Hengtong 4-20mA Basınç Sensörü Bp93420-Iqt İçecek Gıda Vericisi Çin
Product Details
| Model NO.: | BP93420-IQT | Ölçüm Ortamı: | Sıvı |
|---|---|---|---|
| Doğruluk notu: | % 0.5 | Basınç aralığı: | -100kPa...0kPa ~35kPa...3.5MPa |
| Basınç Tipi: | Ölçüm basıncı, mutlak basınç, mühürlü basınç | Ağırlık: | ~ 0,3 kg |
| Aşırı yük: | ≤ Nominal aralığın 1,5 katı | Tekrarlanabilirlik: | ≤0,1%FS |
| Uzun vadeli istikrar: | ±%0.1 FS/Yıl (Tipik) ±%0.2 FS/Yıl (Maksimum) | Çalışma Sıcaklığı: | -20ºC ~ 80ºC |
| Diyafram malzemesi: | 316L | Çıkış Sinyali: | 4 ~ 20mA, 0 ~ 10/20mA, 0/1 ~ 5V, 0/1 ~ 10V, 0.5 ~ 4.5V, Rs485 |
| Vurgulamak |
Gıda için 4-20mA basınç sensörü,İçecek basınç vericisi,garantili silikon basınç sensörü |
||
Product Description

- Çeşitli basınç arayüzü seçenekleriyle geniş ölçüm aralığı
- Çeşitli çıkış sinyali seçenekleri
- Ayarlanabilir sıfır ve tam ölçekli kalibrasyon
- Çoklu steril proses bağlantıları ile yüksek doğruluk
- 316L ile aşındırıcı olmayan gaz ve sıvıların ölçümü için uygundur
- Steril işleme için tıbbi, biyofarmasötik ve gıda hijyeni endüstrileri
- Kağıt ve kimya endüstrilerinin yanı sıra kanalizasyon seviyesi ve içecek kutusu basınç ölçümlerinde de kullanılır
- Hidrolik ve pnömatik kontrol sistemleri için uygundur
| Parametre | Şartname |
|---|---|
| Ölçüm Aralığı | -100kPa…0kPa ~ 35kPa…3.5MPa |
| Basınç Tipi | Gösterge Basıncı, Mutlak Basınç, Kapalı Basınç |
| Aşırı yük | Nominal aralığın ≤ 1,5 katı |
| Doğruluk @ 25°C | ±%0,25 (Tipik) ±%0,5 (Maksimum) |
| Tekrarlanabilirlik | ≤%0,1FS |
| Histerezis | ≤%0,1FS |
| Uzun Vadeli İstikrar | ±%0,1FS/Yıl(Tipik) ±%0,2FS/Yıl(Maksimum) |
| Sıfır Noktası Sıcaklık Kayması | ±%0,02FS/°C(≤100KPa) ±%0,01FS/°C(>100KPa) |
| Tam Ölçekli Sıcaklık Kayması | ±%0,02FS/°C(≤100KPa) ±%0,01FS/°C(>100KPa) |
| Frekans Tepkisi | 2.4KHz |
| Kompanzasyon Sıcaklığı | 0-70°C(≤10mpa, özelleştirilebilir) |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C~80°C |
| Depolama Sıcaklığı | -40°C~120°C |
| Titreşim | 10g,55Hz ~ 2kHz |
| Muhafaza Malzemesi | 304,316L |
| Diyafram Malzemesi | 316L |
| Yalıtım Direnci | 100MΩ 100VDC |
| Patlamaya Dayanıklı Derecelendirme | Ex db IIC T6 Gb |
| Koruma Derecesi | IP65 |
| O-Ring Contası | Floro kauçuk |
| Ağırlık | ~0.3kg |
| Çıkış Sinyali | Besleme Gerilimi | Çıkış Türü |
|---|---|---|
| 4~20mA | 12~30VDC | 2/3/4 tel |
| 0~10/20mA | 3 tel | |
| 0/1~5V | 5VDC | |
| 0/1~10V | ||
| 0,5~4,5V | ||
| RS485 İletişim Protokolü | 3.6~30V / Pil | 4 tel |

- Ölçülen ortamın ürünün temas parçalarıyla uyumlu olduğundan emin olun
- Patlamaya dayanıklı tip ürünler dijital ekran kafalarını içermez
- LCD veya LED ekranlı vericiler için güç kaynağı 20VDC'den düşük olmamalıdır.
- Yıldırımdan korunma cihazlarını takın ve uygun topraklamayı sağlayın
- -20°C'nin altındaki sıcaklıklar için Floro kauçuk yerine EPDM O-halka contayı seçin
- Varsayılan kablo uzunluğu 1,5 m'dir (polietilen malzeme)
- Titreşim, darbe veya elektromanyetik girişime ilişkin özel gereksinimleri belirtin
- IB - Genel Basınç Transmitteri
- IX - Ekran Basınç Transmitteri
- IE - Darbeye Dayanıklı Havacılık Basınç Transmitteri
- IIC/III - Endüstriyel Genel/Ekran Basınç Transmitteri
- IF - Neme Dayanıklı Basınç Transmitteri
- IIE/IIIE - Genel/Ekran Basınç Transmitteri
- IN - Klimaya Özel Basınç Transmitteri
- IC - Yüksek Sıcaklık Basınç Transmitteri
- IQ1/IQ2 - Büyük Diyafram/Yüksek Sıcaklık Basınç Transmitteri
- Ölçüm Aralığı: -100kPa…0kPa ~ 35kPa…3.5MPa
- Güç Kaynağı: 24VDC, 5VDC veya Diğer
- Çıkış Sinyali: Çeşitli mA ve VDC seçenekleri
- Basınç Bağlantısı: Çoklu diş seçeneği mevcut
- Elektrik Bağlantısı: Çeşitli konnektör tipleri
- Basınç Tipi: Gösterge, Mutlak veya Kapalı Referans
Product Highlights
Hengtong BP93420-IQT basınç vericisi, 316L paslanmaz çelik yapıyla %0,5'lik yüksek doğruluk sunar. IP65 derecesine, geniş basınç aralığına (-100kPa ila 3,5MPa) ve çoklu çıkış sinyallerine sahiptir. Mevcut özel seçeneklerle içecek, yiyecek ve ilaç endüstrileri için idealdir.
19mm Yağ Dolu Basınç Göndericisi Difüzyonlu Silikon Basınç Göndericisi Su Yağı Testi
Oil Filled Diffused Sillcon Pressure Transmitter Sensor For Water And Oil Test 19mm Silicon Piezoresistive Pressure Sensor Introduction of Pressure Transmitter Sensor: HT19F functions as a silicon piezoresistive pressure sensor ,with a core consisting of a highly stable diffused silicon element,. It effectively measures the pressure of liquids and gases by transmitting the pressure of the tested medium to the silicon diaphragm through an isolation diaphragm and silicon oil
OEM Su Yağı Akış Diyafragma Basınç Göndericisi İçecek Dijital Seviye Basınç Sensörü
BP93420-IIIQT1 OEM water oil Beverage glue Flush Diaphragm Pressure Sensor Transmitter BP93420-IIIQT1 Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor: BP93420-IIIQT1 flush-diaphragm pressure sensor transmitter is an analog pressure transmitter with a flat membrane structure, which increases the contact area with the medium. Wide temperature range, overload capacity, strong corrosion resistance, wide application. In order to ensure that this series of
BPHT24-III Dijital Basınç Göndericisi Flush Diaphragm Dijital Basınç Algılayıcı
Hengtong BPHT24-III Digital Flush diaphragm pressure sensor Transmitter China BPHT24-III Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor transmitter: BPHT24-III pressure transmitter is mainly used in the pressure measurement of viscous liquid mud anti-scaling and anti-crystallization oil shield machine. The whole adopts integrated stainless steel structure, and the two kinds of flat film structure with or without cavity can choose the material in contact
BPZK04-2 Basınç Değiştiricisi Elektriksel 24VDC 4-20mA Dijital Basınç Değiştiricisi LCD Ekran Elektronik Basınç Değiştiricisi
24Vdc 4-20MA 2-Point Electronic Pressure Switch Digital Pressure Switch With LCD Display BPZK04-2 Electronic Pressure Switch Introduction: BPK-ZK04-2 electronic pressure switch is a set of pressure measurement, control display, transmission output as one of the full digital control products. It can be used as a signal device when the pressure of non-corrosive gases and liquids reaches a limit value, or as a circuit contact switch for a pressure regulator. The controller is
Please use our online inquiry contact form below if you have any questions, our team will get back to you as soon as possible.