Baoji Hengtong 4-20mA 316L paslanmaz çelik ve IP65 koruma seviyesi dönüştürücüsü ile çıkış basıncı verici
Product Details
| Model Numarası: | BP93420-IB | Ölçüm Ortamı: | Kum Döküm |
|---|---|---|---|
| Doğruluk Derecesi: | 0.5g | Basınç Aralığı: | 0kpa~10kpa...100MPa |
| IP Derecelendirmesi: | IP65 | Basınç tipi: | Ölçüm basıncı, mutlak basınç, mühürlü basınç |
| Muhafaza Malzemesi: | 316L | Uzun vadeli istikrar: | +-0.2% F.S/Yıl ((Tip.) |
| Diyafram Malzemesi: | 316L | Çalışma Sıcaklığı: | -20ºC ~ 80ºC |
| Depolama Sıcaklığı: | -40ºC ~ 120ºC | Çıkış Sinyali: | 4 ~ 20mA, 0 ~ 10/20mA, 0/1 ~ 5V, 0/1 ~ 10V, 0.5 ~ 4.5V |
| Besleme gerilimi: | 12 ~ 30VDC, 5VDC | Ağırlık: | ~ 0,15 kg |
| Yalıtım Direnci: | 100mΩ 100vdc | ||
| Vurgulamak |
4-20mA çıkış basınç verici,316L paslanmaz çelik seviye dönüştürücü,IP65 koruma basınç sensörü |
||
Product Description
- Paslanmaz çelik yapı ile kapsamlı ölçüm aralığı
- Birden fazla basınç arayüzü yapılandırması mevcuttur
- Kolay kurulum için kompakt ve hafif tasarım
- Ayarlanabilir sıfır ve tam ölçekli kalibrasyon
- Yüksek hassasiyetli ölçüm yetenekleri
- Tamamen paslanmaz çelik yapısal bütünlük
- 316L paslanmaz çelik kullanarak aşındırıcı olmayan gaz ve sıvıların basınç ölçümü
- Deniz ve havacılık endüstrisi uygulamaları
- Petrol, kimya, metalurji, enerji üretimi ve hidrolojik sektörlerde endüstriyel proses izleme
- Hidrolik ve pnömatik kontrol sistemleri entegrasyonu
| Ölçüm Aralığı | -100kPa...0kPa ~ 10kPa...100MPa |
| Basınç Tipi | Göreceli Basınç, Mutlak Basınç, Kapalı Basınç |
| Aşırı Yük Kapasitesi | Nominal aralığın 1,5 katından az |
| Doğruluk @ 25°C | ±0,25% (Tipik) ±0,5% (Maksimum) |
| Tekrarlanabilirlik | 0,1%FS |
| Histerezis | 0,1%FS |
| Uzun Süreli Kararlılık | ±0,1%F.S/Yıl (Tipik) ±0,2%F.S/Yıl (Maksimum) |
| Sıfır Noktası Sıcaklık Sapması | ±0,03%F.S/°C(≤100KPa) ±0,02%F.S/°C(>100KPa) |
| Tam Ölçek Sıcaklık Sapması | ±0,03%F.S/°C(≤100KPa) ±0,02%F.S/°C(>100KPa) |
| Telafi Sıcaklığı | 0-70°C(≤10MPa, özelleştirilebilir) |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C~80°C |
| Depolama Sıcaklığı | -40°C~120°C |
| Titreşim Direnci | 10g, 55Hz ~ 2kHz |
| Muhafaza Malzemesi | 304, 316L |
| Diyafram Malzemesi | 316L |
| İzolasyon Direnci | 100MΩ 100VDC |
| Patlamaya Dayanıklılık Sınıfı | Ex db IIC T6 Gb |
| Koruma Sınıfı | IP65 |
| O-Ring Conta | Flor kauçuk |
| Ağırlık | ~0,15kg |
| Çıkış Sinyali | Besleme Gerilimi | Çıkış Tipi |
|---|---|---|
| 4~20mA | 12~30VDC | 2/3/4 telli |
| 0~10/20mA | 3 telli | |
| 0/1~5V 0/1~10V 0,5~4,5V |
5VDC |
- Seçim yapmadan önce ortamın ürün temas malzemeleriyle uyumluluğunu doğrulayın
- Patlamaya dayanıklı modeller dijital ekran başlıkları içermez
- LCD veya LED ekranlı transmitterler minimum 20VDC güç kaynağı gerektirir
- Güvenilir çalışma için yıldırım koruma cihazları kurun ve uygun topraklama sağlayın
- -20°C'nin altındaki çalışma sıcaklıkları için EPDM O-ring contaları belirtin (varsayılan Flor kauçuktur, -20°C ila 250°C arası derecelendirilmiştir)
- Varsayılan kablo uzunluğu 1,5m polietilendir - gerekirse alternatif malzemeler belirtin
- Şiddetli titreşim, darbe kuvvetleri veya elektromanyetik parazit gibi özel gereksinimler için şirketimizi bilgilendirin
| Ürün Kodu | Açıklama |
|---|---|
| BP93420IB | Genel Basınç Transmitteri |
| BP93420IX | Ekranlı Basınç Transmitteri |
| BP93420IE | Darbe Dayanımlı Havacılık Basınç Transmitteri |
| BP93420IIC/III | Endüstriyel Genel/Ekranlı Basınç Transmitteri |
| BP93420IF | Neme Dayanıklı Basınç Transmitteri |
| BP93420IIE/IIIE | Genel/Ekranlı Basınç Transmitteri |
| BP93420IN | Klima Özel Basınç Transmitteri |
| BP93420IC | Yüksek Sıcaklık Basınç Transmitteri |
| BP93420IQ1/IQ2 | Büyük Diyaframlı/Yüksek Sıcaklık Basınç Transmitteri |
| Kod | Güç Kaynağı | Kod | Çıkış Sinyali |
|---|---|---|---|
| D1 | 24VDC | S1 | 4~20mADC |
| D2 | 5VDC | S2 | 1~5VDC |
| D3 | Diğer | S3 | 0~5VDC |
| S4 | 0~10mADC | ||
| S5 | 0~20mADC | ||
| S6 | 0~10VDC | ||
| S7 | 0,5~4,5VDC |
| Kod | Basınç Bağlantısı | Kod | Elektriksel Bağlantı | Kod | Basınç Tipi |
|---|---|---|---|---|---|
| J1 | M20×1,5 | B1 | Hirschmann | G | Göreceli Basınç |
| J2 | G1/2 | B2 | PG7 Fiş | A | Mutlak Basınç |
| J3 | G1/4 | B3 | Kapalı Kablo Çıkışı | S | Kapalı Referans Basıncı |
| J4 | 7/16-20UNF | B4 | 2088 Endüstriyel Kasa | ||
| J5 | Diğer | B5 | Ekranlı 2088 Endüstriyel Kasa | ||
| B6 | Diğer |
Product Highlights
316L paslanmaz çelik yapıya, IP65 derecesine ve %0,5 doğruluğa sahip yüksek hassasiyetli 4-20mA basınç vericisi. Çeşitli basınç türleri ve endüstriyel uygulamalar için özelleştirilebilir. Rekabetçi fiyatlandırma ve toplu sipariş kapasitesiyle ihracata hazır.
19mm Yağ Dolu Basınç Göndericisi Difüzyonlu Silikon Basınç Göndericisi Su Yağı Testi
Oil Filled Diffused Sillcon Pressure Transmitter Sensor For Water And Oil Test 19mm Silicon Piezoresistive Pressure Sensor Introduction of Pressure Transmitter Sensor: HT19F functions as a silicon piezoresistive pressure sensor ,with a core consisting of a highly stable diffused silicon element,. It effectively measures the pressure of liquids and gases by transmitting the pressure of the tested medium to the silicon diaphragm through an isolation diaphragm and silicon oil
OEM Su Yağı Akış Diyafragma Basınç Göndericisi İçecek Dijital Seviye Basınç Sensörü
BP93420-IIIQT1 OEM water oil Beverage glue Flush Diaphragm Pressure Sensor Transmitter BP93420-IIIQT1 Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor: BP93420-IIIQT1 flush-diaphragm pressure sensor transmitter is an analog pressure transmitter with a flat membrane structure, which increases the contact area with the medium. Wide temperature range, overload capacity, strong corrosion resistance, wide application. In order to ensure that this series of
BPHT24-III Dijital Basınç Göndericisi Flush Diaphragm Dijital Basınç Algılayıcı
Hengtong BPHT24-III Digital Flush diaphragm pressure sensor Transmitter China BPHT24-III Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor transmitter: BPHT24-III pressure transmitter is mainly used in the pressure measurement of viscous liquid mud anti-scaling and anti-crystallization oil shield machine. The whole adopts integrated stainless steel structure, and the two kinds of flat film structure with or without cavity can choose the material in contact
BPZK04-2 Basınç Değiştiricisi Elektriksel 24VDC 4-20mA Dijital Basınç Değiştiricisi LCD Ekran Elektronik Basınç Değiştiricisi
24Vdc 4-20MA 2-Point Electronic Pressure Switch Digital Pressure Switch With LCD Display BPZK04-2 Electronic Pressure Switch Introduction: BPK-ZK04-2 electronic pressure switch is a set of pressure measurement, control display, transmission output as one of the full digital control products. It can be used as a signal device when the pressure of non-corrosive gases and liquids reaches a limit value, or as a circuit contact switch for a pressure regulator. The controller is
Please use our online inquiry contact form below if you have any questions, our team will get back to you as soon as possible.