0.25% Doğrulukla Seviye Ölçümü İçin 316L Paslanmaz Çelik IP68 Su Geçirmez Sıvı Seviye Vericisi
Product Details
| Model Numarası: | BH93420-I | Basınç Aralığı: | Ölçüm basıncı, mutlak basınç |
|---|---|---|---|
| Doğruluk Derecesi: | %0,25, %0,5 | IP Derecelendirmesi: | IP68 |
| Net ağırlığı: | 0.3kg | Diyafram Malzemesi: | 316L Paslanmaz Çelik |
| Kablo malzemesi: | PE, PU, PTFE | Ölçüm Aralığı: | 0-1m~200m |
| Çalışma Sıcaklığı: | -20~80oC | Depolama Sıcaklığı: | -30 ~ 100ºC |
| Muhafaza Malzemesi: | 1CR18ni9TI, 316L Paslanmaz Çelik | Yalıtım Direnci: | > = 100mΩ@100VDC |
| Patlamaya dayanıklı derecelendirme: | ExiaIICT6 | Koruma Derecesi: | IP67, IP68 |
| Çıkış Sinyali: | 4 ~ 20mA, 0 ~ 10/20mA, 0/1 ~ 5V, 0/1 ~ 10V, 0.5 ~ 4.5V | ||
| Vurgulamak |
316L Paslanmaz Çelik Sıvı Seviye Transmitteri,IP68 Su Geçirmez Seviye Ölçüm Sensörü,%0 |
||
Product Description
- Güvenlik ve güvenilirlik sağlayan tamamen kaynaklı tasarım
- Prob yerleştirme ve dişli montaj için çift seçenek
- Yüksek ve düşük sıcaklık uygulamaları için titizlikle test edilmiştir
- Patlamaya dayanıklı sınıflandırma: ExiaIICT6
- PTFE veya PU kablolarla mevcuttur
- Çoklu çıkış sinyali seçenekleri
- 316L paslanmaz çelik ve aşındırıcı olmayan sıvılarla uyumludur
- Kanalizasyon, endüstriyel, belediye su sistemleri, tanklar, kuyular, nehirler, deniz suyu ve göllerde su seviyelerinin izlenmesi
- Dizel ve yakıt tanklarında yakıt seviyelerinin ölçülmesi
| Parametre | Özellik |
|---|---|
| Ölçüm Aralığı | 0~10m…400m |
| Basınç Tipi | Gösterge Basıncı, Mutlak Basınç, Kapalı Basınç |
| Aşırı Yük | ≤ 2X nominal aralık |
| Doğruluk @ 25ºC | ±0.25% (Tip.) ±0.5% (Maks.) |
| Tekrarlanabilirlik | ±0.03% (Tip.) ±0.05%FS (Maks.) |
| Histerezis | ±0.03% (Tip.) ±0.05%FS (Maks.) |
| Uzun Süreli Kararlılık | ±0.2%F.S/yıl (Maks.) |
| Sıfır Sıcaklık Sürüklenmesi | ±0.01%FS/ºC(>100KPa), ±0.02%FS/ºC (≤100Kpa) |
| Aralık Sıcaklık Sürüklenmesi | ±0.01%FS/ºC(>100KPa), ±0.02%FS/ºC (≤100Kpa) |
| Telafi Sıcaklığı | 0-50ºC (0-1m . 0-2m ); 0-70ºC |
| Çalışma Sıcaklığı | -20~80ºC |
| Depolama Sıcaklığı | -30~100ºC |
| Titreşim | 10g,55Hz ~ 2kHz |
| Şok | 100g |
| Gövde Malzemesi | 1Cr18Ni9Ti,316L Paslanmaz Çelik |
| Diyafram Malzemesi | 316L Paslanmaz Çelik |
| İzolasyon Direnci | >=100MΩ@100VDC |
| Patlamaya Dayanıklı Sınıflandırma | ExiaIICT6 |
| Koruma Sınıfı | IP67, IP68 |
| O-Ring Conta | Floro kauçuk |
| Ağırlık | ~0.3Kg (kablo hariç) |
| Kablo Malzemesi | Polietilen, Poliüretan |
| Çıkış Sinyali | Besleme Gerilimi | Çıkış Tipi |
|---|---|---|
| 4~20mA | 12~30VDC | 2/3/4 telli |
| 0~10/20mA | 3 telli | |
| 0/1~5V | 5VDC | |
| 0/1~10V | ||
| 0.5~4.5V |
| Bileşen | Kod | Açıklama |
|---|---|---|
| Temel Model | BH93420 | Basınç Verici |
| Ölçüm Aralığı | 0~10m…400m | |
| Güç Kaynağı | D1 | 24VDC |
| D2 | 5VDC | |
| D3 | Diğer | |
| Çıkış Sinyali | S1 | 4~20mADC |
| S2 | 1~5VDC | |
| S3 | 0~5VDC | |
| S4 | 0~10mADC | |
| S5 | 0~20mADC | |
| S6 | 0~10VDC | |
| S7 | 0.5~4.5VDC | |
| S8 | RS485 | |
| Basınç Tipi | G | Gösterge Basıncı |
| A | Mutlak Basınç | |
| S | Kapalı Referans Basıncı | |
| Malzeme | 01 | 304 Paslanmaz Çelik |
| 02 | 316L Paslanmaz Çelik | |
| Kablo Malzemesi | C1 | PU |
| C2 | PTFE |
Product Highlights
Yüksek hassasiyetli IP68 paslanmaz çelik sıvı seviye vericisi. 316L diyafram, ±%0,25 doğruluk, patlamaya dayanıklılık sertifikası ve zorlu endüstriyel ortamlar için özel çıkış/kurulum seçenekleri içerir.
19mm Yağ Dolu Basınç Göndericisi Difüzyonlu Silikon Basınç Göndericisi Su Yağı Testi
Oil Filled Diffused Sillcon Pressure Transmitter Sensor For Water And Oil Test 19mm Silicon Piezoresistive Pressure Sensor Introduction of Pressure Transmitter Sensor: HT19F functions as a silicon piezoresistive pressure sensor ,with a core consisting of a highly stable diffused silicon element,. It effectively measures the pressure of liquids and gases by transmitting the pressure of the tested medium to the silicon diaphragm through an isolation diaphragm and silicon oil
OEM Su Yağı Akış Diyafragma Basınç Göndericisi İçecek Dijital Seviye Basınç Sensörü
BP93420-IIIQT1 OEM water oil Beverage glue Flush Diaphragm Pressure Sensor Transmitter BP93420-IIIQT1 Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor: BP93420-IIIQT1 flush-diaphragm pressure sensor transmitter is an analog pressure transmitter with a flat membrane structure, which increases the contact area with the medium. Wide temperature range, overload capacity, strong corrosion resistance, wide application. In order to ensure that this series of
BPHT24-III Dijital Basınç Göndericisi Flush Diaphragm Dijital Basınç Algılayıcı
Hengtong BPHT24-III Digital Flush diaphragm pressure sensor Transmitter China BPHT24-III Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor transmitter: BPHT24-III pressure transmitter is mainly used in the pressure measurement of viscous liquid mud anti-scaling and anti-crystallization oil shield machine. The whole adopts integrated stainless steel structure, and the two kinds of flat film structure with or without cavity can choose the material in contact
BPZK04-2 Basınç Değiştiricisi Elektriksel 24VDC 4-20mA Dijital Basınç Değiştiricisi LCD Ekran Elektronik Basınç Değiştiricisi
24Vdc 4-20MA 2-Point Electronic Pressure Switch Digital Pressure Switch With LCD Display BPZK04-2 Electronic Pressure Switch Introduction: BPK-ZK04-2 electronic pressure switch is a set of pressure measurement, control display, transmission output as one of the full digital control products. It can be used as a signal device when the pressure of non-corrosive gases and liquids reaches a limit value, or as a circuit contact switch for a pressure regulator. The controller is
Please use our online inquiry contact form below if you have any questions, our team will get back to you as soon as possible.