316L Paslanmaz Çelik IP68 Su Seviyesi Sensörü 4-20mA Çıkış Sıvı Seviyesi Göndericisi Su Seviyesi Göndericisi
Product Details
| Model NO.: | BH93420-III | Çıkış Sinyali: | 4-20mA veya RS485 |
|---|---|---|---|
| Prob Tipi: | Prob Tipi | IP Derecelendirmesi: | IP68 |
| Net ağırlığı: | 0.3kg | Diyafram Malzemesi: | 316L Paslanmaz Çelik |
| Kesinlik: | %0,5 | Kablo malzemesi: | PE, PU, PTFE |
| Ölçüm Aralığı: | 0 ~ 10m… 400m | Basınç tipi: | Ölçüm basıncı, mutlak basınç, mühürlü basınç |
| Çalışma Sıcaklığı: | -20~80oC | Depolama Sıcaklığı: | -30 ~ 100ºC |
| Muhafaza Malzemesi: | Döküm alüminyum, 1CR18ni9ti | Patlamaya dayanıklı derecelendirme: | ExiaIICT6 |
| Çıktı Durumu: | Analog Tip | ||
| Vurgulamak |
316L paslanmaz çelik su seviyesi sensörü,IP68 Sıvı Seviye Transmitteri,4-20mA çıkışlı basınç sensörü |
||
Product Description
316L Paslanmaz Çelik IP68 Su Seviyesi Sensörü 4-20mA Çıkış Sıvı Seviyesi Göndericisi Su Seviyesi Göndericisi


- Yerel kablolama ve kalibrasyonu kolaylaştırmak için bölünmüş tip tasarımı
- Açık okumalar için entegre LED ekranı
- Patlama geçirmezlik derecesi: ExiaIICT6
- Yüksek koruma derecesi: IP68
- Çoklu kablo seçenekleri: PE, PU, PTFE
- 316L paslanmaz çelik ve koroziv olmayan sıvılarla uyumludur
- Kanalizasyon, endüstriyel ve belediye su sistemleri, su tankları, kuyular, nehirler, deniz suyu ve göller için su seviyesinin izlenmesi
- Dizel, yakıt ve diğer yağ tanklarının seviyelerini izlemek
| Ölçüm aralığı | 0~10m...400m |
| Basınç Tipi | Ölçüm basıncı, mutlak basınç, mühürlü basınç |
| Aşırı yük | ≤ 2X nominal aralığı |
| Doğruluk @ 25oC | ±0,25% (Genel) ±0,5% (En fazla) |
| Tekrarlanabilirlik | ± 0,03% (Tipik) ± 0,05% FS (Max.) |
| Histeriz | ± 0,03% (Tipik) ± 0,05% FS (Max.) |
| Uzun vadeli istikrar | ±0.15% F.S/yıl (Max.) |
| Sıfır Sıcaklık Değişimi | ±0,01% FS/oC ((>100KPa), ±0,02% FS/oC (≤100Kpa) |
| Span Sıcaklığı Değişimi | ±0,01% FS/oC ((>100KPa), ±0,02% FS/oC (≤100Kpa) |
| Karşılama sıcaklığı | 0-50oC (0-1m. 0-2m); 0-70oC |
| Çalışma sıcaklığı | -20~80oC |
| Depolama sıcaklığı | -30~100oC |
| titreşim | 10g,55Hz ~ 2kHz |
| Şok | 100 g |
| Konut malzemeleri | Alüminyum döküm, 1Cr18Ni9Ti |
| Diyafram malzemesi | 316L paslanmaz çelik |
| İzolasyon Direnci | >=100MΩ@100VDC |
| Patlama geçirmez sınıflandırma | ExiaIICT6 |
| Koruma derecesi | IP68 |
| O-ring mührü | Fluor kauçuk |
| Ağırlık | ~1.5Kg (kablosuz) |
| Kablo malzemesi | Polietilen, poliüretan, PTFE kablosu |
| Çıkış sinyali | Güçlendirme Voltajı | Çıktı Türü |
|---|---|---|
| 4 ~ 20mA | 15 ~ 30VDC | 2/3/4 tel |
| RS485 İletişim Protokolü | 4 tel |

| BH93420 | Kod | Çizelge İnşaatı |
|---|---|---|
| III. | Sıvı seviyesi verici 2088 kafesli | |
| Ölçüm aralığı | 0~10m...400m | |
| Kod | Güç kaynağı | |
| D1 | 24VDC | |
| Kod | Çıkış sinyali | |
| S1 | 4 ~ 20mADC | |
| S2 | RS485 | |
| Kod | Elektrik bağlantısı | |
| B5 | 2088 ekranlı | |
| B6 | 3051A | |
| Kod | Basınç Tipi | |
| G | Basınç ölçümü | |
| A | Mutlak Baskı | |
| S | Sıfırlanmış referans basıncı | |
| Kod | Malzeme | |
| 01 | 304 paslanmaz çelik | |
| 02 | 316L paslanmaz çelik | |
| Kod | Kablo malzemesi | |
| C1 | PE | |
| C2 | PU | |
| C3 | PTFE |
- Basınç sensörünüzün özellikleri nelerdir?
- Yüksek hassasiyet, dayanıklılık ve mükemmel performans.
- Özel özellikleri özelleştirebilir miyim?
- Evet, mühendislerimiz özel ihtiyaçları karşılamak için ürünleri uyarlayabilir. OEM ve ODM hizmetleri sağlarız.
- Üretim kapasiteniz nedir?
- Üretim tesislerimiz, büyük ölçekli siparişleri karşılayabilen ayda 30.000 basınç sensörü verici üretebilir.Pürüzsüz üretim ve teslimat programı için satış ekibimizle önceden iletişime geçin.
- Tipik teslimat süresi nedir?
- Standart modeller için 5-8 iş günü. Özel ürünler değişebilir.
- Ürünlerin fiyatları nasıl?
- Toplu siparişler veya uzun vadeli ortaklar için indirimlerle rekabetçi fiyatlandırma.
- Ürünlerinizin garantisi nedir? Ve satış sonrası hizmet?
- Satış sonrası ekibimiz 24 saat içinde yanıt verir.

Product Highlights
BH93420-III sıvı seviye vericisi, 4-20mA/RS485 çıkışıyla yüksek doğruluk (%0,25) sunar. IP68 koruması, ExiaIICT6 patlamaya dayanıklılık derecesi ve 316L paslanmaz çelik yapıya sahiptir. Endüstriyel su ve yakıt izleme uygulamaları için özel tasarımlar mevcuttur.
19mm Yağ Dolu Basınç Göndericisi Difüzyonlu Silikon Basınç Göndericisi Su Yağı Testi
Oil Filled Diffused Sillcon Pressure Transmitter Sensor For Water And Oil Test 19mm Silicon Piezoresistive Pressure Sensor Introduction of Pressure Transmitter Sensor: HT19F functions as a silicon piezoresistive pressure sensor ,with a core consisting of a highly stable diffused silicon element,. It effectively measures the pressure of liquids and gases by transmitting the pressure of the tested medium to the silicon diaphragm through an isolation diaphragm and silicon oil
OEM Su Yağı Akış Diyafragma Basınç Göndericisi İçecek Dijital Seviye Basınç Sensörü
BP93420-IIIQT1 OEM water oil Beverage glue Flush Diaphragm Pressure Sensor Transmitter BP93420-IIIQT1 Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor: BP93420-IIIQT1 flush-diaphragm pressure sensor transmitter is an analog pressure transmitter with a flat membrane structure, which increases the contact area with the medium. Wide temperature range, overload capacity, strong corrosion resistance, wide application. In order to ensure that this series of
BPHT24-III Dijital Basınç Göndericisi Flush Diaphragm Dijital Basınç Algılayıcı
Hengtong BPHT24-III Digital Flush diaphragm pressure sensor Transmitter China BPHT24-III Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor transmitter: BPHT24-III pressure transmitter is mainly used in the pressure measurement of viscous liquid mud anti-scaling and anti-crystallization oil shield machine. The whole adopts integrated stainless steel structure, and the two kinds of flat film structure with or without cavity can choose the material in contact
BPZK04-2 Basınç Değiştiricisi Elektriksel 24VDC 4-20mA Dijital Basınç Değiştiricisi LCD Ekran Elektronik Basınç Değiştiricisi
24Vdc 4-20MA 2-Point Electronic Pressure Switch Digital Pressure Switch With LCD Display BPZK04-2 Electronic Pressure Switch Introduction: BPK-ZK04-2 electronic pressure switch is a set of pressure measurement, control display, transmission output as one of the full digital control products. It can be used as a signal device when the pressure of non-corrosive gases and liquids reaches a limit value, or as a circuit contact switch for a pressure regulator. The controller is
Please use our online inquiry contact form below if you have any questions, our team will get back to you as soon as possible.