BH93420-III Denizaltı Yakıt Tankı Seviye Sensörü Su Tankı Seviye Sensörü 4-20mA
Product Details
| Model numarası.: | BH93420-III Seviye Verici | Aralık: | 0-1m~400m |
|---|---|---|---|
| Diyafram Malzemesi: | 316L paslanmaz çelik | Çıkış: | 0.5-4.5V /4-20mA |
| Garanti: | 2 yıl | Doğruluk derecesi: | 0.25% F.S.,0% 5 F.S. |
| Ip derecesi: | IP68 | Çalışma sıcaklığı.: | -20~80°C |
| Güç kaynağı: | 12~36V, Standart 24V | ölçüm ortamı: | Sıvı, Su, Yağ |
| Vurgulamak |
4-20mA Denizaltı Yakıt Tankı Seviyesi Sensörü,Denizaltı yakıt tankı seviye sensörü 4.5V,BH93420-III Yakıt Su Tankı Seviyesi Sensörü |
||
Product Description
BH93420-III Denizaltı Sıvı Seviye Göndericisi Su Yakıt Tank Seviye Sensörü
BH93420III Dondurulabilir sıvı seviye verici
Sıvı seviye vericisinin tanıtımı:
BH93420-III daldırılabilir seviye vericisi, yüksek kaliteli ithal basınç sensörü bileşenlerini kullanan bir sıvı seviye ölçüm cihazıdır.Kentsel su temini ve drenaj gibi çeşitli uygulamalarda yaygın olarak kullanılır, su arıtma tesisleri, rezervuarlar, nehirler, okyanuslar, petrol depolama tankları, petrol, kimyasal ve elektrik enerjisi endüstrileri.
Ürün ÖzellikleriSıvı seviye vericisi:
1- Analog veya Dijital Sinyal.
2Çeşitli çıkış sinyali seçimi.
3PE veya PU kablosu isteğe bağlı.
BaşvurularSıvı seviye vericisi:
1316LSS ile uyumludur, koroziv olmayan sıvılar
2Çöplük su, endüstriyel ve belediye suyu, su tankları, kuyular, nehirler, deniz suyu, göller vb. gibi çeşitli uygulamalarda su seviyelerinin izlenmesi
3Dizel ve yakıt tanklarında yakıt seviyelerinin ölçümü
| Performans parametreleri | |
| Ölçüm aralığı | 0~10m...400m |
| Basınç Tipi | Ölçüm basıncı, mutlak basınç, mühürlü basınç |
| Aşırı yük | ≤ 2X nominal aralığı |
| Doğruluk @ 25oC | ±0,1% (Genel) ±0,2% (En fazla) |
| Tekrarlanabilirlik | ±0,03% (Tipik) ±0,05% FS (Max.) |
| Histeriz | ±0,03% (Tipik) ±0,05% FS (Max.) |
| Uzun vadeli istikrar | ±0.15% F.S/yıl (Max.) |
| Sıfır Sıcaklık Değişimi | ±0,01% FS/oC ((>100KPa), ±0,02% FS/oC (≤100Kpa) |
| Span Sıcaklığı Değişimi | ±0,01% FS/oC ((>100KPa), ±0,02% FS/oC (≤100Kpa) |
| Karşılama sıcaklığı | 0-50oC (0-1m. 0-2m); 0-70oC |
| Çalışma sıcaklığı | -20~80oC |
| Depolama sıcaklığı | -30~100oC |
| titreşim | 10g,55Hz ~ 2kHz |
| Şok | 100 g |
| Konut malzemeleri | Alüminyum döküm, paslanmaz çelik 1Cr18Ni9Ti |
| Diyafram malzemesi | 316L paslanmaz çelik |
| İzolasyon Direnci | >=100MΩ@100VDC |
| Patlama geçirmez sınıflandırma | ExiaIICT6 |
| Koruma derecesi | IP68 |
| O-ring mührü | Fluor kauçuk |
| Ağırlık | ~1.6Kg (kable olmadan) |
| Kablo malzemesi | Polietilen, poliüretan, PTFE kablosu |
| Çıkış sinyali | Güçlendirme Voltajı | Çıktı Türü |
| 4 ~ 20mA Hart'la | 15 ~ 30VDC | 2 Kablo |

| Elektrik bağlantısı | ||||
![]() |
4-20mA (HART) |
1 | V+ | Kırmızı |
| 2 | V- | Sarı | ||
| 3 | NC | |||
| 4 | NC | |||
![]() |
4-20mA (HART) |
1 | V+ | Kırmızı |
| 2 | V- | Sarı | ||
| 3 | NC | |||
| 4 | NC | |||
![]() |
4-20mA (HART) |
1 | V+ | Kırmızı |
| 2 | V- | Sarı | ||
| 3 | GND | |||
| 4 | NC | |||

| Düzen Rehber | ||||||||||
| BHZ93420 | Kod | Çizelge İnşaatı | ||||||||
| III. | Akıllı sıvı seviyesi verici | |||||||||
| Ölçüm aralığı | 0~10m...400m | |||||||||
| Kod | Güç kaynağı | |||||||||
| D1 | 24VDC | |||||||||
| Kod | Çıkış sinyali | |||||||||
| S1 | 4 ~ 20mADC | S2 | 4 ~ 20mADCileHSanat | |||||||
| Kod | Elektrik bağlantısı | |||||||||
| B4 | 2088 ile gösterme | |||||||||
| B5 | 3051 | |||||||||
| B6 | 3051A | |||||||||
| Kod | Basınç Tipi | |||||||||
| G | Basınç ölçümü | |||||||||
| A | Mutlak Baskı | |||||||||
| S | Sıfırlanmış referans basıncı | |||||||||
| Kod | Kablo malzemesi | |||||||||
| C1 | PE | |||||||||
| C2 | PU | |||||||||
| C3 | PTFE | |||||||||
Product Highlights
BH93420-III Denizaltı Sıvı Seviye Göndericisi Su Yakıt Tank Seviye Sensörü BH93420III Dondurulabilir sıvı seviye verici Sıvı seviye vericisinin tanıtımı: BH93420-III daldırılabilir seviye vericisi, yüksek kaliteli ithal basınç sensörü bileşenlerini kullanan bir sıvı seviye ölçüm cihazıdır.Kentsel su ...
19mm Yağ Dolu Basınç Göndericisi Difüzyonlu Silikon Basınç Göndericisi Su Yağı Testi
Oil Filled Diffused Sillcon Pressure Transmitter Sensor For Water And Oil Test 19mm Silicon Piezoresistive Pressure Sensor Introduction of Pressure Transmitter Sensor: HT19F functions as a silicon piezoresistive pressure sensor ,with a core consisting of a highly stable diffused silicon element,. It effectively measures the pressure of liquids and gases by transmitting the pressure of the tested medium to the silicon diaphragm through an isolation diaphragm and silicon oil
OEM Su Yağı Akış Diyafragma Basınç Göndericisi İçecek Dijital Seviye Basınç Sensörü
BP93420-IIIQT1 OEM water oil Beverage glue Flush Diaphragm Pressure Sensor Transmitter BP93420-IIIQT1 Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor: BP93420-IIIQT1 flush-diaphragm pressure sensor transmitter is an analog pressure transmitter with a flat membrane structure, which increases the contact area with the medium. Wide temperature range, overload capacity, strong corrosion resistance, wide application. In order to ensure that this series of
BPHT24-III Dijital Basınç Göndericisi Flush Diaphragm Dijital Basınç Algılayıcı
Hengtong BPHT24-III Digital Flush diaphragm pressure sensor Transmitter China BPHT24-III Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor transmitter: BPHT24-III pressure transmitter is mainly used in the pressure measurement of viscous liquid mud anti-scaling and anti-crystallization oil shield machine. The whole adopts integrated stainless steel structure, and the two kinds of flat film structure with or without cavity can choose the material in contact
BPZK04-2 Basınç Değiştiricisi Elektriksel 24VDC 4-20mA Dijital Basınç Değiştiricisi LCD Ekran Elektronik Basınç Değiştiricisi
24Vdc 4-20MA 2-Point Electronic Pressure Switch Digital Pressure Switch With LCD Display BPZK04-2 Electronic Pressure Switch Introduction: BPK-ZK04-2 electronic pressure switch is a set of pressure measurement, control display, transmission output as one of the full digital control products. It can be used as a signal device when the pressure of non-corrosive gases and liquids reaches a limit value, or as a circuit contact switch for a pressure regulator. The controller is
Please use our online inquiry contact form below if you have any questions, our team will get back to you as soon as possible.