1.5" Büyük Diyafragma Yüksek sıcaklık seviyesi basınç vericisi basınç algılayıcı
Product Details
| Model NO.: | BP93420-IQT | Doğruluk notu: | % 0.5 |
|---|---|---|---|
| Basınç aralığı: | -100kpa...0kpa ~10kpa...100MPa | Muhafaza Malzemesi: | 304SS |
| Ölçüm Aralığı: | 0~35Kpa…~3.5MPa | Aşırı Yük Kapasitesi: | ≤ Nominal aralığın 1,5 katı |
| Çalışma Sıcaklığı: | -20ºC ~ 80ºC | Depolama Sıcaklığı: | -40ºC ~ 120ºC |
| Diyafram malzemesi: | 316L | Çıkış Sinyali: | 4 ~ 20mA, 0 ~ 10/20mA, 0/1 ~ 5V, 0/1 ~ 10V, 0.5 ~ 4.5V, Rs485 |
| Vurgulamak |
1.5 inçlik sıkıştırma basınç algılayıcı,Yüksek sıcaklık basınç verici,büyük diyafragma silikon sensörü |
||
Product Description
- Çeşitli basınç arayüzü seçenekleri
- Orta ölçekli ölçeklenmeyi önlemek amacıyla hijyenik uygulamalar için tasarlanmıştır
- Tamamen paslanmaz çelik yapıyla yüksek doğruluk
- Temizlemesi kolay
- 316L ile aşındırıcı olmayan gaz ve sıvıların ölçümü için uygundur
- Çevre koruma ve kimya endüstrileri için ideal
- Denizcilik ve havacılık endüstrilerinde kullanılır
- Tıbbi, biyofarmasötik ve gıda hijyeni endüstrilerinde kullanıma çok uygundur
| Ölçüm Aralığı | 0~35Kpa…~3.5MPa |
|---|---|
| Basınç Tipi | Gösterge Basıncı, Mutlak Basınç, Kapalı Basınç |
| Aşırı yük | Nominal aralığın ≤ 1,5 katı |
| Doğruluk @ 25°C | ±%0,25 (Tipik) ±%0,5 (Maksimum) |
| Tekrarlanabilirlik | %0,1FS |
| Histerezis | %0,1FS |
| Uzun Vadeli İstikrar | ±%0,1FS/Yıl(Tipik) ±%0,2FS/Yıl(Maksimum) |
| Sıfır Noktası Sıcaklık Kayması | ±%0,02FS/°C(≤100KPa) ±%0,01FS/°C(>100KPa) |
| Tam Ölçekli Sıcaklık Kayması | ±%0,02FS/°C(≤100KPa) ±%0,01FS/°C(>100KPa) |
| Frekans Tepkisi | 2.4KHz |
| Kompanzasyon Sıcaklığı | -20-70°C(≤10mpa, özelleştirilebilir) |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C~80°C |
| Depolama Sıcaklığı | -40°C~120°C |
| Titreşim | 10g,55Hz ~ 2kHz |
| Muhafaza Malzemesi | 304,316L |
| Diyafram Malzemesi | 316L |
| Yalıtım Direnci | 100MΩ 100VDC |
| Patlamaya Dayanıklı Derecelendirme | Ex ia IIC T6 Ga |
| Koruma Derecesi | IP65 |
| Ağırlık | ~0.55kg |
| Çıkış Sinyali | Besleme Gerilimi | Çıkış Türü |
|---|---|---|
| 4~20mA | 12~30VDC | 2/3/4 tel |
| 0~10/20mA | 3 tel | |
| 0/1~5V 0/1~10V 0,5~4,5V |
5VDC | |
| RS485 İletişim Protokolü | 3.6~30V / Pil | 4 tel |
| IB | Genel Basınç Verici |
|---|---|
| IX | Ekran Basınç Transmitteri |
| IE | Darbeye Dayanıklı Havacılık Basınç Transmitteri |
| IIC/III | Endüstriyel Genel/Ekran Basınç Transmitteri |
| EĞER | Neme dayanıklı Basınç Transmitteri |
| IIE/IIIE | Genel/Ekran Basınç Transmitteri |
| İÇİNDE | Klimaya Özel Basınç Verici |
| entegre devre | Yüksek Sıcaklık Basınç Verici |
| IQ/IQT | Büyük Diyafram / Yüksek Sıcaklık Basınç Verici |
| D1 | 24VDC |
| D2 | 5VDC |
| D3 | Diğer |
| S1 | 4~20 mADC |
| S2 | 1~5VDC |
| S3 | 0~5VDC |
| S4 | 0~10 mADC |
| S5 | 0~20 mADC |
| S6 | 0~10VDC |
| S7 | 0.5~4.5VDC |
| B1 | Hirschmann |
| B2 | PG7 Fişi |
| B3 | Yalıtımlı Kablo Çıkışı |
| B4 | 2088 Endüstriyel Kasa |
| B5 | 2088 Ekranlı Endüstriyel Kasa |
| B6 | Diğer |
| G | Gösterge Basıncı |
| A | Mutlak Basınç |
| S | Kapalı Referans Basıncı |
- Ürünü seçerken lütfen ölçülecek ortamın ürünün temas eden kısımlarıyla uyumlu olmasına dikkat edin.
- Sipariş verirken patlamaya dayanıklı tipteki ürünlerin dijital ekran kafaları içermediğini lütfen unutmayın.
- LCD veya LED ekran kafasına sahip vericiler sipariş ederken vericinin güç kaynağı 20VDC'den düşük olmamalıdır.
- Ürünün güvenilir şekilde çalışmasını sağlamak için kullanıcıların sahada yıldırımdan korunma cihazları kurmaları ve ürünün ve güç kaynağının güvenilir bir şekilde topraklandığından emin olmaları önerilir.
- Floro kauçuk O-halkanın nominal çalışma sıcaklığı aralığı -20°C ila 250°C'dir. Ürünün çalışma sıcaklığı -20°C'nin altında olduğunda EPDM O-ring conta seçilmesi gerekmektedir.
- Varsayılan kablo uzunluğu 1,5 m'dir ve üç malzeme seçeneği mevcuttur. Belirtilmediği takdirde polietilen kablo malzemesi ile birlikte verilecektir. Farklı bir kablo malzemesine ihtiyacınız varsa lütfen siparişte belirtiniz.
- Güçlü titreşim, anlık darbe kuvveti, güçlü elektromanyetik veya radyo frekansı girişimi gibi özel gereksinimler için lütfen firmamıza bilgi veriniz ve siparişte belirtiniz.
Product Highlights
Büyük Diyafram Yüksek Sıcaklık Seviyesi Basınç Verici Basınç Sensörünü Takmak için 1.5" Kelepçe BP93420-IQ Basınç Transmitteri Ürün Tanıtımı BP93420-IQT Büyük diyaframlı yüksek sıcaklık vericisini takmak için 1,5 mm kelepçe. Sinyal işleme devresi, sensör sinyalini standart bir çıkış sinyaline dönüşt...
19mm Yağ Dolu Basınç Göndericisi Difüzyonlu Silikon Basınç Göndericisi Su Yağı Testi
Oil Filled Diffused Sillcon Pressure Transmitter Sensor For Water And Oil Test 19mm Silicon Piezoresistive Pressure Sensor Introduction of Pressure Transmitter Sensor: HT19F functions as a silicon piezoresistive pressure sensor ,with a core consisting of a highly stable diffused silicon element,. It effectively measures the pressure of liquids and gases by transmitting the pressure of the tested medium to the silicon diaphragm through an isolation diaphragm and silicon oil
OEM Su Yağı Akış Diyafragma Basınç Göndericisi İçecek Dijital Seviye Basınç Sensörü
BP93420-IIIQT1 OEM water oil Beverage glue Flush Diaphragm Pressure Sensor Transmitter BP93420-IIIQT1 Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor: BP93420-IIIQT1 flush-diaphragm pressure sensor transmitter is an analog pressure transmitter with a flat membrane structure, which increases the contact area with the medium. Wide temperature range, overload capacity, strong corrosion resistance, wide application. In order to ensure that this series of
BPHT24-III Dijital Basınç Göndericisi Flush Diaphragm Dijital Basınç Algılayıcı
Hengtong BPHT24-III Digital Flush diaphragm pressure sensor Transmitter China BPHT24-III Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor transmitter: BPHT24-III pressure transmitter is mainly used in the pressure measurement of viscous liquid mud anti-scaling and anti-crystallization oil shield machine. The whole adopts integrated stainless steel structure, and the two kinds of flat film structure with or without cavity can choose the material in contact
BPZK04-2 Basınç Değiştiricisi Elektriksel 24VDC 4-20mA Dijital Basınç Değiştiricisi LCD Ekran Elektronik Basınç Değiştiricisi
24Vdc 4-20MA 2-Point Electronic Pressure Switch Digital Pressure Switch With LCD Display BPZK04-2 Electronic Pressure Switch Introduction: BPK-ZK04-2 electronic pressure switch is a set of pressure measurement, control display, transmission output as one of the full digital control products. It can be used as a signal device when the pressure of non-corrosive gases and liquids reaches a limit value, or as a circuit contact switch for a pressure regulator. The controller is
Please use our online inquiry contact form below if you have any questions, our team will get back to you as soon as possible.