMP FLUSH DIAFRAGMA basınç sensörü iletici
BP93420-IQ PResureTKurtarıcı.
TanıtımDökme Diafragma Basınç Algılayıcı:
BP93420-IQ basınç vericiBuSinyal işleme devresinin içi paslanmaz çelik bir koruma içinde yer almaktadır.Bu basınç vericisi öncelikleyüksek sağlık koşulları gerektiren yerlerde kullanılır, güvenilir vehijyenik ortamlarda doğru basınç ölçümleri.
- Çeşitli basınç arayüzleri seçenekleri
- Orta ölçeklemeyi önlemek için hijyenik uygulamalar için tasarlanmıştır
- Tam olarak paslanmaz çelik yapısı ile yüksek doğruluk
- Temizlenmesi kolay.
- 316L ile koroziv olmayan gazları ve sıvıları ölçmek için uygundur
- Çevre koruma ve kimyasal endüstriler için idealdir
- Denizcilik ve havacılık endüstrilerinde kullanılır
- Tıbbi, biyofarmasötik ve gıda hijyeninde kullanılmak için uygundurendüstriler.
Performans parametreleri:
| Ölçüm aralığı | - 100kPa... 0kPa 35kPa... 3.5MPa |
| Basınç Tipi | Ölçüm basıncı, mutlak basınç, mühürlü basınç |
| Aşırı yük | İsimlendirilmiş aralığın ≤ 1,5 katı |
| Doğruluk @ 25°C | ±0,25% (Tipik) ±0,5% (Maximum) |
| Tekrarlanabilirlik ve Isterez | 0.02% F.S. (Tip) 0.05% F.S. (Max.) |
| Uzun vadeli istikrar | ± 0,1% F.S./Yıl (Tipik) ± 0,2% F.S./Yıl (Max.) |
| Sıfır Noktası Sıcaklığı Değişimi | ± 0.02% F.S/°C ((≤ 100KPa) ± 0.01% F.S/°C ((> 100KPa) |
| Tam Ölçekli Sıcaklık Değişimi | ± 0.02% F.S/°C ((≤ 100KPa) ± 0.01% F.S/°C ((> 100KPa) |
| Frekans Cevabı | 2.4Khz |
| Karşılama sıcaklığı | 0-70°C ((≤10mpa, özelleştirilebilir) |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C~80°C |
| Depolama sıcaklığı | -40°C~120°C |
| titreşim | 10g,55Hz 2kHz |
| Konut malzemeleri | 304316L |
| Diyafram malzemesi | 316L |
| İzolasyon Direnci | 100MΩ 100VDC |
| Patlama geçirmez sınıflandırma | Ex db IIC T6 Gb |
| Koruma derecesi | IP65 |
| O-ring mührü | Fluor kauçuk |
| Ağırlık | ~0,2kg |
| Çıkış sinyali | Güçlendirme Voltajı | Çıktı Türü |
| 4 ′′20mA | 1230VDC | 2/3/4 tel |
| 010/20mA |
3 tel |
|
| 0/1 ¢5V | ||
| 0/1 ̇10V | ||
| 0.5 ∙ 4.5V | 5VDC | |
| RS485 İletişim Protokolü | 3.630V / pil | 4 tel |
| Düzen Rehber | ||||||||
| BP93420XX | Basınç verici | |||||||
| Kod | Çizelge İnşaatı | |||||||
| IB | Genel basınç verici | IX | Basınç Göndericisi | |||||
| IE | Şoklara dayanıklı hava basınç verici | IIC/III | Endüstriyel Genel/ Ekran Basınç Göndericisi | |||||
| Eğer | Nem geçirmez basınç verici | IIE/IIIE | Genel / Ekran Basınç Göndericisi | |||||
| IN | Klima için özel basınç verici | IC | Yüksek sıcaklık basınç verici | |||||
| IQ/IQT | Büyük Diyafram / Yüksek sıcaklık basınç verici | |||||||
| Ölçüm aralığı | - 100kPa... 0kPa ~ 35kPa... 3.5MPa | |||||||
| (0-X) Kpa veya MPa | X: Gerçek ölçüm aralığını gösterir. | |||||||
| Kod | Güç kaynağı | |||||||
| D1 | 24VDC | |||||||
| D2 | 5VDC | |||||||
| D3 | Diğerleri | |||||||
| Kod | Çıkış sinyali | |||||||
| S1 | 4 ~ 20mADC | S5 | 0~20mADC | |||||
| S2 | 1~5VDC | S6 | 0~10VDC | |||||
| S3 | 0~5VDC | S7 | 0.5~4.5VDC | |||||
| S4 | 0~10mADC | |||||||
| Kod | Elektrik bağlantısı | |||||||
| B1 | Hirschmann | |||||||
| B2 | PG7 fiş | |||||||
| B3 | Kapalı kablo çıkışı | |||||||
| B4 | 2088 Endüstriyel kabuk | |||||||
| B5 | 2088 Ekranlı Endüstriyel Kaplama | |||||||
| B6 | Diğerleri | |||||||
| Kod | Basınç Tipi | |||||||
| G | Basınç ölçümü | |||||||
| A | Mutlak Baskı | |||||||
| S | Sıfırlanmış referans basıncı | |||||||
A: Yüksek hassasiyet, dayanıklılık ve mükemmel performans.
2. S: Özel özellikleri özelleştirebilir miyim?
A: Evet, mühendislerimiz belirli ihtiyaçları karşılamak için ürünleri uyarlayabilir. OEM ve ODM hizmeti sağlıyoruz.
3S: Üretim kapasiteniz nedir?
A: Üretim tesislerimiz ayda 30.000 basınç sensörü ileteç üretebilir, bu yüzden büyük ölçekli siparişlerin ihtiyaçlarını karşılayabiliriz.Pürüzsüz üretim ve teslimat programını sağlamak için satış ekibimizle önceden irtibata geçmeniz önerilir..
4S: Tipik teslimat süresi nedir?
A: Standart modeller için 5 ~ 8 iş günü. Özel ürünler değişebilir.
5S: Ürünlerin fiyatları nasıl?
A: Toplu siparişler veya uzun vadeli ortaklar için indirimlerle rekabetçi fiyatlandırma.
6. S: Ürünlerinizin garantisi nedir? Ve satış sonrası hizmet?
A: Bizim garanti süremiz nakliye sonrası 24 aydır, ve satış sonrası 24 saat içinde sorularınızla yanıt verecektir, PC ağı tarafından uzaktan talimatHer zaman kullanılabilir.
Product Highlights
Φ50.4MM CLAMP FLUSH DIAFRAGMA basınç sensörü iletici BP93420-IQ PResureTKurtarıcı. TanıtımDökme Diafragma Basınç Algılayıcı: BP93420-IQ basınç vericiBuSinyal işleme devresinin içi paslanmaz çelik bir koruma içinde yer almaktadır.Bu basınç vericisi öncelikleyüksek sağlık koşulları gerektiren yerlerde ...
19mm Yağ Dolu Basınç Göndericisi Difüzyonlu Silikon Basınç Göndericisi Su Yağı Testi
Oil Filled Diffused Sillcon Pressure Transmitter Sensor For Water And Oil Test 19mm Silicon Piezoresistive Pressure Sensor Introduction of Pressure Transmitter Sensor: HT19F functions as a silicon piezoresistive pressure sensor ,with a core consisting of a highly stable diffused silicon element,. It effectively measures the pressure of liquids and gases by transmitting the pressure of the tested medium to the silicon diaphragm through an isolation diaphragm and silicon oil
OEM Su Yağı Akış Diyafragma Basınç Göndericisi İçecek Dijital Seviye Basınç Sensörü
BP93420-IIIQT1 OEM water oil Beverage glue Flush Diaphragm Pressure Sensor Transmitter BP93420-IIIQT1 Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor: BP93420-IIIQT1 flush-diaphragm pressure sensor transmitter is an analog pressure transmitter with a flat membrane structure, which increases the contact area with the medium. Wide temperature range, overload capacity, strong corrosion resistance, wide application. In order to ensure that this series of
BPHT24-III Dijital Basınç Göndericisi Flush Diaphragm Dijital Basınç Algılayıcı
Hengtong BPHT24-III Digital Flush diaphragm pressure sensor Transmitter China BPHT24-III Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor transmitter: BPHT24-III pressure transmitter is mainly used in the pressure measurement of viscous liquid mud anti-scaling and anti-crystallization oil shield machine. The whole adopts integrated stainless steel structure, and the two kinds of flat film structure with or without cavity can choose the material in contact
BPZK04-2 Basınç Değiştiricisi Elektriksel 24VDC 4-20mA Dijital Basınç Değiştiricisi LCD Ekran Elektronik Basınç Değiştiricisi
24Vdc 4-20MA 2-Point Electronic Pressure Switch Digital Pressure Switch With LCD Display BPZK04-2 Electronic Pressure Switch Introduction: BPK-ZK04-2 electronic pressure switch is a set of pressure measurement, control display, transmission output as one of the full digital control products. It can be used as a signal device when the pressure of non-corrosive gases and liquids reaches a limit value, or as a circuit contact switch for a pressure regulator. The controller is
Please use our online inquiry contact form below if you have any questions, our team will get back to you as soon as possible.