Hengtong 4-20mA Hava Basıncı Vericisi Silikon Piezorezistif Basınç Sensörü Endüstriyel
Product Details
| Model NO.: | BP156 | Ölçüm Ortamı: | Gaz ve Sıvı |
|---|---|---|---|
| Doğruluk notu: | % 0.5 | Basınç aralığı: | 0kPa~10kPa...40MPa |
| IP Derecelendirmesi: | IP65 | Basınç Tipi: | Ölçüm basıncı, mutlak basınç, mühürlü basınç |
| Muhafaza Malzemesi: | 304 | Tazminat Sıcaklığı: | 0-70 ℃ |
| Diyafram malzemesi: | 316L | Çıkış Sinyali: | 4~20mA / 0,5-4,5V |
| Besleme gerilimi: | 12~30VDC / 5VDC | Çıkış Türü: | 2/3/4 tel |
| Ağırlık: | ~0.25kg | ||
| Vurgulamak |
4-20mA hava basıncı vericisi,Silikon Piezoresistive Basınç Sensörü,garantili endüstriyel basınç sensörü |
||
Product Description

- Paslanmaz çelik konstrüksiyonla geniş ölçüm aralığı
- Çoklu basınç arayüzü konfigürasyonları mevcuttur
- Kolay kurulum için kompakt ve hafif tasarım
- Tamamı paslanmaz çelik yapıyla yüksek hassasiyette ölçüm
- Ayarlanabilir sıfır ve tam ölçekli kalibrasyon
- 316L paslanmaz çelik kullanılarak aşındırıcı olmayan gazların ve sıvıların basınç ölçümü
- Denizcilik ve havacılık endüstrisi uygulamaları
- Petrol, kimya, metalurji, enerji üretimi ve hidrolojide endüstriyel proses kontrolü
- Hidrolik ve pnömatik kontrol sistemleri
| Ölçüm Aralığı | 0kPa ~ 10kPa…5MPa |
|---|---|
| Basınç Tipi | Gösterge Basıncı, Mutlak Basınç, Kapalı Basınç |
| Aşırı Yük Kapasitesi | Nominal aralığın ≤ 1,5 katı |
| Doğruluk @ 25°C | ±%0,25 (Tipik) ±%0,5 (Maksimum) |
| Tekrarlanabilirlik ve Histerezis | %0,02 FS(Tip.) %0,05 FS(Maks.) |
| Uzun Vadeli İstikrar | ±%0,1 FS/Yıl(Tip.) ±%0,2 FS/Yıl(Maks.) |
| Sıfır Noktası Sıcaklık Kayması | ±%0,02FS/°C(≤100KPa) ±%0,01FS/°C(>100KPa) |
| Tam Ölçekli Sıcaklık Kayması | ±%0,02FS/°C(≤100KPa) ±%0,01FS/°C(>100KPa) |
| Frekans Tepkisi | 2.4KHz |
| Kompanzasyon Sıcaklığı | 0-70°C(≤10mpa, özelleştirilebilir) |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C~80°C |
| Depolama Sıcaklığı | -40°C~120°C |
| Titreşim Direnci | 10g,55Hz ~ 2kHz |
| Muhafaza Malzemesi | 304,316L |
| Diyafram Malzemesi | 316L |
| Yalıtım Direnci | 100MΩ 100VDC |
| Patlamaya Dayanıklı Derecelendirme | Ex db IIC T6 Gb |
| Koruma Derecesi | IP65 |
| O-Ring Contası | Floro kauçuk |
| Ağırlık | ~0.05kg |
| Çıkış Sinyali | Besleme Gerilimi | Çıkış Türü |
|---|---|---|
| 4~20mA | 12~30VDC | 2/3/4 tel |
| 0~10/20mA | 3 tel | |
| 0/1~5V 0/1~10V 0,5~4,5V | 5VDC |


- Ölçülen ortamın ürünün temas malzemeleriyle uyumlu olduğundan emin olun
- Patlamaya dayanıklı modeller dijital ekran kafalarını içermez
- LCD veya LED ekranlı vericiler ≥20VDC güç kaynağı gerektirir
- Yıldırımdan korunma cihazlarını takın ve güvenilir çalışma için uygun topraklamayı sağlayın
- -20°C'nin altındaki çalışma sıcaklıkları için Floro kauçuk yerine EPDM O-halka contayı seçin
- Varsayılan kablo uzunluğu 1,5 m'dir (polietilen malzeme)
- Titreşim, darbe veya elektromanyetik girişime ilişkin özel gereksinimleri belirtin
| Kod | Anahat İnşaat |
|---|---|
| 5 | Packard fişi |
| 6 | Yalıtılmış Doğrudan Çıkış Kablosu 1,5 metre |
| 7 | Mini Hirschmann Konektörü |
| 8 | Büyük Hirschmann Konektörü |
(0-X)Kpa veya MPa | X: Gerçek Ölçüm Aralığını Gösterir
| Kod | Güç Kaynağı |
|---|---|
| D1 | 24VDC |
| D2 | 5VDC |
| D3 | Diğer |
| Kod | Çıkış Sinyali |
|---|---|
| S1 | 4~20 mADC |
| S2 | 1~5VDC |
| S3 | 0~5VDC |
| S4 | 0~10 mADC |
| S5 | 0~20 mADC |
| S6 | 0~10VDC |
| S7 | 0.5~4.5VDC |
| Kod | Basınç Bağlantısı |
|---|---|
| J1 | M20×1,5 |
| J2 | G1/2 |
| J3 | G1/4 |
| J4 | 7/16-20UNF |
| J5 | Diğerleri(¢50,4 Flanş) |
| Kod | Elektrik Bağlantısı |
|---|---|
| B1 | Hirschmann |
| B2 | PG7 |
| B3 | Kablo Yalıtımlı Çıkışı 1,5 metre |
| B4 | Diğer |
| Kod | Basınç Tipi |
|---|---|
| G | Gösterge Basıncı |
| A | Mutlak Basınç |
| S | Kapalı Referans Basıncı |


Product Highlights
BP156 Basınç TransmitteriBP156 basınç vericisi, hava kompresörleri ve soğutma ekipmanları için özel olarak tasarlanmış, uygun maliyetli bir çözümdür. Tescilli yüksek performanslı verici devremizle ileri teknolojiyi birleştiren bu ürün, zorlu endüstriyel ortamlarda olağanüstü güvenilirlik sağlar. ...
19mm Yağ Dolu Basınç Göndericisi Difüzyonlu Silikon Basınç Göndericisi Su Yağı Testi
Oil Filled Diffused Sillcon Pressure Transmitter Sensor For Water And Oil Test 19mm Silicon Piezoresistive Pressure Sensor Introduction of Pressure Transmitter Sensor: HT19F functions as a silicon piezoresistive pressure sensor ,with a core consisting of a highly stable diffused silicon element,. It effectively measures the pressure of liquids and gases by transmitting the pressure of the tested medium to the silicon diaphragm through an isolation diaphragm and silicon oil
OEM Su Yağı Akış Diyafragma Basınç Göndericisi İçecek Dijital Seviye Basınç Sensörü
BP93420-IIIQT1 OEM water oil Beverage glue Flush Diaphragm Pressure Sensor Transmitter BP93420-IIIQT1 Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor: BP93420-IIIQT1 flush-diaphragm pressure sensor transmitter is an analog pressure transmitter with a flat membrane structure, which increases the contact area with the medium. Wide temperature range, overload capacity, strong corrosion resistance, wide application. In order to ensure that this series of
BPHT24-III Dijital Basınç Göndericisi Flush Diaphragm Dijital Basınç Algılayıcı
Hengtong BPHT24-III Digital Flush diaphragm pressure sensor Transmitter China BPHT24-III Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor transmitter: BPHT24-III pressure transmitter is mainly used in the pressure measurement of viscous liquid mud anti-scaling and anti-crystallization oil shield machine. The whole adopts integrated stainless steel structure, and the two kinds of flat film structure with or without cavity can choose the material in contact
BPZK04-2 Basınç Değiştiricisi Elektriksel 24VDC 4-20mA Dijital Basınç Değiştiricisi LCD Ekran Elektronik Basınç Değiştiricisi
24Vdc 4-20MA 2-Point Electronic Pressure Switch Digital Pressure Switch With LCD Display BPZK04-2 Electronic Pressure Switch Introduction: BPK-ZK04-2 electronic pressure switch is a set of pressure measurement, control display, transmission output as one of the full digital control products. It can be used as a signal device when the pressure of non-corrosive gases and liquids reaches a limit value, or as a circuit contact switch for a pressure regulator. The controller is
Please use our online inquiry contact form below if you have any questions, our team will get back to you as soon as possible.