BH93420-III Sıvı veya gaz seviyesini ölçmek için kullanılan kanalizasyon seviyesi sensörü cihazları
Product Details
| Model NO.: | BH93420-III | Aralık: | 0-1m---1000m |
|---|---|---|---|
| Prob tipi: | Prob tipi | Çıktı formu: | 4-20mA HART ile kutu |
| Kabuk malzemesi: | 304SS | kablo: | PTFE、PU、PE |
| Doğruluk: | ≤ 0,5% F.S. | Diyafram Malzemesi: | 316L paslanmaz çelik |
| Özelleştirme: | OEM ve ODM. Özel İstek | Garanti: | 2 yıl |
| Vurgulamak |
Gazlar kanalizasyon seviyesi sensörü,Sıvılar kanalizasyon seviyesi sensörü,BH93420-III Kanalizasyon seviyesi sensörü |
||
Product Description
BH93420-III Sıvı veya gaz seviyesini ölçmek için kullanılan kanalizasyon seviyesi sensörü cihazları
BH93420III.WAter seviyeTKurtarıcı.
Su seviyesi vericisinin tanıtımı:
BH93420-III atık su seviyesi sensörü, sıvı veya gaz seviyesini ölçmek için kullanılan cihazlardır.ölçüm doğruluğunu ve güvenilirliğini sağlamak.Seviye verici genellikle bir sensörden, filtreden ve dönüştürücünden oluşur. Sensör seviyeyi ölçmekten ve sinyali dönüştürücüye iletenlerden sorumludur.Filtre, ölçüm sonuçlarına müdahale etmelerini önlemek için sıvıdaki kirlilikleri ve parçacıkları filtrelemek için kullanılır.Dönüştürücü, sensörden gelen sinyali okunabilir elektrik veya dijital sinyallere dönüştürür, böylece kullanıcılar kolayca seviye bilgisi alabilirler.Çoklu filtre seviyesi verici, endüstriyel kontrolde yaygın olarak kullanılmaktadır., çevresel izleme, su arıtma ve diğer alanlarda yüksek doğruluk, istikrar ve dayanıklılık özelliklerine sahiptir ve zorlu çalışma koşullarında normal bir şekilde çalışabilirler.Birden fazla filtre seviyesinde vericiler kullanarak, kullanıcılar doğru seviye verilerini alabilir ve böylece sıvı veya gaz akışını daha iyi kontrol edebilir ve yönetebilirler.
Ürün ÖzellikleriSu seviyesi vericisi:
- Bölünmüş tip tasarım, yeryüzünde kablolama ve kalibrasyonu kolaylaştırır.
- LED veya LCD ekran.
- Patlama geçirmezlik derecesi: ExiaIICT6.
- Yüksek koruma: IP68.
- Kablo: PE,PU.PTFE Seçilebilir.
- 316LSS ile uyumlu, korozif olmayan sıvılar.
- Çöplük, endüstriyel gibi çeşitli uygulamalarda su seviyelerinin izlenmesive belediye suyu, su tankları, kuyular, nehirler, deniz suyu, göller vb.
- Dizel, yakıt ve diğer yağ tanklarının seviyelerini izlemek.
| Performans parametreleriKanalizasyon seviyesi sensörü ölçümünün | |
| Ölçüm aralığı | 0~10m...400m |
| Basınç Tipi | Ölçüm basıncı, mutlak basınç, mühürlü basınç |
| Aşırı yük | ≤ 2X nominal aralığı |
| Doğruluk @ 25oC | ±0,25% (Genel) ±0,5% (En fazla) |
| Tekrarlanabilirlik | ± 0,03% (Tipik) ± 0,05% FS (Max.) |
| Histeriz | ± 0,03% (Tipik) ± 0,05% FS (Max.) |
| Uzun vadeli istikrar | ±0.15% F.S/yıl (Max.) |
| Sıfır Sıcaklık Değişimi | ±0,01% FS/oC ((>100KPa), ±0,02% FS/oC (≤100Kpa) |
| Span Sıcaklığı Değişimi | ±0,01% FS/oC ((>100KPa), ±0,02% FS/oC (≤100Kpa) |
| Karşılama sıcaklığı | 0-50oC (0-1m) . 0-2m); 0-70oC |
| Çalışma sıcaklığı | -20~80oC |
| Depolama sıcaklığı | -30~100oC |
| titreşim | 10g,55Hz ~ 2kHz |
| Şok | 100 g |
| Konut malzemeleri | Alüminyum döküm, l1Cr18Ni9Ti |
| Diyafram malzemesi | 316L paslanmaz çelik |
| İzolasyon Direnci | >=100MΩ@100VDC |
| Patlama geçirmez sınıflandırma | ExiaIICT6 |
| Koruma derecesi | IP68 |
| O-ring mührü | Fluor kauçuk |
| Ağırlık | ~1.5Kg (siz) kablo) |
| Kablo malzemesi | Polietilen, poliüretan, PTFE kablosu |
| Çıkış sinyali | Güçlendirme Voltajı | Çıktı Türü |
| 4 ~ 20mA | 15 ~ 30VDC | 2/3/4 tel |
| RS485 İletişim Protokolü | 4 Kablo |



| Çizelge İnşaatı |
| Elektrik bağlantısı |
| Seçim Örnekleri |
| Sipariş ipuçları |
1Lütfen ölçülen ortamın seçim sırasında onunla temas eden ürün bileşenleriyle uyumlu olduğundan emin olun.
2Ölçülen ortamın yoğunluğu belirtilmelidir.
3Güçlü elektromanyetik veya radyo frekanslı müdahale için lütfen şirketimize detayları verin ve siparişte belirtin.
4Ürünün güvenilir çalışmasını sağlamak için, kullanıcıların şimşek koruma cihazlarını tesiste kurmaları ve ürünün ve güç kaynağının güvenilir bir şekilde topraklandığından emin olmaları önerilir.
| Düzen Rehber | ||||||||||
| BH93420 | Kod | Çizelge İnşaatı | ||||||||
| III. | Sıvı seviyesi verici 2088 kafesli | |||||||||
| Ölçüm aralığı | 0~10m...400m | |||||||||
| Kod | Güç kaynağı | |||||||||
| D1 | 24VDC | |||||||||
| Kod | Çıkış sinyali | |||||||||
| S1 | 4 ~ 20mADC | S2 | RS485 | |||||||
| Kod | Elektrik bağlantısı | |||||||||
| B5 | 2088 ile gösterme | |||||||||
| B6 | 3051A | |||||||||
| Kod | Basınç Tipi | |||||||||
| G | Basınç ölçümü | |||||||||
| A | Mutlak Baskı | |||||||||
| S | Sıfırlanmış referans basıncı | |||||||||
| Kod | Malzeme | |||||||||
| 01 | 304 paslanmaz çelik | |||||||||
| 02 | 316L paslanmaz çelik | |||||||||
| Kod | Kablo malzemesi | |||||||||
| C1 | PE | |||||||||
| C2 | PU | |||||||||
| C3 | PTFE | |||||||||





Product Highlights
BH93420-III Sıvı veya gaz seviyesini ölçmek için kullanılan kanalizasyon seviyesi sensörü cihazları BH93420III.WAter seviyeTKurtarıcı. Su seviyesi vericisinin tanıtımı: BH93420-III atık su seviyesi sensörü, sıvı veya gaz seviyesini ölçmek için kullanılan cihazlardır.ölçüm doğruluğunu ve güvenilirli...
19mm Yağ Dolu Basınç Göndericisi Difüzyonlu Silikon Basınç Göndericisi Su Yağı Testi
Oil Filled Diffused Sillcon Pressure Transmitter Sensor For Water And Oil Test 19mm Silicon Piezoresistive Pressure Sensor Introduction of Pressure Transmitter Sensor: HT19F functions as a silicon piezoresistive pressure sensor ,with a core consisting of a highly stable diffused silicon element,. It effectively measures the pressure of liquids and gases by transmitting the pressure of the tested medium to the silicon diaphragm through an isolation diaphragm and silicon oil
OEM Su Yağı Akış Diyafragma Basınç Göndericisi İçecek Dijital Seviye Basınç Sensörü
BP93420-IIIQT1 OEM water oil Beverage glue Flush Diaphragm Pressure Sensor Transmitter BP93420-IIIQT1 Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor: BP93420-IIIQT1 flush-diaphragm pressure sensor transmitter is an analog pressure transmitter with a flat membrane structure, which increases the contact area with the medium. Wide temperature range, overload capacity, strong corrosion resistance, wide application. In order to ensure that this series of
BPHT24-III Dijital Basınç Göndericisi Flush Diaphragm Dijital Basınç Algılayıcı
Hengtong BPHT24-III Digital Flush diaphragm pressure sensor Transmitter China BPHT24-III Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor transmitter: BPHT24-III pressure transmitter is mainly used in the pressure measurement of viscous liquid mud anti-scaling and anti-crystallization oil shield machine. The whole adopts integrated stainless steel structure, and the two kinds of flat film structure with or without cavity can choose the material in contact
BPZK04-2 Basınç Değiştiricisi Elektriksel 24VDC 4-20mA Dijital Basınç Değiştiricisi LCD Ekran Elektronik Basınç Değiştiricisi
24Vdc 4-20MA 2-Point Electronic Pressure Switch Digital Pressure Switch With LCD Display BPZK04-2 Electronic Pressure Switch Introduction: BPK-ZK04-2 electronic pressure switch is a set of pressure measurement, control display, transmission output as one of the full digital control products. It can be used as a signal device when the pressure of non-corrosive gases and liquids reaches a limit value, or as a circuit contact switch for a pressure regulator. The controller is
Please use our online inquiry contact form below if you have any questions, our team will get back to you as soon as possible.