BP93420D-II Yağ Su Diferansiyel Basınç Göndericisi Sensörü DIN Seviye Sensörü ile
Product Details
| model: | BP93420D-II | Aralık: | 0-10kpa~2MPa |
|---|---|---|---|
| Güç: | 5VDC 24VDC | Çıkış: | 0,5-4,5V 4-20mA 0-10v VE benzeri |
| Malzeme: | Paslanmaz çelik | İplik: | Erkek ve kadın |
| Basınç tipi: | Diferansiyel basınç | Koruma sınıfı: | IP65 |
| Çalışma sıcaklığı: | 0-60 ℃ | Bağlantı: | Büyük DIN veya OEM |
| Vurgulamak |
Paslanmaz çelik diferansiyel basınç verici sensörü,DIN ile Farklı Basınç Göndericisi Sensörü,Differansiyel basınç sensörü |
||
Product Description
BP93420D-II DIN ile yağ suyu diferansiyel basınç verici sensörü
BP93420DIIDFarklıPResureGöndericisi
Giriş:
BP93420DII Diffüzyon silikon basınç direnci sensörünü kullanan diferansiyel basınç verici.Düşünürken, sensörün karşı taraflarında ölçülen ortam dalgalanmış diafragmanın basınç farkı,Sensör çipin buğday taşı köprüsü çıkış sinyalinin basınç farkı ile iyi bir doğrusal ilişkisi vardı, basınç farkını doğru bir şekilde ölçebilir. Petrol, kimyasal,Çeşitli gaz ve sıvılarda boru hattı uygulaması gibi elektrik enerjisi ve hidroloji endüstrileri farklılık basınç ölçümü.
Ürün Özellikleri:
- Göndericinin paslanmaz çelik yapısal tasarımı, kompakt ve kurulumu kolay hale getirir
- Dayanıklı ve güvenilir performansları sağlamak için sıkı bir sıcaklık telafi ve yaşlanma taramasına tabi tutulur
- Elektriksel arayüz, takma veya doğrudan kablolama seçeneği olarak seçilebilir.
Başvurular:
- Petrol, kimyasal, enerji ve hidroloji gibi endüstrilerin boru hatlarında çeşitli gazların veya sıvıların farklı basıncını ölçmek için uygundur.
- Petrol, kimyasal, metalürji, enerji üretimi ve hidroloji gibi endüstriyel yerleşik süreçlerde uygulanır
- Boru hatları ve fırın odaları için basınç ölçümü
| Performans parametreleri | |
|---|---|
| Ölçüm aralığı | 0-10KPa...~2MPa |
| Basınç Tipi | Farklı Baskı |
| Tek taraflı aşırı yükleme | İsimlendirilmiş aralığın ≤3 katı |
| Statik basınç | En düşük değer, nominal aralıktan 5 kat veya 7 MPa arasındadır. |
| Doğruluk @ 25°C | ±0,25% (Tipik) ±0,5% (Maximum) |
| Tekrarlanabilirlik | ± 0,03% (Tipik) ± 0,05% FS (Max.) |
| Histeriz | ± 0,03% (Tipik) ± 0,05% FS (Max.) |
| Uzun vadeli istikrar | ± 0,5% F.S/Yıl ((≤ 200KPa) ± 0,2% F.S/Yıl ((> 200KPa) |
| Sıfır Sıcaklık Değişimi | ±0,01% FS/°C ((>100KPa), ±0,02% FS/°C (≤100Kpa) |
| Span Sıcaklığı Değişimi | ±0,01% FS/°C ((>100KPa), ±0,02% FS/°C (≤100Kpa) |
| Karşılama sıcaklığı | 0-50°C ((0-10KPa, 0-20KPa), 0-70°C,-10-70°C |
| Çalışma sıcaklığı | -30°C~80°C |
| Depolama sıcaklığı | -40°C~100°C |
| titreşim | 10g,55Hz 2kHz |
| Konut malzemeleri | 304316L |
| Diyafram malzemesi | 316L |
| İzolasyon Direnci | 100MΩ 100VDC |
| Patlama geçirmez sınıflandırma | İçsel olarak güvenli ve patlama geçirmez |
| Koruma derecesi | IP65 |
| Ağırlık | ~ 0,45 kg |
| Çıkış sinyali | Güçlendirme Voltajı | Çıktı Türü |
|---|---|---|
| 4 ′′20mA | 1230VDC | 2/3/4 tel |
| 010/20mA |
3 tel |
|
| 0/1 ¢5V | ||
| 0.5 ∙ 4.5V | 5VDC |




| Sipariş ipuçları |
1Ürünü seçerken, lütfen ölçülen ortamın ürünün temas eden parçalarıyla uyumlu olduğundan emin olun.
2Güvenilir çalışmayı sağlamak için, ölçüm noktası ve verici arasında üç valfli bir koleksiyon kurulması önerilir.Göndericinin pozitif ve negatif basınç odalarına yavaş ve eşit basınç uygulanmasını sağlamak.
3Kurulum sırasında, kurulum konumunun ürüne etkisini en aza indirmek için, basınç arayüzlerinin her iki ucunda yatay olarak yerleştirilmesi önerilir.
4. güçlü titreşim, anlık darbe kuvveti, güçlü elektromanyetik müdahale veya radyo frekansı müdahale gibi özel gereksinimler için,Lütfen şirketimizi bilgilendirin ve bu gereksinimleri siparişte belirtin.
| Sipariş Rehberi | ||||||||
| BP93420XX | Basınç verici | |||||||
| Kod | Çizelge İnşaatı | |||||||
| DII | Farklı basınç verici | |||||||
| Ölçüm aralığı | 0-10KPa...~2MPa | |||||||
| Kod | Güç kaynağı | |||||||
| D1 | 24VDC | |||||||
| D2 | 5VDC | |||||||
| D3 | Diğerleri | |||||||
| Kod | Çıkış sinyali | |||||||
| S1 | 4 ¢20mADC | S5 | 020mADC | |||||
| S2 | 1 ′′5VDC | S6 | 0 ̊10VDC | |||||
| S3 | 0 ′5VDC | S7 | 0.5 ∙4.5VDC | |||||
| S4 | 010mADC | |||||||
| Kod | Basınç Bağlantısı | |||||||
| J1 | M20×1.5 Erkek | |||||||
| J2 | G1/2 erkek | |||||||
| J3 | G1/4 erkek | |||||||
| J4 | 1/2 NPT Erkek | |||||||
| J5 | Diğerleri | |||||||
| Kod | Elektrik bağlantısı | |||||||
| B1 | Hirschmann | |||||||
| B2 | PG7 fiş | |||||||
| B3 | Kapalı kablo çıkışı | |||||||
| B4 | Diğerleri | |||||||
| Kod | Basınç Tipi | |||||||
| D | Farklı Baskı | |||||||



Product Highlights
BP93420D-II DIN ile yağ suyu diferansiyel basınç verici sensörü BP93420DIIDFarklıPResureGöndericisi Giriş: BP93420DII Diffüzyon silikon basınç direnci sensörünü kullanan diferansiyel basınç verici.Düşünürken, sensörün karşı taraflarında ölçülen ortam dalgalanmış diafragmanın basınç farkı,Sensör ...
19mm Yağ Dolu Basınç Göndericisi Difüzyonlu Silikon Basınç Göndericisi Su Yağı Testi
Oil Filled Diffused Sillcon Pressure Transmitter Sensor For Water And Oil Test 19mm Silicon Piezoresistive Pressure Sensor Introduction of Pressure Transmitter Sensor: HT19F functions as a silicon piezoresistive pressure sensor ,with a core consisting of a highly stable diffused silicon element,. It effectively measures the pressure of liquids and gases by transmitting the pressure of the tested medium to the silicon diaphragm through an isolation diaphragm and silicon oil
OEM Su Yağı Akış Diyafragma Basınç Göndericisi İçecek Dijital Seviye Basınç Sensörü
BP93420-IIIQT1 OEM water oil Beverage glue Flush Diaphragm Pressure Sensor Transmitter BP93420-IIIQT1 Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor: BP93420-IIIQT1 flush-diaphragm pressure sensor transmitter is an analog pressure transmitter with a flat membrane structure, which increases the contact area with the medium. Wide temperature range, overload capacity, strong corrosion resistance, wide application. In order to ensure that this series of
BPHT24-III Dijital Basınç Göndericisi Flush Diaphragm Dijital Basınç Algılayıcı
Hengtong BPHT24-III Digital Flush diaphragm pressure sensor Transmitter China BPHT24-III Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor transmitter: BPHT24-III pressure transmitter is mainly used in the pressure measurement of viscous liquid mud anti-scaling and anti-crystallization oil shield machine. The whole adopts integrated stainless steel structure, and the two kinds of flat film structure with or without cavity can choose the material in contact
BPZK04-2 Basınç Değiştiricisi Elektriksel 24VDC 4-20mA Dijital Basınç Değiştiricisi LCD Ekran Elektronik Basınç Değiştiricisi
24Vdc 4-20MA 2-Point Electronic Pressure Switch Digital Pressure Switch With LCD Display BPZK04-2 Electronic Pressure Switch Introduction: BPK-ZK04-2 electronic pressure switch is a set of pressure measurement, control display, transmission output as one of the full digital control products. It can be used as a signal device when the pressure of non-corrosive gases and liquids reaches a limit value, or as a circuit contact switch for a pressure regulator. The controller is
Please use our online inquiry contact form below if you have any questions, our team will get back to you as soon as possible.