BP170 4-20mA Pressure Transmitter 316L Stainless Steel IP65 0.5% Accuracy
Product Details
| Model NO.: | BP170 | Ölçüm Ortamı: | Gaz |
|---|---|---|---|
| Doğruluk notu: | 0.5g | Basınç aralığı: | 0kpa~10kpa...10MPa |
| IP Derecelendirmesi: | IP65 | Basınç Tipi: | Ölçüm basıncı, mutlak basınç, mühürlü basınç |
| Muhafaza Malzemesi: | 316L | Ağırlık: | 0,8 kg |
| Çıkış Sinyali: | 4-20mA | Diyafram malzemesi: | 316L |
| Yalıtım Direnci: | 100mΩ 100vdc | Patlamaya dayanıklı derecelendirme: | Ex db IIC T6 Gb |
| O-ring mühür: | Floro kauçuk | Çalışma Sıcaklığı: | -20ºC ~ 80ºC |
| Depolama Sıcaklığı: | -40ºC ~ 120ºC | ||
| Vurgulamak |
4-20mA pressure transmitter 316L stainless steel,IP65 industrial pressure sensor,high accuracy pressure transmitter 0.5% |
||
Product Description
BP170 basınç vericisi, sinyal ölçüm elemanı olarak HT serisi silikon basınç dirençli izolasyon yağ dolu çekirdeği kullanır. Sinyal işleme devresi, sensör sinyalini standart bir çıkış sinyaline dönüştüren paslanmaz çelik bir muhafazanın içine yerleştirilmiştir. Titiz testler ve yaşlanma taraması, istikrarlı ve güvenilir performans sağlar.
- Paslanmaz çelik yapı ve çeşitli basınç arayüz formları ile geniş ölçüm aralığı
- Kompakt ve hafif tasarım
- Sıfır ve tam ölçekli ayarlanabilir
- Yüksek hassasiyet, tamamı paslanmaz çelik yapı
- Ayarlanabilir sıfır ve tam ölçekli kalibrasyon
- 316L paslanmaz çelik ile aşındırıcı olmayan gaz ve sıvıların basınç ölçümü
- Denizcilik ve havacılık endüstrileri
- Petrol, kimya, metalurji, enerji üretimi ve hidrolojiyi içeren endüstriyel süreçler
- Hidrolik ve pnömatik kontrol sistemleri
| Ölçüm Aralığı | 0kPa ~ 10kPa...10MPa |
| Basınç Tipi | Gösterge Basıncı, Mutlak Basınç, Kapalı Basınç |
| Aşırı yük | Nominal aralığın ≤ 1,5 katı |
| Doğruluk @ 25°C | ±%0,25 (Tipik) ±%0,5 (Maksimum) |
| Tekrarlanabilirlik ve Histerezis | %0,1FS |
| Uzun Vadeli İstikrar | ±%0,1 FS/Yıl(Tip.) ±%0,2 FS/Yıl(Maks.) |
| Sıfır Noktası Sıcaklık Kayması | ±%0,02FS/°C(≤100KPa) ±%0,01FS/°C(>100KPa) |
| Tam Ölçekli Sıcaklık Kayması | ±%0,02FS/°C(≤100KPa) ±%0,01FS/°C(>100KPa) |
| Frekans Tepkisi | 2.4KHz |
| Kompanzasyon Sıcaklığı | 0-70°C(≤10mpa, özelleştirilebilir) |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C~80°C |
| Depolama Sıcaklığı | -40°C~120°C |
| Titreşim | 10g,55Hz ~ 2kHz |
| Muhafaza Malzemesi | 304,316L |
| Diyafram Malzemesi | 316L |
| Yalıtım Direnci | 100MΩ 100VDC |
| Patlamaya Dayanıklı Derecelendirme | Ex db IIC T6 Gb |
| Koruma Derecesi | IP65 |
| O-Ring Contası | Floro kauçuk |
| Ağırlık | ~1kg |
| Çıkış Sinyali | Besleme Gerilimi | Çıkış Türü |
|---|---|---|
| 4~20mA | 12~30VDC | 2/3/4 tel |
| 0~10/20mA | 3 tel | |
| 0/1~5V 0/1~10V 0,5~4,5V |
5VDC |
- Ürünle temas eden parçalarla orta düzeyde uyumluluk sağlayın
- Patlamaya dayanıklı modeller dijital ekran kafalarını kapsamaz
- LCD/LED ekranlı modeller ≥20VDC güç kaynağı gerektirir
- Yıldırımdan korunma cihazlarını takın ve uygun topraklamayı sağlayın
- -20°C'nin altındaki sıcaklıklar için EPDM O-halka contasını belirtin
- Varsayılan kablo: 1,5 m polietilen (diğer malzemeler mevcuttur)
- Özel gereksinimleri (titreşim, EMI/RFI vb.) sırayla belirtin
| BP170X| Analog Basınç Transmitteri | |
| Kod | Anahat İnşaat |
| 5 | Packard fişi |
| 6 | Yalıtılmış Doğrudan Çıkış Kablosu 1,5 metre |
| 7 | Mini Hirschmann Konektörü |
| 8 | Büyük Hirschmann Konektörü |
| Ölçüm Aralığı: 0kPa ~ 10kPa...5MPa | |
| (0-X)Kpa veya MPa | X: Gerçek Ölçüm Aralığı | |
| Kod | Güç Kaynağı |
|---|---|
| D1 | 24VDC |
| D2 | 5VDC |
| D3 | Diğer |
| Kod | Çıkış Sinyali |
|---|---|
| S1 | 4~20 mADC |
| S2 | 1~5VDC |
| S3 | 0~5VDC |
| S4 | 0~10 mADC |
| S5 | 0~20 mADC |
| S6 | 0~10VDC |
| S7 | 0.5~4.5VDC |
Product Highlights
BP170 Basınç Transmitteri giriiş BP170 basınç vericisi, sinyal ölçüm elemanı olarak HT serisi silikon basınç dirençli izolasyon yağ dolu çekirdeği kullanır. Sinyal işleme devresi, sensör sinyalini standart bir çıkış sinyaline dönüştüren paslanmaz çelik bir muhafazanın içine yerleştirilmiştir. Titiz ...
19mm Yağ Dolu Basınç Göndericisi Difüzyonlu Silikon Basınç Göndericisi Su Yağı Testi
Oil Filled Diffused Sillcon Pressure Transmitter Sensor For Water And Oil Test 19mm Silicon Piezoresistive Pressure Sensor Introduction of Pressure Transmitter Sensor: HT19F functions as a silicon piezoresistive pressure sensor ,with a core consisting of a highly stable diffused silicon element,. It effectively measures the pressure of liquids and gases by transmitting the pressure of the tested medium to the silicon diaphragm through an isolation diaphragm and silicon oil
OEM Su Yağı Akış Diyafragma Basınç Göndericisi İçecek Dijital Seviye Basınç Sensörü
BP93420-IIIQT1 OEM water oil Beverage glue Flush Diaphragm Pressure Sensor Transmitter BP93420-IIIQT1 Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor: BP93420-IIIQT1 flush-diaphragm pressure sensor transmitter is an analog pressure transmitter with a flat membrane structure, which increases the contact area with the medium. Wide temperature range, overload capacity, strong corrosion resistance, wide application. In order to ensure that this series of
BPHT24-III Dijital Basınç Göndericisi Flush Diaphragm Dijital Basınç Algılayıcı
Hengtong BPHT24-III Digital Flush diaphragm pressure sensor Transmitter China BPHT24-III Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor transmitter: BPHT24-III pressure transmitter is mainly used in the pressure measurement of viscous liquid mud anti-scaling and anti-crystallization oil shield machine. The whole adopts integrated stainless steel structure, and the two kinds of flat film structure with or without cavity can choose the material in contact
BPZK04-2 Basınç Değiştiricisi Elektriksel 24VDC 4-20mA Dijital Basınç Değiştiricisi LCD Ekran Elektronik Basınç Değiştiricisi
24Vdc 4-20MA 2-Point Electronic Pressure Switch Digital Pressure Switch With LCD Display BPZK04-2 Electronic Pressure Switch Introduction: BPK-ZK04-2 electronic pressure switch is a set of pressure measurement, control display, transmission output as one of the full digital control products. It can be used as a signal device when the pressure of non-corrosive gases and liquids reaches a limit value, or as a circuit contact switch for a pressure regulator. The controller is
Please use our online inquiry contact form below if you have any questions, our team will get back to you as soon as possible.