BH93420-III Water Level Transmitter 0.25% Accuracy IP68
Product Details
| Model NO.: | BH93420-III | Çıkış Sinyali: | Analog Tip |
|---|---|---|---|
| Prob türü: | Prob türü | IP Derecelendirmesi: | IP68 |
| Net ağırlığı: | 0,3 kg | Diyafram malzemesi: | 316L paslanmaz çelik |
| Kesinlik: | 0% 25, % 0.5 | Kablo malzemesi: | PE,PU,PTFE |
| Ölçüm Aralığı: | 0 ~ 10m… 400m | Basınç Tipi: | Ölçüm basıncı, mutlak basınç, mühürlü basınç |
| Aşırı yük: | ≤ 2x dereceli aralık | Çalışma Sıcaklığı: | -20~80oC |
| Depolama Sıcaklığı: | -30 ~ 100ºC | Muhafaza Malzemesi: | Döküm alüminyum, 1CR18ni9ti |
| Patlamaya dayanıklı derecelendirme: | ExiaIICT6 | ||
| Vurgulamak |
IP68 water level transmitter,high accuracy water level sensor,0.25% accuracy level transmitter |
||
Product Description
BH93420-III su seviyesi vericisi, sinyal ölçümü için son derece hassas Piezodirençli dağınık silikon basınç sensörüne sahiptir. Statik basıncı ölçer (doğrudan su seviyesiyle ilgilidir) ve bunu amplifikasyon devresi yoluyla standart bir çıkış sinyaline dönüştürerek hassas su seviyesi ölçümü için doğrusal bir ilişki kurar.
- Sahada kolay kablolama ve kalibrasyon için bölünmüş tip tasarım
- Entegre LED ekran
- Patlamaya dayanıklılık derecesi: ExiaIICT6
- Yüksek koruma derecesi: IP68
- Kablo seçenekleri: PE, PU, PTFE
- 316L paslanmaz çelik ve aşındırıcı olmayan sıvılarla uyumlu
- Kanalizasyon sistemlerinde, endüstriyel/şehir sularında, tanklarda, kuyularda, nehirlerde, deniz suyunda ve göllerde su seviyesi izleme
- Dizel, yakıt ve yağ deposu seviye izleme
| Ölçüm Aralığı | 0~10m...400m |
| Basınç Tipi | Gösterge Basıncı, Mutlak Basınç, Kapalı Basınç |
| Aşırı yük | ≤ 2X nominal aralık |
| Doğruluk @ 25°C | ±%0,25 (Tip.) ±%0,5 (Maks.) |
| Tekrarlanabilirlik | ±%0,03 (Tip.) ±%0,05FS (Maks.) |
| Histerezis | ±%0,03 (Tip.) ±%0,05FS (Maks.) |
| Uzun Vadeli İstikrar | ±%0,15FS/yıl (Maks.) |
| Sıfır Sıcaklık Kayması | ±%0,01FS/°C(>100KPa), ±%0,02FS/°C (≤100Kpa) |
| Açıklık Sıcaklık Kayması | ±%0,01FS/°C(>100KPa), ±%0,02FS/°C (≤100Kpa) |
| Kompanzasyon Sıcaklığı | 0-50°C (0-1m . 0-2m); 0-70°C |
| Çalışma Sıcaklığı | -20~80°C |
| Depolama Sıcaklığı | -30~100°C |
| Titreşim | 10g,55Hz ~ 2kHz |
| Şok | 100g |
| Muhafaza Malzemesi | Dökme alüminyum, 1Cr18Ni9Ti |
| Diyafram Malzemesi | 316L Paslanmaz Çelik |
| Yalıtım Direnci | >=100MΩ@100VDC |
| Patlamaya Dayanıklı Derecelendirme | ExiaIICT6 |
| Koruma Derecesi | IP68 |
| O-Ring Contası | Floro kauçuk |
| Ağırlık | ~1.5Kg (kablosuz) |
| Kablo Malzemesi | Polietilen, Poliüretan, PTFE kablo |
| Çıkış Sinyali | Besleme Gerilimi | Çıkış Türü |
|---|---|---|
| 4~20mA | 15~30VDC | 2/3/4 tel |
| RS485 İletişim Protokolü | 4 tel |
- Ölçülen ortam ve ürün bileşenleri arasındaki uyumluluğu doğrulayın
- Ölçülen ortamın yoğunluğunu belirtin
- Güçlü elektromanyetik veya radyo frekansı girişim ortamlarını açıklayın
- Yıldırımdan korunma cihazlarını takın ve güvenilir çalışma için uygun topraklamayı sağlayın
A: Yüksek hassasiyet, dayanıklılık ve mükemmel performans. Özelleştirme mevcut.
C: Evet, mühendislerimiz ürünleri belirli ihtiyaçlara göre uyarlayabilir. OEM ve ODM hizmetleri sağlıyoruz.
C: Tesislerimiz aylık 30.000 adete kadar üretim yapabilmektedir. Büyük siparişler için satış ekibimizle iletişime geçin.
C: Standart modeller için 5-8 iş günü. Kişiye özel ürünler farklılık gösterebilir.
C: Toplu sipariş ve uzun vadeli ortaklık indirimleriyle rekabetçi fiyatlandırma.
C: Destek sorularına 24 saat içinde yanıt verme süresiyle 24 ay garanti. Uzaktan yardım mevcut.
Product Highlights
BH93420-III Yüksek Doğruluklu Dağınık Silikon Su Seviyesi Sensörü Seviye Verici, Ekranlı Ürün Tanıtımı BH93420-III su seviyesi vericisi, sinyal ölçümü için son derece hassas Piezodirençli dağınık silikon basınç sensörüne sahiptir. Statik basıncı ölçer (doğrudan su seviyesiyle ilgilidir) ve bunu ...
19mm Yağ Dolu Basınç Göndericisi Difüzyonlu Silikon Basınç Göndericisi Su Yağı Testi
Oil Filled Diffused Sillcon Pressure Transmitter Sensor For Water And Oil Test 19mm Silicon Piezoresistive Pressure Sensor Introduction of Pressure Transmitter Sensor: HT19F functions as a silicon piezoresistive pressure sensor ,with a core consisting of a highly stable diffused silicon element,. It effectively measures the pressure of liquids and gases by transmitting the pressure of the tested medium to the silicon diaphragm through an isolation diaphragm and silicon oil
OEM Su Yağı Akış Diyafragma Basınç Göndericisi İçecek Dijital Seviye Basınç Sensörü
BP93420-IIIQT1 OEM water oil Beverage glue Flush Diaphragm Pressure Sensor Transmitter BP93420-IIIQT1 Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor: BP93420-IIIQT1 flush-diaphragm pressure sensor transmitter is an analog pressure transmitter with a flat membrane structure, which increases the contact area with the medium. Wide temperature range, overload capacity, strong corrosion resistance, wide application. In order to ensure that this series of
BPHT24-III Dijital Basınç Göndericisi Flush Diaphragm Dijital Basınç Algılayıcı
Hengtong BPHT24-III Digital Flush diaphragm pressure sensor Transmitter China BPHT24-III Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor transmitter: BPHT24-III pressure transmitter is mainly used in the pressure measurement of viscous liquid mud anti-scaling and anti-crystallization oil shield machine. The whole adopts integrated stainless steel structure, and the two kinds of flat film structure with or without cavity can choose the material in contact
BPZK04-2 Basınç Değiştiricisi Elektriksel 24VDC 4-20mA Dijital Basınç Değiştiricisi LCD Ekran Elektronik Basınç Değiştiricisi
24Vdc 4-20MA 2-Point Electronic Pressure Switch Digital Pressure Switch With LCD Display BPZK04-2 Electronic Pressure Switch Introduction: BPK-ZK04-2 electronic pressure switch is a set of pressure measurement, control display, transmission output as one of the full digital control products. It can be used as a signal device when the pressure of non-corrosive gases and liquids reaches a limit value, or as a circuit contact switch for a pressure regulator. The controller is
Please use our online inquiry contact form below if you have any questions, our team will get back to you as soon as possible.