5 basamaklı LCD Diferansiyel Dijital Basınçölçer 9V Pil ile çalışan Basınç Göndericisi
Product Details
| Model Numarası: | BPZ2008 | Ölçüm ortamı: | Gaz |
|---|---|---|---|
| Doğruluk notu: | 0.5g | Basınç aralığı: | 0kpa~10kpa...4MPa |
| IP Derecelendirmesi: | IP65 | Özelleştirilmiş: | Özelleştirilmiş |
| Basınç türü: | Diferansiyel basınç | Konut malzemesi: | 316L |
| Koruma Derecesi: | IP65 | Ağırlık: | 0.45kg |
| Taşıma Paketi: | Kartonla Standart İhracat Ambalajı | Şartname: | Silikon basınç sensörü |
| Ticari marka: | HT sensörü | Menşei: | Baoji, Çin |
| Hs Kodu: | 9026209090 | Üretim kapasitesi: | 2000 pcs/ay |
| Vurgulamak |
5 basamaklı LCD basınç ölçer,9V dijital basınç verici,Pil ile çalışan diferansiyel basınç sensörü |
||
Product Description
BPZ2008 basınç ölçer/kapı
Giriş:
BPZ2008 dijital diferansiyel basınç ölçer, nem geçirmez bir ölçer.korrosyö olmayan gazları ve sıvıları ölçmek için tasarlanmış bir ortam yalıtımı.Piezoresistif difüzyon silikon sensörü ve entegre devre tasarımı kullanır,Çerez geçirmez bir demir kabına yerleştirilmiştir. Ölçü 5 basamaklı bir LCD ekranına sahiptirve yüksek güvenilirlik ve istikrar sağlar
Ürün Özellikleri:
1. 5 basamaklı LCD ekran
29V pil ile çalıştırılıyor.
3Seçilebilir ölçüm birimleri: bar, psi, kg/cm2, KPa, MPa
4. Zirve tutma ve sürekli okuma fonksiyonları
Uygulamalar:
1. 316L ile koroziv olmayan gazları ve sıvıları ölçmek için uygundur
2Çevre koruma ve kimyasal endüstriler için ideal.
3Endüstride çeşitli gazlar ve sıvılar için diferansiyel basınç ölçümüPetrol, kimyasal, enerji ve boru hattı uygulamaları için hidroloji gibi.
| Performans parametreleri | |
| Ölçüm aralığı | 0-10KPa...~4MPa |
| Basınç Tipi | Farklı Baskı |
| Tek taraflı aşırı yükleme | İsimlendirilmiş aralığın ≤3 katı |
| Statik basınç | En düşük değer, nominal aralıktan 5 kat veya 7 MPa arasındadır |
| Güç kaynağı | 9V alkali pil. |
| Doğruluk @ 25oC | ±0,25% (Tipik) ±0,5% (Maximum) |
| Tekrarlanabilirlik | 0.1% FS |
| Histeriz | 0.1% FS |
| Uzun vadeli istikrar | ± 0,5% F.S/Yıl ((≤ 200KPa) ± 0,2% F.S/Yıl ((> 200KPa) |
| Sıfır Noktası Sıcaklığı Değişimi | ± 1% F.S/oC ((≤ 100KPa) ± 2% F.S/oC ((> 100KPa) |
| Tam Ölçekli Sıcaklık Değişimi | ± 1% F.S/oC ((≤ 100KPa) ± 2% F.S/oC ((> 100KPa) |
| Karşılama sıcaklığı | 0-50oC ((0-10KPa, 0-20KPa), 0-70oC,-10-70oC |
| Çalışma sıcaklığı | -1oC~49oC |
| Depolama sıcaklığı | -40oC~100oC |
| Titreme | 10g,55Hz ~ 2kHz |
| Konut malzemeleri | ABS,1Cr18Ni9Ti |
| Diyafram malzemesi | 316L |
| İzolasyon Direnci | 100MΩ 100VDC |
| Koruma derecesi | IP65 |
| Ağırlık | ~ 0,45 kg |
| Sipariş ipuçları |
2Güvenilir çalışmayı sağlamak için, ölçüm noktası ve verici arasında üç valfli bir koleksiyon kurulması önerilir.Göndericinin pozitif ve negatif basınç odalarına yavaş ve tekdüze basınç uygulanmasını sağlamak.
3Kurulum sırasında, kurulum konumunun ürüne etkisini en aza indirmek için, basınç arayüzlerinin her iki ucunda yatay olarak yerleştirilmesi önerilir.
4. 9V alkali pil ürün paketine dahil değildir. Lütfen ayrı satın alın
5. güçlü titreşim, anlık darbe kuvveti, güçlü elektromanyetik müdahale veya radyo frekansı müdahale gibi özel gereksinimler için,Lütfen şirketimizi bilgilendirin ve bu gereksinimleri siparişte belirtin.






Sıkça sorulan sorular:
1S: Basınç sensörünüzün özellikleri nelerdir?
A: Yüksek hassasiyet, dayanıklılık ve mükemmel performans.
2. S: Özel özellikleri özelleştirebilir miyim?
A: Evet, mühendislerimiz belirli ihtiyaçları karşılamak için ürünleri uyarlayabilir. OEM ve ODM hizmeti sağlıyoruz.
3S: Üretim kapasiteniz nedir?
A: Üretim tesislerimiz ayda 30.000 basınç sensörü ileteç üretebilir, bu yüzden büyük ölçekli siparişlerin ihtiyaçlarını karşılayabiliriz.Pürüzsüz üretim ve teslimat programını sağlamak için satış ekibimizle önceden irtibata geçmeniz önerilir..
4S: Tipik teslimat süresi nedir?
A: Standart modeller için 5 ~ 8 iş günü. Özel ürünler değişebilir.
5S: Ürünlerin fiyatları nasıl?
A: Toplu siparişler veya uzun vadeli ortaklar için indirimlerle rekabetçi fiyatlandırma.
6. S: Ürünlerinizin garantisi nedir? Ve satış sonrası hizmet?
A: Bizim garanti süremiz nakliye sonrası 24 aydır, ve satış sonrası 24 saat içinde sorularınızla yanıt verecektir, PC ağı tarafından uzaktan talimatHer zaman kullanılabilir.
Product Highlights
BPZ2008 basınç ölçer/kapı Giriş:BPZ2008 dijital diferansiyel basınç ölçer, nem geçirmez bir ölçer.korrosyö olmayan gazları ve sıvıları ölçmek için tasarlanmış bir ortam yalıtımı.Piezoresistif difüzyon silikon sensörü ve entegre devre tasarımı kullanır,Çerez geçirmez bir demir kabına yerleştirilmi...
19mm Yağ Dolu Basınç Göndericisi Difüzyonlu Silikon Basınç Göndericisi Su Yağı Testi
Oil Filled Diffused Sillcon Pressure Transmitter Sensor For Water And Oil Test 19mm Silicon Piezoresistive Pressure Sensor Introduction of Pressure Transmitter Sensor: HT19F functions as a silicon piezoresistive pressure sensor ,with a core consisting of a highly stable diffused silicon element,. It effectively measures the pressure of liquids and gases by transmitting the pressure of the tested medium to the silicon diaphragm through an isolation diaphragm and silicon oil
OEM Su Yağı Akış Diyafragma Basınç Göndericisi İçecek Dijital Seviye Basınç Sensörü
BP93420-IIIQT1 OEM water oil Beverage glue Flush Diaphragm Pressure Sensor Transmitter BP93420-IIIQT1 Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor: BP93420-IIIQT1 flush-diaphragm pressure sensor transmitter is an analog pressure transmitter with a flat membrane structure, which increases the contact area with the medium. Wide temperature range, overload capacity, strong corrosion resistance, wide application. In order to ensure that this series of
BPHT24-III Dijital Basınç Göndericisi Flush Diaphragm Dijital Basınç Algılayıcı
Hengtong BPHT24-III Digital Flush diaphragm pressure sensor Transmitter China BPHT24-III Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor transmitter: BPHT24-III pressure transmitter is mainly used in the pressure measurement of viscous liquid mud anti-scaling and anti-crystallization oil shield machine. The whole adopts integrated stainless steel structure, and the two kinds of flat film structure with or without cavity can choose the material in contact
BPZK04-2 Basınç Değiştiricisi Elektriksel 24VDC 4-20mA Dijital Basınç Değiştiricisi LCD Ekran Elektronik Basınç Değiştiricisi
24Vdc 4-20MA 2-Point Electronic Pressure Switch Digital Pressure Switch With LCD Display BPZK04-2 Electronic Pressure Switch Introduction: BPK-ZK04-2 electronic pressure switch is a set of pressure measurement, control display, transmission output as one of the full digital control products. It can be used as a signal device when the pressure of non-corrosive gases and liquids reaches a limit value, or as a circuit contact switch for a pressure regulator. The controller is
Please use our online inquiry contact form below if you have any questions, our team will get back to you as soon as possible.