0.2-2.2VDC IP68 Silikon Sıvı Seviye Göndericisi EX Kanıtlı Sensörüyle
Product Details
| Model NO.: | BH93420-I | Çıktı formu: | 0.5-4.5VDC/ 4-20mA HART ile kutu |
|---|---|---|---|
| Ip derecesi: | IP68 | Aralık: | 0-1m---200m |
| Doğruluk: | %0,25 ~ %0,5 | Diyafram Malzemesi: | 316L paslanmaz çelik |
| Net Ağırlık: | 0Kablosuz.25 kg. | Kaynağı: | Shaan Xi Çin |
| Üretim süreci: | Difüz Silikon sıvı seviyesi verici | Prob tipi: | Gösterimsiz prob tipi |
| Vurgulamak |
IP68 Sıvı Seviye Göndericisi Sensörü,EX Sıvı Düzeni Göndericisi Sensörü,2.2VDC Sıvı Seviye Göndericisi Sensörü |
||
Product Description
0.2-2.2VDC IP68 Silikon Sıvı Seviye Göndericisi Sensörü EX Kanıtlı
BH93420Ben...WAter seviyesensör
Sıvı seviye vericisi:
BH93420-I seviye verici sensörü 316L paslanmaz çelik dalgalanmış diafragma kullanan sıvı parçasıdır. Sıvı seviye verici basınç verici teknolojisinin uzatılması ve geliştirilmesidir.Çeşitli yüksekliklerde sıvı tarafından üretilen farklı yerçekimi basıncı doğrultusunda doğrusal bir ilişki, su, yağ gibi sıvıların uygulanması prensibi, yüksek hassas ölçüm ve aktarım.



Ürün ÖzellikleriSıvı seviye verici:
1Tüm paslanmaz çelik kabuğu, her türlü test ortamı için uygundur.
2Denizaltı sondası ölçümü, kolay bir kurulum.
3Çeşitli çıkış sinyali seçin.
4Patlama geçirmez izler: ExiaIICT6.
5Yüksek koruma derecesi:IP686. PE, PU veya PTFE kablosu
BaşvurularSıvı seviye verici:
1316 LSS ile uyumludur, koroziv sıvı veya gaz yoktur.
2Çöplük su, endüstriyel ve belediye suyu, tanklar, kuyular, nehirler, deniz suyu, göller vb. gibi çeşitli uygulamalarda su seviyesini izleyin.
3Tanktaki dizel ve yakıt seviyesinin ölçümü.
| Performans parametreleri Sıvı seviye verici | |
|---|---|
| Ölçüm aralığı | 0~10m...400m |
| Basınç Tipi | Ölçüm basıncı, mutlak basınç, mühürlü basınç |
| Aşırı yük | ≤ 2X nominal aralığı |
| Doğruluk @ 25oC | ±0,25% (Genel) ±0,5% (En fazla) |
| Tekrarlanabilirlik | ± 0,03% (Tipik) ± 0,05% FS (Max.) |
| Histeriz | ±0,03% (Tipik) ±0,05% FS (Max.) |
| Uzun vadeli istikrar | ± 0.2% F.S/yıl (Max.) |
| Sıfır Sıcaklık Değişimi | ± 0,01% FS/oC ((> 100KPa), ± 0,02% FS/oC (≤ 100Kpa) |
| Span Sıcaklığı Değişimi | ± 0,01% FS/oC ((> 100KPa), ± 0,02% FS/oC (≤ 100Kpa) |
| Karşılama sıcaklığı | 0-50oC (0-1m. 0-2m ); 0-70oC |
| Çalışma sıcaklığı | -20~80oC |
| Depolama sıcaklığı | -30~100oC |
| titreşim | 10g,55Hz ~ 2kHz |
| Konut malzemeleri | 1Cr18Ni9Ti |
| Diyafram malzemesi | 316L paslanmaz çelik |
| İzolasyon Direnci | >=100MΩ@100VDC |
| Patlama geçirmez sınıflandırma | ExiaIICT6 |
| Koruma derecesi | IP67, IP68 |
| O-ring mührü | Fluor kauçuk |
| Ağırlık | ~0.3Kg (kablosuz) |
| Kablo malzemesi | Polietilen, Poliüretan |
| Çıkış sinyali | Güçlendirme Voltajı | Çıktı Türü |
| 4~20mA | 12~30VDC | 2/3/4 tel |
| 0~10/20mA | 3 tel |
|
| 0/1~5V | ||
| 0/1~10V | ||
| 0.5~4.5V | 5VDC | |
| RS485 İletişim Protokolü | 3.6~30V / pil | 4 tel |



| Sipariş ipuçları |
1Seçim sırasında, lütfen test ortamının onunla temas eden ürün parçalarıyla uyumlu olduğundan emin olun.
2. Sıvının yüksekliğinin ölçülmesi gerekiyorsa, lütfen ölçülen ortamın yoğunluğunu belirtin.
3Güçlü elektromanyetik veya radyo frekanslı müdahale için, lütfen bize ayrıntılı bilgi verin ve siparişte belirtin.
4Ürünün güvenilir çalışmasını sağlamak için, şimşek koruma cihazlarının kurulması ve ürünlerin ve güç kaynağının güvenilir topraklanmasını sağlamak önerilir.
| Düzen Rehber | ||||||||
| BH93420 | Kod | Çizelge İnşaatı | ||||||
| Ben... | Basınç verici | |||||||
| Ölçüm aralığı | 0~10m...400m | |||||||
| Kod | Güç kaynağı | |||||||
| D1 | 24VDC | |||||||
| D2 | 5VDC | |||||||
| D3 | Diğerleri | |||||||
| Kod | Çıkış sinyali | |||||||
| S1 | 4 ~ 20mADC | S5 | 0~20mADC | |||||
| S2 | 1~5VDC | S6 | 0~10VDC | |||||
| S3 | 0~5VDC | S7 | 0.5~4.5VDC | |||||
| S4 | 0~10mADC | S8 | RS485 | |||||
| Kod | Basınç Tipi | |||||||
| G | Basınç ölçümü | |||||||
| A | Mutlak Baskı | |||||||
| S | Sıfırlanmış referans basıncı | |||||||
| Kod | Malzeme | |||||||
| 01 | 304 paslanmaz çelik | |||||||
| 02 | 316L paslanmaz çelik | |||||||
| Kod | Kablo malzemesi | |||||||
| C1 | PE | |||||||
| C2 | PU | |||||||






Sıkça sorulan sorular:
1S: Basınç sensörünüzün özellikleri nelerdir?
A: Yüksek hassasiyet, dayanıklılık ve mükemmel performans.
2. S: Özel özellikleri özelleştirebilir miyim?
A: Evet, mühendislerimiz belirli ihtiyaçları karşılamak için ürünleri uyarlayabilir. OEM ve ODM hizmeti sağlıyoruz.
3S: Üretim kapasiteniz nedir?
A: Üretim tesislerimiz ayda 30.000'e kadar basınç sensörü verici üretebilir. Bu yüzden büyük siparişleri karşılamak için iyi konumdayız.İşlerin sorunsuz geçmesini sağlamak için..Alışveriş ve teslimat programı.
4S: Tipik teslimat süresi nedir?
A: Standart modeller için 5 ~ 8 iş günü. Özel ürünler değişebilir.
5S: Ürünlerin fiyatları nasıl?
A: Toplu siparişler veya uzun vadeli ortaklar için indirimlerle rekabetçi fiyatlandırma.
6. S: Ürünlerinizin garantisi nedir? Ve satış sonrası hizmet?
A: Bizim garanti süremiz nakliye sonrası 24 aydır ve satış sonrası hizmetlerimiz 24 saat içinde sorularınızı yanıtlayacaktır, PC ağı ile uzaktan talimat her zaman mevcuttur.
Product Highlights
0.2-2.2VDC IP68 Silikon Sıvı Seviye Göndericisi Sensörü EX Kanıtlı BH93420Ben...WAter seviyesensör Sıvı seviye vericisi: BH93420-I seviye verici sensörü 316L paslanmaz çelik dalgalanmış diafragma kullanan sıvı parçasıdır. Sıvı seviye verici basınç verici teknolojisinin uzatılması ve geliştirilmesidi...
19mm Yağ Dolu Basınç Göndericisi Difüzyonlu Silikon Basınç Göndericisi Su Yağı Testi
Oil Filled Diffused Sillcon Pressure Transmitter Sensor For Water And Oil Test 19mm Silicon Piezoresistive Pressure Sensor Introduction of Pressure Transmitter Sensor: HT19F functions as a silicon piezoresistive pressure sensor ,with a core consisting of a highly stable diffused silicon element,. It effectively measures the pressure of liquids and gases by transmitting the pressure of the tested medium to the silicon diaphragm through an isolation diaphragm and silicon oil
OEM Su Yağı Akış Diyafragma Basınç Göndericisi İçecek Dijital Seviye Basınç Sensörü
BP93420-IIIQT1 OEM water oil Beverage glue Flush Diaphragm Pressure Sensor Transmitter BP93420-IIIQT1 Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor: BP93420-IIIQT1 flush-diaphragm pressure sensor transmitter is an analog pressure transmitter with a flat membrane structure, which increases the contact area with the medium. Wide temperature range, overload capacity, strong corrosion resistance, wide application. In order to ensure that this series of
BPHT24-III Dijital Basınç Göndericisi Flush Diaphragm Dijital Basınç Algılayıcı
Hengtong BPHT24-III Digital Flush diaphragm pressure sensor Transmitter China BPHT24-III Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor transmitter: BPHT24-III pressure transmitter is mainly used in the pressure measurement of viscous liquid mud anti-scaling and anti-crystallization oil shield machine. The whole adopts integrated stainless steel structure, and the two kinds of flat film structure with or without cavity can choose the material in contact
BPZK04-2 Basınç Değiştiricisi Elektriksel 24VDC 4-20mA Dijital Basınç Değiştiricisi LCD Ekran Elektronik Basınç Değiştiricisi
24Vdc 4-20MA 2-Point Electronic Pressure Switch Digital Pressure Switch With LCD Display BPZK04-2 Electronic Pressure Switch Introduction: BPK-ZK04-2 electronic pressure switch is a set of pressure measurement, control display, transmission output as one of the full digital control products. It can be used as a signal device when the pressure of non-corrosive gases and liquids reaches a limit value, or as a circuit contact switch for a pressure regulator. The controller is
Please use our online inquiry contact form below if you have any questions, our team will get back to you as soon as possible.