HTsensor 316L paslanmaz çelik IP68 4-20mA çıkış ve LED ekranlı sıvı seviyesi verici
Product Details
| Çıkış Sinyali: | 4-20mA veya RS485 | IP Derecelendirmesi: | IP68 |
|---|---|---|---|
| Net ağırlığı: | 0.3kg | Diyafram Malzemesi: | 316L Paslanmaz Çelik |
| Kesinlik: | %0,25, %0,5 | Kablo malzemesi: | PE, PU, PTFE |
| Ölçüm Aralığı: | 0 ~ 10m… 400m | Basınç tipi: | Ölçüm basıncı, mutlak basınç, mühürlü basınç |
| Aşırı Yük Kapasitesi: | ≤ 2x dereceli aralık | Çalışma Sıcaklığı: | -20~80oC |
| Depolama Sıcaklığı: | -30 ~ 100ºC | Muhafaza Malzemesi: | Döküm alüminyum, 1CR18ni9ti |
| Yalıtım Direnci: | > = 100mΩ@100VDC | Patlamaya dayanıklı derecelendirme: | ExiaIICT6 |
| Ağırlık: | ~1.5Kg (kablosuz) | ||
| Vurgulamak |
316L Paslanmaz Çelik Sıvı Seviye Vericisi,IP68 Sıvı Seviye Vericisi,4-20mA Çıkış Basınç Sensörü |
||
Product Description



- Yerel kablolama ve kalibrasyonu kolaylaştırmak için bölünmüş tip tasarımı
- Açık okumalar için parlak LED ekranı
- Patlama geçirmezlik derecesi: ExiaIICT6
- Yüksek koruma derecesi: IP68
- Çoklu kablo seçenekleri: PE, PU, PTFE
- 316L paslanmaz çelik ve koroziv olmayan sıvılarla uyumludur
- Kanalizasyon, endüstriyel ve belediye su sistemleri, su tankları, kuyular, nehirler, deniz suyu ve göllerde su seviyelerinin izlenmesi
- Dizel, yakıt ve diğer yağ tanklarının seviyelerini izlemek
| Ölçüm aralığı | 0~10m...400m |
|---|---|
| Basınç Tipi | Ölçüm basıncı, mutlak basınç, mühürlü basınç |
| Aşırı yük | ≤ 2X nominal aralığı |
| Doğruluk @ 25oC | ±0,25% (Genel) ±0,5% (En fazla) |
| Tekrarlanabilirlik | ± 0,03% (Tipik) ± 0,05% FS (Max.) |
| Histeriz | ± 0,03% (Tipik) ± 0,05% FS (Max.) |
| Uzun vadeli istikrar | ±0.15% F.S/yıl (Max.) |
| Sıfır Sıcaklık Değişimi | ±0,01% FS/oC ((>100KPa), ±0,02% FS/oC (≤100Kpa) |
| Span Sıcaklığı Değişimi | ±0,01% FS/oC ((>100KPa), ±0,02% FS/oC (≤100Kpa) |
| Karşılama sıcaklığı | 0-50oC (0-1m. 0-2m); 0-70oC |
| Çalışma sıcaklığı | -20~80oC |
| Depolama sıcaklığı | -30~100oC |
| titreşim | 10g,55Hz ~ 2kHz |
| Şok | 100 g |
| Konut malzemeleri | Alüminyum döküm, 1Cr18Ni9Ti |
| Diyafram malzemesi | 316L paslanmaz çelik |
| İzolasyon Direnci | >=100MΩ@100VDC |
| Patlama geçirmez sınıflandırma | ExiaIICT6 |
| Koruma derecesi | IP68 |
| O-ring mührü | Fluor kauçuk |
| Ağırlık | ~1.5Kg (kablosuz) |
| Kablo malzemesi | Polietilen, poliüretan, PTFE kablosu |
| Çıkış sinyali | Güçlendirme Voltajı | Çıktı Türü |
|---|---|---|
| 4 ~ 20mA | 15 ~ 30VDC | 2/3/4 tel |
| RS485 İletişim Protokolü | 4 tel |




- Seçim sırasında ölçülen ortamın ürün bileşenleriyle uyumluluğunu sağlamak
- Ölçülen ortamın yoğunluğunu belirtin.
- Güçlü elektromanyetik veya radyo frekanslı müdahale için ayrıntılar verin ve sırayla belirtin.
- Yerde yıldırım koruma cihazları kurmak ve güvenilir ürün ve güç kaynağı topraklamasını sağlamak

- S: Basınç sensörünüzün vericilerinin özellikleri nelerdir?
A: Yüksek hassasiyet, dayanıklılık ve mükemmel performans. - S: Özel özellikleri özelleştirebilir miyim?
A: Evet, mühendislerimiz özel ihtiyaçları karşılamak için ürünleri uyarlayabilir. OEM ve ODM hizmeti sağlarız. - S: Üretim kapasiteniz nedir?
A: Üretim tesislerimiz, büyük ölçekli siparişleri karşılayabilen ayda 30.000'e kadar basınç sensörü verici üretebilir.Üretim ve teslimat programı için satış ekibimizle önceden iletişime geçin. - S: Tipik teslimat süresi nedir?
A: Standart modeller için 5 ~ 8 iş günü. Özel ürünler değişebilir. - S: Ürünlerin fiyatları nasıl? İndirim var mı?
A: Toplu siparişler veya uzun vadeli ortaklar için indirimlerle rekabetçi fiyatlandırma. - S: Ürünlerinizin garantisi nedir? Ve satış sonrası hizmet?
A: Gönderimden sonra 24 aylık garanti. Satış sonrası 24 saat içinde yanıt verir, uzaktan PC ağ talimatı mevcuttur.
Product Highlights
HTsensor BH93420-III: 316L paslanmaz çelik problu, IP68 ve ExiaIICT6 patlamaya dayanıklılık derecesine sahip yüksek hassasiyetli sıvı seviye sensörü. Su, yakıt ve yağ uygulamaları için 4-20mA/RS485 çıkış, ±%0,25 doğruluk ve özel tasarım seçenekleri sunar.
19mm Yağ Dolu Basınç Göndericisi Difüzyonlu Silikon Basınç Göndericisi Su Yağı Testi
Oil Filled Diffused Sillcon Pressure Transmitter Sensor For Water And Oil Test 19mm Silicon Piezoresistive Pressure Sensor Introduction of Pressure Transmitter Sensor: HT19F functions as a silicon piezoresistive pressure sensor ,with a core consisting of a highly stable diffused silicon element,. It effectively measures the pressure of liquids and gases by transmitting the pressure of the tested medium to the silicon diaphragm through an isolation diaphragm and silicon oil
OEM Su Yağı Akış Diyafragma Basınç Göndericisi İçecek Dijital Seviye Basınç Sensörü
BP93420-IIIQT1 OEM water oil Beverage glue Flush Diaphragm Pressure Sensor Transmitter BP93420-IIIQT1 Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor: BP93420-IIIQT1 flush-diaphragm pressure sensor transmitter is an analog pressure transmitter with a flat membrane structure, which increases the contact area with the medium. Wide temperature range, overload capacity, strong corrosion resistance, wide application. In order to ensure that this series of
BPHT24-III Dijital Basınç Göndericisi Flush Diaphragm Dijital Basınç Algılayıcı
Hengtong BPHT24-III Digital Flush diaphragm pressure sensor Transmitter China BPHT24-III Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor transmitter: BPHT24-III pressure transmitter is mainly used in the pressure measurement of viscous liquid mud anti-scaling and anti-crystallization oil shield machine. The whole adopts integrated stainless steel structure, and the two kinds of flat film structure with or without cavity can choose the material in contact
BPZK04-2 Basınç Değiştiricisi Elektriksel 24VDC 4-20mA Dijital Basınç Değiştiricisi LCD Ekran Elektronik Basınç Değiştiricisi
24Vdc 4-20MA 2-Point Electronic Pressure Switch Digital Pressure Switch With LCD Display BPZK04-2 Electronic Pressure Switch Introduction: BPK-ZK04-2 electronic pressure switch is a set of pressure measurement, control display, transmission output as one of the full digital control products. It can be used as a signal device when the pressure of non-corrosive gases and liquids reaches a limit value, or as a circuit contact switch for a pressure regulator. The controller is
Please use our online inquiry contact form below if you have any questions, our team will get back to you as soon as possible.