BPZ2008 Farklılık Basınç Göndericisi Ölçücüsü 9V pil içindeki Güçlü Basınç Ölçücüsü
Product Details
| Model Numarası: | BPZ2008 | Ölçüm aralığı: | Düşük basınç ölçer |
|---|---|---|---|
| Tip: | Genel Basınç Göstergesi | Kesinlik: | 0.25 |
| Görüntülemek: | Dijital | Uygulama: | Endüstriyel |
| Yapı: | Sıvı sütunu basınç ölçer | Bağlantı Türü: | İplik |
| İşlev: | Yerel gösterge tipi, Elektrikli sinyal ile kontrol edilir | Kurulum yapısı: | Doğrudan montaj |
| Ölçüm ortamının özellikleri: | Genel Basınç Göstergesi | Basınç referansını gösteren: | Diferansiyel basınç göstergesi |
| Güç: | 9V pil | Kabuk malzemesi: | 304S.S ve plastik |
| İplik: | G1/2 ve benzeri | Görüntü Değeri: | Basınç |
| Taşıma Paketi: | karton | Şartname: | 10kpa~100Mpa |
| Ticari marka: | HENGTONG | Menşei: | Çin |
| Hs Kodu: | 80328100 | Üretim kapasitesi: | 50000 ADET / Yıl |
| Vurgulamak |
BPZ2008 diferansiyel basınç verici,9V pil ile çalışan basınç ölçer,garantili basınç transmitter sensörü |
||
Product Description
BPZ2008 Farklılık Basınç Göndericisi Ölçücüsü 9V pil ile çalıştırılır
BPZ2008 DiferansiyeliPResureTKurtarıcı.ölçüm
Ben...Giriş:

- 5 basamaklı LCD ekran
- 9V pil ile çalıştırılır
- Seçilebilir ölçüm birimleri: bar, psi, kg/cm2, KPa, MPa
- Zirve tutma ve sürekli okuma fonksiyonları
Endüstride çeşitli gazlar ve sıvılar için farklılıklı basınç ölçümüPetrol, kimyasal, enerji ve boru hattı uygulamaları için hidroloji gibi.
| Performans parametreleri | |
| Ölçüm aralığı | 0-10KPa...~4MPa |
| Basınç Tipi | Farklı Baskı |
| Tek taraflı aşırı yükleme | İsimlendirilmiş aralığın ≤3 katı |
| Statik basınç | En düşük değer, nominal aralıktan 5 kat veya 7 MPa arasındadır |
| Güç kaynağı | 9V alkali pil. |
| Doğruluk @ 25oC | ±0,25% (Tipik) ±0,5% (Maximum) |
| Tekrarlanabilirlik | 0.1% FS |
| Histeriz | 0.1% FS |
| Uzun vadeli istikrar | ± 0,5% F.S/Yıl ((≤ 200KPa) ± 0,2% F.S/Yıl ((> 200KPa) |
| Sıfır Noktası Sıcaklığı Değişimi | ± 1% F.S/oC ((≤ 100KPa) ± 2% F.S/oC ((> 100KPa) |
| Tam Ölçekli Sıcaklık Değişimi | ± 1% F.S/oC ((≤ 100KPa) ± 2% F.S/oC ((> 100KPa) |
| Karşılama sıcaklığı | 0-50oC ((0-10KPa, 0-20KPa) ,0-70oC,-10-70oC |
| Çalışma sıcaklığı | -1oC~49oC |
| Depolama sıcaklığı | -40oC~100oC |
| Titreme | 10g,55Hz ~ 2kHz |
| Konut malzemeleri | ABS,1Cr18Ni9Ti |
| Diyafram malzemesi | 316L |
| İzolasyon Direnci | 100MΩ 100VDC |
| Koruma derecesi | IP65 |
| Ağırlık | ~ 0,45 kg |
| Çizelge İnşaatı | |
| Boyut | ![]() |
| Sipariş ipuçları |
- Ürünü seçerken, lütfen ölçülen ortamın ürünün temas eden parçalarıyla uyumlu olduğundan emin olun.
- Güvenilir çalışmayı sağlamak için, ölçüm noktası ve verici arasında üç valfli bir koleksiyon kurulması önerilir.Göndericinin pozitif ve negatif basınç odalarına yavaş ve tekdüze basınç uygulanmasını sağlamak.
- Kurulum sırasında, kurulum konumunun ürüne etkisini en aza indirmek için, basınç arayüzlerinin her iki ucunda yatay olarak yerleştirilmesi önerilir.
- . 9V alkali pil ürün paketine dahil değildir. Lütfen ayrı satın alın.
- Yüksek titreşim, anında çarpma kuvveti, güçlü elektromanyetik müdahale veya radyo frekansı müdahale gibi özel gereksinimler için,Lütfen şirketimizi bilgilendirin ve bu gereksinimleri siparişte belirtin..
| Şirket |








| S&A |
.
.
Product Highlights
BPZ2008 Farklılık Basınç Göndericisi Ölçücüsü 9V pil ile çalıştırılırBPZ2008 DiferansiyeliPResureTKurtarıcı.ölçüm Ben...Giriş: BPZ2008 dijital diferansiyel basınç ölçer, nem geçirmez bir ölçer.korrosyö olmayan gazları ve sıvıları ölçmek için tasarlanmış bir ortam yalıtımı.Piezoresistif difüzyon ...
19mm Yağ Dolu Basınç Göndericisi Difüzyonlu Silikon Basınç Göndericisi Su Yağı Testi
Oil Filled Diffused Sillcon Pressure Transmitter Sensor For Water And Oil Test 19mm Silicon Piezoresistive Pressure Sensor Introduction of Pressure Transmitter Sensor: HT19F functions as a silicon piezoresistive pressure sensor ,with a core consisting of a highly stable diffused silicon element,. It effectively measures the pressure of liquids and gases by transmitting the pressure of the tested medium to the silicon diaphragm through an isolation diaphragm and silicon oil
OEM Su Yağı Akış Diyafragma Basınç Göndericisi İçecek Dijital Seviye Basınç Sensörü
BP93420-IIIQT1 OEM water oil Beverage glue Flush Diaphragm Pressure Sensor Transmitter BP93420-IIIQT1 Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor: BP93420-IIIQT1 flush-diaphragm pressure sensor transmitter is an analog pressure transmitter with a flat membrane structure, which increases the contact area with the medium. Wide temperature range, overload capacity, strong corrosion resistance, wide application. In order to ensure that this series of
BPHT24-III Dijital Basınç Göndericisi Flush Diaphragm Dijital Basınç Algılayıcı
Hengtong BPHT24-III Digital Flush diaphragm pressure sensor Transmitter China BPHT24-III Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor transmitter: BPHT24-III pressure transmitter is mainly used in the pressure measurement of viscous liquid mud anti-scaling and anti-crystallization oil shield machine. The whole adopts integrated stainless steel structure, and the two kinds of flat film structure with or without cavity can choose the material in contact
BPZK04-2 Basınç Değiştiricisi Elektriksel 24VDC 4-20mA Dijital Basınç Değiştiricisi LCD Ekran Elektronik Basınç Değiştiricisi
24Vdc 4-20MA 2-Point Electronic Pressure Switch Digital Pressure Switch With LCD Display BPZK04-2 Electronic Pressure Switch Introduction: BPK-ZK04-2 electronic pressure switch is a set of pressure measurement, control display, transmission output as one of the full digital control products. It can be used as a signal device when the pressure of non-corrosive gases and liquids reaches a limit value, or as a circuit contact switch for a pressure regulator. The controller is
Please use our online inquiry contact form below if you have any questions, our team will get back to you as soon as possible.