BPHT3351 Endüstriyel Prosesler İçin Kapasitif Diferansiyel Basınç Vericisi Diferansiyel Seviye Sensörü
Product Details
| Model NO.: | BPHT3351 | Güç kaynağı: | 15 ~ 45VDC |
|---|---|---|---|
| Ağırlık: | 3.6kg | istikrar: | +-0,2% F.S. / Yıllık |
| Basınç tipi: | Diferansiyel basınç | Spesifikasyon: | 500pa~200kpa |
| Türü: | Kapasitif diferansiyel basınç vericisi | ölçüm ortamı: | gaz |
| Doğruluk derecesi: | %0,1 | Ip derecesi: | IP65 |
| Vurgulamak |
Endüstriyel Süreçler Farklı basınç verici,Kapasitif diferansiyel basınç vericisi,BPHT3351 Farklı basınç verici |
||
Product Description
Ürün ÖzellikleriKapasittif diferansiyel basınç verici:
1.İletici paslanmaz çelik yapı tasarımını, kompakt yapıyı ve kolay montajı benimsiyor.
2Sert sıcaklık telafi ve yaşlanma taramasından sonra, istikrarlı ve güvenilir performans sağlamak için.
3Elektriksel arayüz, takma veya doğrudan kablolama seçeneği olarak seçilebilir.
BaşvurularKapasittif diferansiyel basınç verici:
1Petrol, kimyasal, enerji ve hidroloji gibi endüstrilerin boru hatlarında çeşitli gazların veya sıvıların farklı basıncını ölçmek için uygundur.
2Petrol, kimya, metalürji, enerji üretimi ve hidroloji gibi endüstriyel yerleşik süreçlerde uygulanır.
3Boru hatları ve fırın odaları için basınç ölçümü.
Aralık:
| Çıkış | Analog çıkış: 2 ′′ tel 4-20mADC |
| Dijital çıkış: HART ile uyumlu iki ′′kable 4-20mADC ve üst üste yatan değişken dijital sinyal | |
| Güç kaynağı | besleme voltajı 12,5-45VDC |
| Sınır yükü | Maks yük direnci Rmax döngüde, aşağıdaki çizime bakın, besleme voltajı tarafından belirlenir. |
| İletişim mesafesi | En fazla 1.5 km. Çok adresli iletişim 15 akıllı vericiyi bağlayabilir. |
| Görüntüle | 4 dijital ekran, 5 basamaklı LCD ekran, gösterge tipi. |
| Patlama geçirmez | ExiaIICT5; patlama engelleme tipi |
| Sıfır ofset | Pozitif veya negatif transfer yapabilir, ancak maksimum değeri aşamaz. |
| Sıcaklık | Çevre sıcaklığı -40-85°C ((LCD seçerken: -20-70°C) |
| Orta sıcaklık | -40 ̊104°C |
| Statik basınç ve tek taraflı aşırı basınç | 3.45KPa ((absolü basınç) ∙31.2MPa ((mevcut basınç) |
| Nitelikli nem | 5 ‰ 98% RH |
| Çıkış süresi | 5 saniyeden az. |
| Kapasite değişikliği | 0.16cm3'den az |
| Nem ayarlaması | 0.20 ¢ 25 saniye |
| Arıza alarmı | Eğer arıza olursa, otomatik teşhis fonksiyonu 3.9 veya 21.0mA çıkış yapacak |
| Yapılandırma koruması | Verilerin rastgele değiştirilmesini önlemek için, kayıt verilerini kilitlemek için yazılım veya koruma anahtarı kullanabilirsiniz |

Çalışma prensibiKapasittif diferansiyel basınç verici:

Çalışma ilkesinde belirtildiği gibi, dış basınç veya diferansiyel basınç sensör kapasitans değerinde bazı değişikliklere neden olur.frekans sinyali olarak değişecek., mikroişlemciye gönderilir.
Mikroprosesör tarafından hesaplama, bir akım kontrol sinyali akım kontrol devresine çıkış olacak, analog 4-20mA akım dönüştürülür
Bu arada, mikroişlemci etkileşimli ve diğer eylemlerden ( görüntüleme ve ayarlama) sorumludur.Dijital iletişim için kullanılan iletişim bağlantısı şirketimizin özel bağlantısına ihtiyaç duyuyor.. HART modülü, HART ile iletişimi sağlayacak.
Ölçüm YöntemleriKapasittif diferansiyel basınç verici:
Sıvı seviyesi ölçümü:
Sıvı akışını ölçerken, basınç muslukları, çamurların çöküşünü önlemek için işlem borusunun kenarında kırılmalıdır.İletici basınç musluklarının yanına veya altına monte edilmelidir., hava kabarcıklarının işlem borusuna boşaltılmasını önlemek için.






Product Highlights
BPHT3351 Endüstriyel Süreçler için Kapasitatif Farklı Basınç Göndericisi BPHT3351 Farklı basınç verici Ürün ÖzellikleriKapasittif diferansiyel basınç verici: 1.İletici paslanmaz çelik yapı tasarımını, kompakt yapıyı ve kolay montajı benimsiyor.2Sert sıcaklık telafi ve yaşlanma taramasından sonra, ...
19mm Yağ Dolu Basınç Göndericisi Difüzyonlu Silikon Basınç Göndericisi Su Yağı Testi
Oil Filled Diffused Sillcon Pressure Transmitter Sensor For Water And Oil Test 19mm Silicon Piezoresistive Pressure Sensor Introduction of Pressure Transmitter Sensor: HT19F functions as a silicon piezoresistive pressure sensor ,with a core consisting of a highly stable diffused silicon element,. It effectively measures the pressure of liquids and gases by transmitting the pressure of the tested medium to the silicon diaphragm through an isolation diaphragm and silicon oil
OEM Su Yağı Akış Diyafragma Basınç Göndericisi İçecek Dijital Seviye Basınç Sensörü
BP93420-IIIQT1 OEM water oil Beverage glue Flush Diaphragm Pressure Sensor Transmitter BP93420-IIIQT1 Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor: BP93420-IIIQT1 flush-diaphragm pressure sensor transmitter is an analog pressure transmitter with a flat membrane structure, which increases the contact area with the medium. Wide temperature range, overload capacity, strong corrosion resistance, wide application. In order to ensure that this series of
BPHT24-III Dijital Basınç Göndericisi Flush Diaphragm Dijital Basınç Algılayıcı
Hengtong BPHT24-III Digital Flush diaphragm pressure sensor Transmitter China BPHT24-III Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor transmitter: BPHT24-III pressure transmitter is mainly used in the pressure measurement of viscous liquid mud anti-scaling and anti-crystallization oil shield machine. The whole adopts integrated stainless steel structure, and the two kinds of flat film structure with or without cavity can choose the material in contact
BPZK04-2 Basınç Değiştiricisi Elektriksel 24VDC 4-20mA Dijital Basınç Değiştiricisi LCD Ekran Elektronik Basınç Değiştiricisi
24Vdc 4-20MA 2-Point Electronic Pressure Switch Digital Pressure Switch With LCD Display BPZK04-2 Electronic Pressure Switch Introduction: BPK-ZK04-2 electronic pressure switch is a set of pressure measurement, control display, transmission output as one of the full digital control products. It can be used as a signal device when the pressure of non-corrosive gases and liquids reaches a limit value, or as a circuit contact switch for a pressure regulator. The controller is
Please use our online inquiry contact form below if you have any questions, our team will get back to you as soon as possible.