BP93420DII Gaz ve sıvı boru hattı ölçümü için farklı basınç verici
Product Details
| Model: | BP93420D-II | Menzil: | 0-10kpa ~ 2mpa |
|---|---|---|---|
| Güç: | 24VDC (12-32VDC) 5VDC (3-6.5vdc) | Çıkış: | 4-20mA RS485 0.2-2.2Vdc |
| Malzeme: | Guangzhou | İplik: | G1/4 Erkek ve dişi |
| Basınç tipi: | Diferansiyel Basınç Verici | Koruma Sınıfı: | IP65 |
| Test ortamı: | Hava yağı suyu | Bağlayıcı: | Big Din |
| Vurgulamak |
BP93420DII Farklı basınç verici,Sıvı boru hattı diferansiyel basınç verici,Gaz boru hattı diferansiyel basınç verici |
||
Product Description
BP93420DII Gaz ve sıvı boru hattı ölçümü için diferansiyel basınç verici
BP93420DIIDFarklıPResureGöndericisi
Farklı basınç ileteçinin tanıtımı:
BP93420DII diferansiyel basınç verici, yayılmış silikon piezoresistif sensörü kullanır.,ve müşteri tarafından istenen standart sinyali güçlendirmek ve alan gösterimini artırmak.Çeşitli gazların ve sıvıların gaz borularında basınç farkı ölçümünde yaygın olarak kullanılmaktadır., kimyasal, elektrik enerjisi, hidroloji ve diğer endüstriler.
Ürün ÖzellikleriFarklı basınç verici:
1Dönüştürücü paslanmaz çelik yapı tasarımı, kompakt yapı, uygun kurulum benimser.
2Sert sıcaklık telafi ve yaşlanma taramasından sonra, istikrarlı ve güvenilir performans sağlamak için.
3Elektriksel arayüz dış veya doğrudan bağlanabilir.
| Performans parametreleriFarklı basınç verici: | |
| Ölçüm aralığı | 0-10KPa...~2MPa |
| Basınç Tipi | Farklı Baskı |
| Tek taraflı aşırı yükleme | İsimlendirilmiş aralığın ≤3 katı |
| Statik basınç | En düşük değer, nominal aralıktan 5 kat veya 7 MPa arasındadır. |
| Doğruluk @ 25°C | ±0,25% (Tipik) ±0,5% (Maximum) |
| Tekrarlanabilirlik | ± 0,03% (Tipik) ± 0,05% FS (Max.) |
| Histeriz | ± 0,03% (Tipik) ± 0,05% FS (Max.) |
| Uzun vadeli istikrar | ± 0,5% F.S/Yıl ((≤ 200KPa) ± 0,2% F.S/Yıl ((> 200KPa) |
| Sıfır Sıcaklık Değişimi | ±0,01% FS/°C ((>100KPa), ±0,02% FS/°C (≤100Kpa) |
| Span Sıcaklığı Değişimi | ±0,01% FS/°C ((>100KPa), ±0,02% FS/°C (≤100Kpa) |
| Karşılama sıcaklığı | 0-50°C ((0-10KPa, 0-20KPa), 0-70°C,-10-70°C |
| Çalışma sıcaklığı | -30°C~80°C |
| Depolama sıcaklığı | -40°C~100°C |
| titreşim | 10g,55Hz 2kHz |
| Konut malzemeleri | 304316L |
| Diyafram malzemesi | 316L |
| İzolasyon Direnci | 100MΩ 100VDC |
| Patlama geçirmez sınıflandırma | İçsel olarak güvenli ve patlama geçirmez |
| Koruma derecesi | IP65 |
| Ağırlık | ~ 0,45 kg |
| Çıkış sinyali | Güçlendirme Voltajı | Çıktı Türü |
|---|---|---|
| 4 ′′20mA | 1230VDC | 2/3/4 tel |
| 010/20mA |
3 tel |
|
| 0/1 ¢5V | ||
| 0.5 ∙ 4.5V | 5VDC |





| Sipariş RehberiFarklı basınç verici: | ||||||||
| BP93420XX | Basınç verici | |||||||
| Kod | Çizelge İnşaatı | |||||||
| DII | Farklı basınç verici | |||||||
| Ölçüm aralığı | 0-10KPa...~2MPa | |||||||
| Kod | Güç kaynağı | |||||||
| D1 | 24VDC | |||||||
| D2 | 5VDC | |||||||
| D3 | Diğerleri | |||||||
| Kod | Çıkış sinyali | |||||||
| S1 | 4 ¢20mADC | S5 | 020mADC | |||||
| S2 | 1 ′′5VDC | S6 | 0 ̊10VDC | |||||
| S3 | 0 ′5VDC | S7 | 0.5 ∙4.5VDC | |||||
| S4 | 010mADC | |||||||
| Kod | Basınç Bağlantısı | |||||||
| J1 | M20×1.5 Erkek | |||||||
| J2 | G1/2 erkek | |||||||
| J3 | G1/4 erkek | |||||||
| J4 | 1/2 NPT Erkek | |||||||
| J5 | Diğerleri | |||||||
| Kod | Elektrik bağlantısı | |||||||
| B1 | Hirschmann | |||||||
| B2 | PG7 fiş | |||||||
| B3 | Kapalı kablo çıkışı | |||||||
| B4 | Diğerleri | |||||||
| Kod | Basınç Tipi | |||||||
| D | Farklı Baskı | |||||||


Sıkça sorulan sorular:
1S: Basınç sensörünüzün özellikleri nelerdir?
C: Basınç sensörümüzün vericileri yüksek hassasiyet, dayanıklılık ve mükemmel performans ile özelleştirme seçeneği ile karakterize edilir.
2. S: Özel özellikleri özelleştirebilir miyim?
A: Evet, mühendislerimiz OEM ve ODM hizmetlerimiz aracılığıyla belirli ihtiyaçları karşılamak için ürünleri uyarlayabilirler.
3S: Üretim kapasiteniz nedir?
A: Üretim tesislerimiz ayda 30.000'e kadar basınç sensörü verici üretebiliyor.Pürüzsüz üretim ve teslimat programı için satış ekibimizle önceden irtibata geçmeniz önerilir..
4S: Tipik teslimat süresi nedir?
A: Standart modeller genellikle 5 ~ 8 iş günü teslim süresi vardır, özel ürünler değişebilir.
5S: Ürünlerin fiyatları nasıl?
C: Toplu siparişler veya uzun vadeli ortaklıklar için indirimlerle rekabetçi fiyatlar sunuyoruz.
6. S: Ürünlerinizin garantisi nedir? Ve satış sonrası hizmet?
A: Ürünlerimiz nakliye tarihinden itibaren 24 aylık bir garanti ile birlikte gelir ve satış sonrası hizmetimiz, PC ağı üzerinden uzaktan talimat desteği ile birlikte 24 saat içinde hızlı yanıtlar sağlar.
Product Highlights
BP93420DII Gaz ve sıvı boru hattı ölçümü için diferansiyel basınç verici BP93420DIIDFarklıPResureGöndericisi Farklı basınç ileteçinin tanıtımı: BP93420DII diferansiyel basınç verici, yayılmış silikon piezoresistif sensörü kullanır.,ve müşteri tarafından istenen standart sinyali güçlendirmek ve alan ...
19mm Yağ Dolu Basınç Göndericisi Difüzyonlu Silikon Basınç Göndericisi Su Yağı Testi
Oil Filled Diffused Sillcon Pressure Transmitter Sensor For Water And Oil Test 19mm Silicon Piezoresistive Pressure Sensor Introduction of Pressure Transmitter Sensor: HT19F functions as a silicon piezoresistive pressure sensor ,with a core consisting of a highly stable diffused silicon element,. It effectively measures the pressure of liquids and gases by transmitting the pressure of the tested medium to the silicon diaphragm through an isolation diaphragm and silicon oil
OEM Su Yağı Akış Diyafragma Basınç Göndericisi İçecek Dijital Seviye Basınç Sensörü
BP93420-IIIQT1 OEM water oil Beverage glue Flush Diaphragm Pressure Sensor Transmitter BP93420-IIIQT1 Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor: BP93420-IIIQT1 flush-diaphragm pressure sensor transmitter is an analog pressure transmitter with a flat membrane structure, which increases the contact area with the medium. Wide temperature range, overload capacity, strong corrosion resistance, wide application. In order to ensure that this series of
BPHT24-III Dijital Basınç Göndericisi Flush Diaphragm Dijital Basınç Algılayıcı
Hengtong BPHT24-III Digital Flush diaphragm pressure sensor Transmitter China BPHT24-III Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor transmitter: BPHT24-III pressure transmitter is mainly used in the pressure measurement of viscous liquid mud anti-scaling and anti-crystallization oil shield machine. The whole adopts integrated stainless steel structure, and the two kinds of flat film structure with or without cavity can choose the material in contact
BPZK04-2 Basınç Değiştiricisi Elektriksel 24VDC 4-20mA Dijital Basınç Değiştiricisi LCD Ekran Elektronik Basınç Değiştiricisi
24Vdc 4-20MA 2-Point Electronic Pressure Switch Digital Pressure Switch With LCD Display BPZK04-2 Electronic Pressure Switch Introduction: BPK-ZK04-2 electronic pressure switch is a set of pressure measurement, control display, transmission output as one of the full digital control products. It can be used as a signal device when the pressure of non-corrosive gases and liquids reaches a limit value, or as a circuit contact switch for a pressure regulator. The controller is
Please use our online inquiry contact form below if you have any questions, our team will get back to you as soon as possible.