Kuru Hava Diferansiyel Basınç Sensörü Paslanmaz Çelik Yapı Fabrika Gaz Basıncı Sensörü
Product Details
| Model NO.: | BP93420D-I | Ölçüm Ortamı: | Gaz, hava |
|---|---|---|---|
| Doğruluk Derecesi: | %0,5 | Basınç Aralığı: | 0-10kpa...~2MPa |
| Basınç tipi: | Fark Basıncı | İplik: | M10*1 veya özelleştirilmiş |
| Ölçüm Aralığı: | 0-500Pa...~200kPa | Tek Taraflı Aşırı Yük: | Nominal aralığın ≤3 katı |
| Statik Basınç: | Nominal aralığın 5 katı veya 7 MPa arasındaki minimum değer | Çalışma Sıcaklığı: | -30°C~80°C |
| Depolama Sıcaklığı: | -40°C~100°C | Muhafaza Malzemesi: | 304.316 litre |
| Vurgulamak |
%0,25 Doğruluk Fark Basınç Sensörü,IP65 Korumalı Fark Basınç Transmitteri |
||
Product Description
Paslanmaz Çelik Yapılı Fabrika Kuru Hava Fark Basınç Sensörü Gaz Basınç Sensörü

BP93420DI fark basınç vericisi, basınç değişimlerine doğrusal çıkış sağlayan bir Wheatstone köprüsü sensör çipi aracılığıyla fark basıncı doğru bir şekilde ölçer. Bu cihaz, petrol, kimya, enerji ve hidroloji sektörlerindeki endüstriyel boru hattı uygulamalarında gaz ve sıvı fark basınçlarının hassas ölçümü için tasarlanmıştır.

- Kompakt tasarım ve kolay kurulum için paslanmaz çelik yapı
- Kararlı, güvenilir performans için titiz sıcaklık telafisi ve yaşlandırma taraması
- Esnek elektriksel arayüz seçenekleri: tak-çalıştır veya doğrudan kablolama konfigürasyonları
- Petrol, kimya, enerji ve hidroloji boru hatlarında gaz ve sıvıların fark basıncı ölçümü
- Petrol, kimya, metalurji, enerji üretimi ve hidroloji endüstriyel proses izleme
- Boru hatları ve fırın odaları için basınç ölçümü
| Ölçüm Aralığı | 0-500Pa...~200kPa |
| Basınç Tipi | Fark Basıncı |
| Tek Taraflı Aşırı Yük | Anma aralığının 3 katına kadar |
| Statik Basınç | Anma aralığının 5 katı veya 7 MPa arasındaki minimum değer |
| Doğruluk @ 25°C | ±0.25% (Tipik) ±0.5% (Maksimum) |
| Tekrarlanabilirlik | ±0.03% (Tip.) ±0.05%FS (Maks.) |
| Histerezis | ±0.03% (Tip.) ±0.05%FS (Maks.) |
| Uzun Süreli Kararlılık | ±0.5%F.S/Yıl(≤200KPa) ±0.2%F.S/Yıl(>200KPa) |
| Sıfır Sıcaklık Sürüklenmesi | ±0.01%FS/°C(>100KPa), ±0.02%FS/°C (≤100Kpa) |
| Aralık Sıcaklık Sürüklenmesi | ±0.01%FS/°C(>100KPa), ±0.02%FS/°C (≤100Kpa) |
| Telafi Sıcaklığı | 0-50°C(0-10KPa, 0-20KPa) ,0-70°C ,-10-70°C |
| Çalışma Sıcaklığı | -30°C~80°C |
| Depolama Sıcaklığı | -40°C~100°C |
| Titreşim | 10g,55Hz ~ 2kHz |
| Gövde Malzemesi | 304,316L |
| İzolasyon Direnci | 100MΩ 100VDC |
| Patlamaya Dayanıklılık Sınıfı | Doğal olarak güvenli ve patlamaya dayanıklı |
| Koruma Sınıfı | IP65 |
| Ağırlık | ~0.25kg |

| Çıkış Sinyali | Besleme Gerilimi | Çıkış Tipi |
|---|---|---|
| 4~20mA | 12~30VDC | 2/3/4 telli |
| 0~10/20mA | 3 telli | |
| 0/1~5V 0.5~4.5V | 5VDC |

Bu ürünü seçerken, ölçülen ortamın ürünün temas eden parçalarıyla uyumlu olduğunu doğrulayın. Güvenilir çalışma için, ölçüm noktası ile verici arasına üç vanalı bir manifold takarak hem pozitif hem de negatif basınç odalarına yavaş, düzgün basınç uygulanmasını sağlayın.
Kurulum sırasında, konum etkisini en aza indirmek için basınç arayüzlerini yatay olarak konumlandırın. Güçlü titreşim, ani darbe kuvveti, güçlü elektromanyetik parazit veya radyo frekansı paraziti dahil olmak üzere özel gereksinimler için, bu koşulları siparişinizde belirtin.
| BP93420XX | Basınç Vericisi |
| Kod | Dış Yapı |
| DII | Fark Basınç Vericisi |
| Ölçüm Aralığı | 0-10KPa...~2MPa |
| Kod | Güç Kaynağı |
| D1 | 24VDC |
| D2 | 5VDC |
| D3 | Diğer |
| Kod | Çıkış Sinyali |
| S1 | 4~20mADC |
| S2 | 1~5VDC |
| S3 | 0~5VDC |
| S4 | 0~10mADC |
| S5 | 0~20mADC |
| S6 | 0~10VDC |
| S7 | 0.5~4.5VDC |
| Kod | Basınç Bağlantısı |
| J1 | M20×1.5 Erkek |
| J2 | G1/2 Erkek |
| J3 | G1/4 Erkek |
| J4 | 1/2 NPT Erkek |
| J5 | Diğer |
| Kod | Elektriksel Bağlantı |
| B1 | Hirschmann |
| B2 | PG7 Fiş |
| B3 | Mühürlü Kablo Çıkışı |
| B4 | Diğer |
| Kod | Basınç Tipi |
| D | Fark Basıncı |
- Basınç sensörü vericilerinizin özellikleri nelerdir?
- Yüksek hassasiyet, dayanıklılık ve mükemmel performans. Özelleştirme mevcuttur.
- Özel spesifikasyonları özelleştirebilir miyim?
- Evet, mühendislerimiz özel ihtiyaçları karşılamak için ürünleri uyarlayabilir. OEM ve ODM hizmeti sağlıyoruz.
- Üretim kapasiteniz nedir?
- Üretim tesislerimiz ayda 30.000'e kadar basınç sensörü vericisi üretebilir, bu nedenle büyük ölçekli siparişlerin ihtiyaçlarını karşılayacak tam kapasiteye sahibiz. Ancak, sorunsuz üretim ve teslimat planlamasını sağlamak için önceden satış ekibimizle iletişime geçmeniz tavsiye edilir.
- Tipik teslimat süresi nedir?
- Standart modeller için 5~8 iş günü. Özelleştirilmiş ürünler değişiklik gösterebilir.
- Ürünler nasıl fiyatlandırılır? İndirimler var mı?
- Toplu siparişler veya uzun vadeli ortaklar için indirimlerle rekabetçi fiyatlandırma.
- Ürünlerinizin garantisi nedir? Ve satış sonrası hizmet?
- Garanti süremiz sevkiyattan sonra 24 aydır ve satış sonrası ekibimiz sorularınıza 24 saat içinde yanıt verecektir. PC ağı üzerinden uzaktan talimat her zaman mevcuttur.
Product Highlights
Gaz/sıvı ölçümü için yüksek hassasiyetli (%0,25) diferansiyel basınç vericisi. IP65 korumasına, paslanmaz çelik yapıya ve özel seçeneklere sahiptir. Güvenilir performansıyla petrol, kimya ve enerji endüstrileri için idealdir.
19mm Yağ Dolu Basınç Göndericisi Difüzyonlu Silikon Basınç Göndericisi Su Yağı Testi
Oil Filled Diffused Sillcon Pressure Transmitter Sensor For Water And Oil Test 19mm Silicon Piezoresistive Pressure Sensor Introduction of Pressure Transmitter Sensor: HT19F functions as a silicon piezoresistive pressure sensor ,with a core consisting of a highly stable diffused silicon element,. It effectively measures the pressure of liquids and gases by transmitting the pressure of the tested medium to the silicon diaphragm through an isolation diaphragm and silicon oil
OEM Su Yağı Akış Diyafragma Basınç Göndericisi İçecek Dijital Seviye Basınç Sensörü
BP93420-IIIQT1 OEM water oil Beverage glue Flush Diaphragm Pressure Sensor Transmitter BP93420-IIIQT1 Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor: BP93420-IIIQT1 flush-diaphragm pressure sensor transmitter is an analog pressure transmitter with a flat membrane structure, which increases the contact area with the medium. Wide temperature range, overload capacity, strong corrosion resistance, wide application. In order to ensure that this series of
BPHT24-III Dijital Basınç Göndericisi Flush Diaphragm Dijital Basınç Algılayıcı
Hengtong BPHT24-III Digital Flush diaphragm pressure sensor Transmitter China BPHT24-III Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor transmitter: BPHT24-III pressure transmitter is mainly used in the pressure measurement of viscous liquid mud anti-scaling and anti-crystallization oil shield machine. The whole adopts integrated stainless steel structure, and the two kinds of flat film structure with or without cavity can choose the material in contact
BPZK04-2 Basınç Değiştiricisi Elektriksel 24VDC 4-20mA Dijital Basınç Değiştiricisi LCD Ekran Elektronik Basınç Değiştiricisi
24Vdc 4-20MA 2-Point Electronic Pressure Switch Digital Pressure Switch With LCD Display BPZK04-2 Electronic Pressure Switch Introduction: BPK-ZK04-2 electronic pressure switch is a set of pressure measurement, control display, transmission output as one of the full digital control products. It can be used as a signal device when the pressure of non-corrosive gases and liquids reaches a limit value, or as a circuit contact switch for a pressure regulator. The controller is
Please use our online inquiry contact form below if you have any questions, our team will get back to you as soon as possible.