PT100 PT1000 Sıcaklık Test Vericisi 4-20mA Sıcaklık Sensörü Sıcaklık Göstergesi Vericisi
Product Details
| Model NO.: | BT93420-IB | Çıkış Sinyali: | 4-20mA /0-10vdc |
|---|---|---|---|
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik | Ölçüm Ortamı: | Sıcaklık |
| Ölçüm Aralığı: | -50~200°C | Kesinlik: | ±%0,5 (Tip.) ±%1 (Maks.) |
| Tekrarlanabilirlik: | ±% 0.03 (tip) ±% 0.05 fs (maks.) | Histerezis: | ±% 0.03 (tip) ±% 0.05 fs (maks.) |
| Uzun vadeli istikrar: | ± 0,2% F.S/yıl (Max.) | Yalıtım Direnci: | > = 100mΩ@100VDC |
| Koruma Derecesi: | IP65 | ||
| Vurgulamak |
Pt100 sıcaklık verici 4-20ma,Garantili PT1000 sıcaklık sensörü,4-20mA sıcaklık test vericisi |
||
Product Description

- Mükemmel korozyon direncine sahip tam paslanmaz çelik yapı
- Analog çıkış veya dijital çıkış seçenekleri mevcuttur
- Çoklu muhafaza seçenekleri: Terminal kutusu, 2088 LCD veya LED ekran
- Jeneratörlerin, transformatörlerin, kabloların ve diğer kritik ekipmanların sıcaklığının izlenmesi
- Endüstriyel otomasyon sistemleri
- Petrol, kimya, enerji ve hidroloji endüstrilerindeki boru hatlarındaki gazların ve sıvıların sıcaklık ölçümü
| Ölçüm Aralığı | -55~1200°C |
|---|---|
| Doğruluk @ 25°C | ±%0,5 (Tip.) ±%1 (Maks.) |
| Tekrarlanabilirlik | ±%0,03 (Tip.) ±%0,05FS (Maks.) |
| Histerezis | ±%0,03 (Tip.) ±%0,05FS (Maks.) |
| Uzun Vadeli İstikrar | ±%0,2FS/yıl (Maks.) |
| Çalışma Sıcaklığı | -30~80°C |
| Depolama Sıcaklığı | -40~100°C |
| Muhafaza Malzemesi | 1Cr18Ni9Ti |
| Diyafram Malzemesi | 316L Paslanmaz Çelik |
| Yalıtım Direnci | >=100MΩ@100VDC |
| Maksimum Sıcaklık | Nominal sıcaklık aralığının %120'si |
| Koruma Derecesi | IP65 |
| Ağırlık | ~0.5Kg |

| Kod | Anahat İnşaat |
|---|---|
| BEN | Mavi Terminal Kutusu |
| II | 2088 konut |
| III | 2088+LED |
| IIIA | 3051+LED |
| Kod | Güç Kaynağı |
|---|---|
| D1 | 24VDC |
| D2 | Diğer |
| Kod | Çıkış Sinyali |
|---|---|
| S1 | 4~20 mADC |
| S2 | 1~5VDC |
| S3 | 0~5VDC |
| S4 | 0~10 mADC |
| S5 | 0~20 mADC |
| S6 | 0~10VDC |
| Kod | Basınç Bağlantısı |
|---|---|
| J1 | M27X2 Erkek |
| J2 | Diğer |
- S: Basınç sensörü vericilerinizin özellikleri nelerdir?
A: Yüksek hassasiyet, dayanıklılık ve mükemmel performans. Özelleştirme mevcut. - S: Özel özellikleri özelleştirebilir miyim?
C: Evet, mühendislerimiz ürünleri belirli ihtiyaçlara göre uyarlayabilir. OEM ve ODM hizmetleri sağlıyoruz. - S: Üretim kapasiteniz nedir?
C: Üretim tesislerimiz ayda 30.000'e kadar basınç sensörü vericisi üretebilmektedir, dolayısıyla büyük ölçekli siparişlerin ihtiyaçlarını tam olarak karşılayabilecek kapasiteye sahibiz. Ancak sorunsuz üretim ve teslimat planlaması sağlamak için satış ekibimizle önceden iletişime geçmeniz tavsiye edilir. - S: Tipik teslimat süresi nedir?
C: Standart modeller için 5-8 iş günü. Kişiye özel ürünler farklılık gösterebilir. - Soru: Ürünlerin fiyatı nasıl? Herhangi bir indirim var mı?
C: Toplu siparişler veya uzun vadeli ortaklar için indirimlerle rekabetçi fiyatlandırma. - S: Ürünlerinizin garantisi nedir? Ve satış sonrası servis?
C: Garanti süremiz sevkiyattan itibaren 24 aydır ve satış sonrası ekibimiz sorularınıza 24 saat içinde yanıt verecektir. PC ağı üzerinden uzaktan talimat her zaman mevcuttur.
Product Highlights
PT100 PT1000 Sıcaklık Test Vericisi 4-20mA Sıcaklık Sensörü Sıcaklık Göstergesi Verici BT93420 Sıcaklık Göstergesi Verici Ürün Tanıtımı BT93420 sıcaklık göstergesi vericisi, çeşitli termokupllar ve dirençli sıcaklık dedektörleri (RTD'ler) için doğrusal düzeltme gerçekleştiren ve standart analog ...
19mm Yağ Dolu Basınç Göndericisi Difüzyonlu Silikon Basınç Göndericisi Su Yağı Testi
Oil Filled Diffused Sillcon Pressure Transmitter Sensor For Water And Oil Test 19mm Silicon Piezoresistive Pressure Sensor Introduction of Pressure Transmitter Sensor: HT19F functions as a silicon piezoresistive pressure sensor ,with a core consisting of a highly stable diffused silicon element,. It effectively measures the pressure of liquids and gases by transmitting the pressure of the tested medium to the silicon diaphragm through an isolation diaphragm and silicon oil
OEM Su Yağı Akış Diyafragma Basınç Göndericisi İçecek Dijital Seviye Basınç Sensörü
BP93420-IIIQT1 OEM water oil Beverage glue Flush Diaphragm Pressure Sensor Transmitter BP93420-IIIQT1 Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor: BP93420-IIIQT1 flush-diaphragm pressure sensor transmitter is an analog pressure transmitter with a flat membrane structure, which increases the contact area with the medium. Wide temperature range, overload capacity, strong corrosion resistance, wide application. In order to ensure that this series of
BPHT24-III Dijital Basınç Göndericisi Flush Diaphragm Dijital Basınç Algılayıcı
Hengtong BPHT24-III Digital Flush diaphragm pressure sensor Transmitter China BPHT24-III Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor transmitter: BPHT24-III pressure transmitter is mainly used in the pressure measurement of viscous liquid mud anti-scaling and anti-crystallization oil shield machine. The whole adopts integrated stainless steel structure, and the two kinds of flat film structure with or without cavity can choose the material in contact
BPZK04-2 Basınç Değiştiricisi Elektriksel 24VDC 4-20mA Dijital Basınç Değiştiricisi LCD Ekran Elektronik Basınç Değiştiricisi
24Vdc 4-20MA 2-Point Electronic Pressure Switch Digital Pressure Switch With LCD Display BPZK04-2 Electronic Pressure Switch Introduction: BPK-ZK04-2 electronic pressure switch is a set of pressure measurement, control display, transmission output as one of the full digital control products. It can be used as a signal device when the pressure of non-corrosive gases and liquids reaches a limit value, or as a circuit contact switch for a pressure regulator. The controller is
Please use our online inquiry contact form below if you have any questions, our team will get back to you as soon as possible.