HT 4-20mA Su Seviyesi Sensörü 0-400mH2O Aralığı IP68 Paslanmaz Çelik
Product Details
| Model No.: | BH93420-I | Basınç aralığı: | 0-1m-400 Mh2o |
|---|---|---|---|
| Doğruluk notu: | %0,25, %0,5 | IP derecesi: | IP68 |
| Net ağırlığı: | 0.3kg | Diyafram malzemesi: | 316L paslanmaz çelik |
| Konut malzemesi: | 304SS | Çıktı: | 4-20mA |
| Güç: | 24vdc | Ölçüm aralığı: | 0 ~ 10m… 400mh2o |
| Çalışma sıcaklığı: | -20~80oC | Saklama sıcaklığı: | -30 ~ 100ºC |
| Yalıtım direnci: | > = 100mΩ@100VDC | Patlamaya dayanıklı derecelendirme: | ExiaIICT6 |
| Kablo malzemesi: | Polietilen, poliüretan | ||
| Vurgulamak |
4-20mA su seviyesi sensörü,Paslanmaz çelik seviye verici,IP68 su geçirmez seviye sensörü |
||
Product Description
- Farklı ortamlarda dayanıklılık için tam paslanmaz çelik gövde
- Kolay kurulum için daldırma tipi prob tasarımı
- Sistem uyumluluğu için çoklu çıkış sinyal seçeneği
- Patlama geçirmez sertifika: exiaiict6
- Yüksek Koruma Derecesi: IP68
- PE veya PU kablo seçenekleriyle mevcuttur
- 316L paslanmaz çelik ve korozif olmayan sıvılarla uyumlu
- Kanalizasyon sistemlerinde su seviyesi izleme, endüstriyel su, belediye su kaynakları, tanklar, kuyular, nehirler, deniz suyu ve göller
- Dizel ve yakıt depolama tanklarında yakıt seviyesi ölçümü
| Parametre | Spesifikasyon |
|---|---|
| Ölçüm aralığı | 0 ~ 10m ... 400mh2o |
| Basınç türü | Ölçüm basıncı, mutlak basınç, kapalı basınç |
| Aşırı yük | ≤ 2x dereceli aralık |
| Doğruluk @ 25ºC | ±% 0.25 (tip) ±% 0.5 (maks.) |
| Tekrarlanabilirlik | ±% 0.03 (tip) ±% 0.05 fs (maks.) |
| Histerezis | ±% 0.03 (tip) ±% 0.05 fs (maks.) |
| Uzun vadeli istikrar | ±%0.2 fs/yıl (maks.) |
| Sıfır sıcaklık sürüklenmesi | ±%0.01 FS/ºC (> 100kPa), ±%0.02 FS/ºC (≤100kpa) |
| SPAN Sıcaklığı Sürüklenmesi | ±%0.01 FS/ºC (> 100kPa), ±%0.02 FS/ºC (≤100kpa) |
| Tazminat sıcaklığı | 0-50ºC (0-1m. 0-2m); 0-70ºC |
| Çalışma sıcaklığı | -20 ~ 80ºC |
| Saklama sıcaklığı | -30 ~ 100ºC |
| Titreşim | 10g, 55hz ~ 2khz |
| Konut malzemesi | 1cr18ni9ti |
| Diyafram malzemesi | 316L paslanmaz çelik |
| Yalıtım direnci | > = 100mΩ@100VDC |
| Patlamaya dayanıklı derecelendirme | Exiaiict6 |
| Koruma derecesi | IP67, IP68 |
| O-ring mühür | Floro kauçuk |
| Ağırlık | ~ 0.3kg (kablo olmadan) |
| Kablo malzemesi | Polietilen, poliüretan |
| Çıkış sinyali | Besleme voltajı | Çıktı Türü |
|---|---|---|
| 4 ~ 20mA | 12 ~ 30VDC | 2/3/4 tel |
| 0 ~ 10/20mA | 3 Tel | |
| 0/1 ~ 5V | 5vdc | |
| 0/1 ~ 10V | ||
| 0.5 ~ 4.5V | ||
| RS485 İletişim Protokolü |
- Ölçülen ortam ve ürün malzemeleri arasındaki uyumluluğu doğrulayın
- Ölçülen ortamın yoğunluğunu belirtin
- Güçlü elektromanyetik veya radyo frekansı parazitine sahip ortamlar için siparişinizi detaylandırın
- Yıldırım Koruma Cihazları'nı kurun ve güvenilir çalışma için uygun topraklamayı sağlayın
| Kategori | Kodlamak | Seçenek |
|---|---|---|
| Anahat İnşaat | BEN | Su seviyesi sensörü |
| Ölçüm aralığı | 0 ~ 10m ... 400mh2o | |
| Güç kaynağı | D1 | 24vdc |
| D2 | 5vdc | |
| D3 | Diğer | |
| Çıkış sinyali | S1 | 4 ~ 20Madc |
| S2 | 1 ~ 5VDC | |
| S3 | 0 ~ 5VDC | |
| S4 | 0 ~ 10Madc | |
| S5 | 0 ~ 20Madc | |
| S6 | 0 ~ 10VDC | |
| S7 | 0.5 ~ 4.5vdc | |
| S8 | Rs485 | |
| Basınç türü | G | Ölçüm basıncı |
| A | Mutlak baskı | |
| S | Kapalı referans basıncı | |
| Malzeme | 01 | 304 Paslanmaz Çelik |
| 02 | 316L paslanmaz çelik | |
| Kablo malzemesi | C1 | Pe |
| C2 | Pu |

Product Highlights
4-20ma sıvı seviyesi vericili HT OEM Yağı Basınç Su Seviye Sensörü BH93420-I Su Seviye Sensörü BH93420-I su seviyesi sensörü, hassas sinyal ölçümü için HT serisi piezoresistif izolasyon yağ dolu çekirdek teknolojisini kullanır. Dayanıklı paslanmaz çelik gövde ve kompakt tek parça tasarıma sahip olan ...
19mm Yağ Dolu Basınç Göndericisi Difüzyonlu Silikon Basınç Göndericisi Su Yağı Testi
Oil Filled Diffused Sillcon Pressure Transmitter Sensor For Water And Oil Test 19mm Silicon Piezoresistive Pressure Sensor Introduction of Pressure Transmitter Sensor: HT19F functions as a silicon piezoresistive pressure sensor ,with a core consisting of a highly stable diffused silicon element,. It effectively measures the pressure of liquids and gases by transmitting the pressure of the tested medium to the silicon diaphragm through an isolation diaphragm and silicon oil
OEM Su Yağı Akış Diyafragma Basınç Göndericisi İçecek Dijital Seviye Basınç Sensörü
BP93420-IIIQT1 OEM water oil Beverage glue Flush Diaphragm Pressure Sensor Transmitter BP93420-IIIQT1 Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor: BP93420-IIIQT1 flush-diaphragm pressure sensor transmitter is an analog pressure transmitter with a flat membrane structure, which increases the contact area with the medium. Wide temperature range, overload capacity, strong corrosion resistance, wide application. In order to ensure that this series of
BPHT24-III Dijital Basınç Göndericisi Flush Diaphragm Dijital Basınç Algılayıcı
Hengtong BPHT24-III Digital Flush diaphragm pressure sensor Transmitter China BPHT24-III Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor transmitter: BPHT24-III pressure transmitter is mainly used in the pressure measurement of viscous liquid mud anti-scaling and anti-crystallization oil shield machine. The whole adopts integrated stainless steel structure, and the two kinds of flat film structure with or without cavity can choose the material in contact
BPZK04-2 Basınç Değiştiricisi Elektriksel 24VDC 4-20mA Dijital Basınç Değiştiricisi LCD Ekran Elektronik Basınç Değiştiricisi
24Vdc 4-20MA 2-Point Electronic Pressure Switch Digital Pressure Switch With LCD Display BPZK04-2 Electronic Pressure Switch Introduction: BPK-ZK04-2 electronic pressure switch is a set of pressure measurement, control display, transmission output as one of the full digital control products. It can be used as a signal device when the pressure of non-corrosive gases and liquids reaches a limit value, or as a circuit contact switch for a pressure regulator. The controller is
Please use our online inquiry contact form below if you have any questions, our team will get back to you as soon as possible.