Pil ile çalışan Basınç Algılayıcı Göndericisi Ekran Basınçölçeri Paslanmaz Çelik Dijital Basınçölçerleri ile
Product Details
| Model NO.: | BPZ2007 | Ölçüm Aralığı: | -100kpa~0kpa...100MPa |
|---|---|---|---|
| Kesinlik: | 0.5 | Ekran Tipi: | Dijital |
| Sensör tipi: | silikon piezodirençli | Bağlantı Türü: | İplik |
| Koruma Derecesi: | IP65 | Ağırlık: | 0.45kg |
| Güç Kaynağı: | 9V alkalin pil | Çalışma Sıcaklığı: | -1°C~49°C |
| Yalıtım Direnci: | 100mΩ 100vdc | Basınç Tipi: | Fark Basıncı Veya Basınç |
| Vurgulamak |
pille çalışan basınç sensör verici,paslanmaz çelik basınç göstergesi,ekranlı silikon basınç sensörü |
||
Product Description
- Yüksek görünürlüğe sahip 5 haneli LCD ekran
- Taşınabilir çalışma için 9V pil güç kaynağı
- Çoklu seçilebilir ölçüm birimleri: bar, psi, kg/cm², KPa, MPa
- Tepe tutma ve sürekli okuma fonksiyonları
- 316L paslanmaz çelik kullanılarak aşındırıcı olmayan gazların ve sıvıların ölçümü
- Çevre koruma ve kimya endüstrisi uygulamaları
- Petrol, kimya, enerji ve hidroloji endüstrileri için fark basınç ölçümü
- Boru hattı basınç izleme ve kontrol sistemleri
| Ölçüm Aralığı | 0-10KPa...~100MPa |
|---|---|
| Basınç Tipi | Fark Basıncı |
| Tek Taraflı Aşırı Yük | Nominal aralığın ≤3 katı |
| Statik Basınç | Nominal aralığın 5 katı veya 7 MPa arasındaki minimum değer |
| Güç Kaynağı | 9V alkalin pil |
| Doğruluk @ 25°C | ±%0,25 (Tipik) ±%0,5 (Maksimum) |
| Tekrarlanabilirlik | %0,1FS |
| Histerezis | %0,1FS |
| Uzun Vadeli İstikrar | ±%0,5FS/Yıl(≤200KPa) ±%0,2FS/Yıl(>200KPa) |
| Sıfır Noktası Sıcaklık Kayması | ±%1FS/°C(≤100KPa) ±%2FS/°C(>100KPa) |
| Tam Ölçekli Sıcaklık Kayması | ±%1FS/°C(≤100KPa) ±%2FS/°C(>100KPa) |
| Kompanzasyon Sıcaklığı | 0-50°C(0-10KPa, 0-20KPa), 0-70°C, -10-70°C |
| Çalışma Sıcaklığı | -1°C~49°C |
| Depolama Sıcaklığı | -40°C~100°C |
| Titreşim | 10g, 55Hz ~ 2kHz |
| Muhafaza Malzemesi | ABS, 1Cr18Ni9Ti |
| Diyafram Malzemesi | 316L |
| Yalıtım Direnci | 100MΩ 100VDC |
| Koruma Derecesi | IP65 |
| Ağırlık | ~0.45kg |

- Ürünle temas eden parçalarla ölçülen ortam uyumluluğunu sağlayın
- Güvenilir çalışma ve eşit basınç uygulaması için üç valfli bir manifold takın
- Kurulum etkisini en aza indirmek için basınç arayüzlerini yatay olarak konumlandırın
- 9V alkalin pil dahil değildir; ayrıca satın alın
- Titreşim, darbe veya elektromanyetik girişime ilişkin özel gereksinimleri belirtin
Product Highlights
BPZ2007 Pille Çalışan Basınç Gösterge Ölçer BPZ2007 dijital basınç göstergesi, aşındırıcı olmayan gazları ve sıvıları ölçmek için tasarlanmış, ortam izolasyonlu, neme dayanıklı bir cihazdır. Paslanmaya karşı dayanıklı bir demir muhafaza içinde yer alan gelişmiş piezo dirençli dağınık silikon sensör ...
19mm Yağ Dolu Basınç Göndericisi Difüzyonlu Silikon Basınç Göndericisi Su Yağı Testi
Oil Filled Diffused Sillcon Pressure Transmitter Sensor For Water And Oil Test 19mm Silicon Piezoresistive Pressure Sensor Introduction of Pressure Transmitter Sensor: HT19F functions as a silicon piezoresistive pressure sensor ,with a core consisting of a highly stable diffused silicon element,. It effectively measures the pressure of liquids and gases by transmitting the pressure of the tested medium to the silicon diaphragm through an isolation diaphragm and silicon oil
OEM Su Yağı Akış Diyafragma Basınç Göndericisi İçecek Dijital Seviye Basınç Sensörü
BP93420-IIIQT1 OEM water oil Beverage glue Flush Diaphragm Pressure Sensor Transmitter BP93420-IIIQT1 Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor: BP93420-IIIQT1 flush-diaphragm pressure sensor transmitter is an analog pressure transmitter with a flat membrane structure, which increases the contact area with the medium. Wide temperature range, overload capacity, strong corrosion resistance, wide application. In order to ensure that this series of
BPHT24-III Dijital Basınç Göndericisi Flush Diaphragm Dijital Basınç Algılayıcı
Hengtong BPHT24-III Digital Flush diaphragm pressure sensor Transmitter China BPHT24-III Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor transmitter: BPHT24-III pressure transmitter is mainly used in the pressure measurement of viscous liquid mud anti-scaling and anti-crystallization oil shield machine. The whole adopts integrated stainless steel structure, and the two kinds of flat film structure with or without cavity can choose the material in contact
BPZK04-2 Basınç Değiştiricisi Elektriksel 24VDC 4-20mA Dijital Basınç Değiştiricisi LCD Ekran Elektronik Basınç Değiştiricisi
24Vdc 4-20MA 2-Point Electronic Pressure Switch Digital Pressure Switch With LCD Display BPZK04-2 Electronic Pressure Switch Introduction: BPK-ZK04-2 electronic pressure switch is a set of pressure measurement, control display, transmission output as one of the full digital control products. It can be used as a signal device when the pressure of non-corrosive gases and liquids reaches a limit value, or as a circuit contact switch for a pressure regulator. The controller is
Please use our online inquiry contact form below if you have any questions, our team will get back to you as soon as possible.