BH93420-III Sıvı Seviye Vericisi, 316L Paslanmaz Çelik IP68 Koruma ve 4-20mA Çıkışlı
Product Details
| Model NO.: | BH93420-III | Çıkış Sinyali: | 4-20mA veya RS485 |
|---|---|---|---|
| IP Derecelendirmesi: | IP68 | Net ağırlığı: | 0.3kg |
| Diyafram Malzemesi: | 316L Paslanmaz Çelik | Kesinlik: | %0,25, %0,5 |
| Kablo malzemesi: | PE, PU, PTFE | Ölçüm Aralığı: | 0 ~ 10m… 400m |
| Basınç tipi: | Ölçüm basıncı, mutlak basınç, mühürlü basınç | Çalışma Sıcaklığı: | -20~80oC |
| Depolama Sıcaklığı: | -30 ~ 100ºC | Muhafaza Malzemesi: | Döküm alüminyum, 1CR18ni9ti |
| Yalıtım Direnci: | > = 100mΩ@100VDC | Patlamaya dayanıklı derecelendirme: | ExiaIICT6 |
| Ağırlık: | ~1.5Kg (kablosuz) | ||
| Vurgulamak |
316L Paslanmaz Çelik Sıvı Seviye Transmitteri,IP68 Koruma Su Seviyesi Sensörü,4-20mA Çıkışlı Yakıt Seviye Sensörü |
||
Product Description

- Yerinde kablolama ve kalibrasyon için kolaylaştırılmış ayrık tip tasarım
- Entegre LED ekran
- Patlamaya dayanıklı sınıflandırma: ExiaIICT6
- Yüksek koruma sınıfı: IP68
- Kablo seçenekleri: PE, PU, PTFE
- 316LSS ve aşındırıcı olmayan sıvılarla uyumlu
- Kanalizasyon, endüstriyel ve belediye su sistemleri, su depoları, kuyular, nehirler, deniz suyu ve göllerde su seviyesi izleme
- Dizel, yakıt ve diğer petrol tankı seviyesi izleme
| Ölçüm Aralığı | 0~10m…400m |
| Basınç Tipi | Göreceli Basınç, Mutlak Basınç, Kapalı Basınç |
| Aşırı Yük | ≤ 2X nominal aralık |
| Doğruluk @ 25ºC | ±0.25% (Tipik) ±0.5% (Maks.) |
| Tekrarlanabilirlik | ±0.03% (Tipik) ±0.05%FS (Maks.) |
| Histerezis | ±0.03% (Tipik) ±0.05%FS (Maks.) |
| Uzun Süreli Stabilite | ±0.15%F.S/yıl (Maks.) |
| Sıfır Sıcaklık Sürüklenmesi | ±0.01%FS/ºC(>100KPa), ±0.02%FS/ºC (≤100Kpa) |
| Aralık Sıcaklık Sürüklenmesi | ±0.01%FS/ºC(>100KPa), ±0.02%FS/ºC (≤100Kpa) |
| Telafi Sıcaklığı | 0-50ºC (0-1m . 0-2m); 0-70ºC |
| Çalışma Sıcaklığı | -20~80ºC |
| Depolama Sıcaklığı | -30~100ºC |
| Titreşim | 10g,55Hz ~ 2kHz |
| Şok | 100g |
| Gövde Malzemesi | Dökme alüminyum, 1Cr18Ni9Ti |
| Diyafram Malzemesi | 316L Paslanmaz Çelik |
| İzolasyon Direnci | >=100MΩ@100VDC |
| Patlamaya Dayanıklılık Sınıfı | ExiaIICT6 |
| Koruma Sınıfı | IP68 |
| O-Ring Conta | Floro kauçuk |
| Ağırlık | ~1.5Kg (kablo hariç) |
| Kablo Malzemesi | Polietilen, Poliüretan, PTFE kablo |
| Çıkış Sinyali | Besleme Gerilimi | Çıkış Tipi |
|---|---|---|
| 4~20mA | 15~30VDC | 2/3/4 telli |
| RS485 İletişim Protokolü | 4 telli |



| BH93420 | Kod | Dış Yapı |
| III | 2088 gövdeli sıvı seviyesi vericisi | |
| Ölçüm Aralığı | 0~10m…400m | |
| Kod | Güç Kaynağı | |
| D1 | 24VDC | |
| Kod | Çıkış Sinyali | |
| S1 | 4~20mADC | |
| S2 | RS485 | |
| Kod | Elektriksel Bağlantı | |
| B5 | Ekranlı 2088 | |
| B6 | 3051A | |
| Kod | Basınç Tipi | |
| G | Göreceli Basınç | |
| A | Mutlak Basınç | |
| S | Kapalı Referans Basıncı | |
| Kod | Malzeme | |
| 01 | 304 Paslanmaz Çelik | |
| 02 | 316L Paslanmaz Çelik | |
| Kod | Kablo Malzemesi | |
| C1 | PE | |
| C2 | PU | |
| C3 | PTFE |

- S: Basınç sensörü vericilerinizin özellikleri nelerdir?
- C: Yüksek hassasiyet, dayanıklılık ve mükemmel performans. Özelleştirme mevcuttur.
- S: Özel spesifikasyonları özelleştirebilir miyim?
- C: Evet, mühendislerimiz özel ihtiyaçları karşılamak için ürünleri uyarlayabilir. OEM ve ODM hizmeti sunuyoruz.
- S: Üretim kapasiteniz nedir?
- C: Üretim tesislerimiz ayda 30.000'e kadar basınç sensörü vericisi üretebilir, bu nedenle büyük ölçekli siparişlerin ihtiyaçlarını karşılayabiliriz. Ancak, sorunsuz üretim ve teslimat planlaması sağlamak için önceden satış ekibimizle iletişime geçmeniz önerilir.
- S: Tipik teslimat süresi nedir?
- C: Standart modeller için 5~8 iş günü. Özelleştirilmiş ürünler değişiklik gösterebilir.
- S: Ürünlerin fiyatlandırması nasıl yapılıyor? İndirimler var mı?
- C: Toplu siparişler veya uzun vadeli ortaklar için indirimlerle rekabetçi fiyatlandırma.
- S: Ürünlerinizin garantisi nedir? Ve satış sonrası hizmet?
- C: Garanti süremiz sevkiyattan sonra 24 aydır ve satış sonrası ekibimiz sorularınıza 24 saat içinde yanıt verecektir. PC ağı üzerinden uzaktan talimat her zaman mevcuttur.
Product Highlights
BH93420-III sıvı seviye vericisi ±%0,25 doğruluk, IP68 ve ExiaIICT6 patlamaya dayanıklılık dereceleri sunar. 316L paslanmaz çelik, kolay kalibrasyon için bölünmüş tasarım ve 4-20mA/RS485 çıkışları bulunur. Endüstriyel su, yakıt ve yağ izleme için özelleştirilebilir.
19mm Yağ Dolu Basınç Göndericisi Difüzyonlu Silikon Basınç Göndericisi Su Yağı Testi
Oil Filled Diffused Sillcon Pressure Transmitter Sensor For Water And Oil Test 19mm Silicon Piezoresistive Pressure Sensor Introduction of Pressure Transmitter Sensor: HT19F functions as a silicon piezoresistive pressure sensor ,with a core consisting of a highly stable diffused silicon element,. It effectively measures the pressure of liquids and gases by transmitting the pressure of the tested medium to the silicon diaphragm through an isolation diaphragm and silicon oil
OEM Su Yağı Akış Diyafragma Basınç Göndericisi İçecek Dijital Seviye Basınç Sensörü
BP93420-IIIQT1 OEM water oil Beverage glue Flush Diaphragm Pressure Sensor Transmitter BP93420-IIIQT1 Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor: BP93420-IIIQT1 flush-diaphragm pressure sensor transmitter is an analog pressure transmitter with a flat membrane structure, which increases the contact area with the medium. Wide temperature range, overload capacity, strong corrosion resistance, wide application. In order to ensure that this series of
BPHT24-III Dijital Basınç Göndericisi Flush Diaphragm Dijital Basınç Algılayıcı
Hengtong BPHT24-III Digital Flush diaphragm pressure sensor Transmitter China BPHT24-III Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor transmitter: BPHT24-III pressure transmitter is mainly used in the pressure measurement of viscous liquid mud anti-scaling and anti-crystallization oil shield machine. The whole adopts integrated stainless steel structure, and the two kinds of flat film structure with or without cavity can choose the material in contact
BPZK04-2 Basınç Değiştiricisi Elektriksel 24VDC 4-20mA Dijital Basınç Değiştiricisi LCD Ekran Elektronik Basınç Değiştiricisi
24Vdc 4-20MA 2-Point Electronic Pressure Switch Digital Pressure Switch With LCD Display BPZK04-2 Electronic Pressure Switch Introduction: BPK-ZK04-2 electronic pressure switch is a set of pressure measurement, control display, transmission output as one of the full digital control products. It can be used as a signal device when the pressure of non-corrosive gases and liquids reaches a limit value, or as a circuit contact switch for a pressure regulator. The controller is
Please use our online inquiry contact form below if you have any questions, our team will get back to you as soon as possible.