4-20mA Çıkış 316L Paslanmaz Çelik IP68 Su ve yakıt tankları için Sıvı Seviye Göndericisi Koruma
Product Details
| Model Numarası: | BH93420-I | Basınç Aralığı: | Ölçüm basıncı, mutlak basınç |
|---|---|---|---|
| Doğruluk Derecesi: | %0,25, %0,5 | IP Derecelendirmesi: | IP68 |
| Net ağırlığı: | 0.3kg | Diyafram Malzemesi: | 316L Paslanmaz Çelik |
| Kablo malzemesi: | PE, PU, PTFE | Ölçüm Aralığı: | 0-1m~200m |
| Aşırı Yük Kapasitesi: | ≤ 2x dereceli aralık | Çalışma Sıcaklığı: | -20~80oC |
| Depolama Sıcaklığı: | -30 ~ 100ºC | Muhafaza Malzemesi: | 1CR18ni9TI, 316L Paslanmaz Çelik |
| Yalıtım Direnci: | > = 100mΩ@100VDC | Patlamaya dayanıklı derecelendirme: | ExiaIICT6 |
| Çıkış Sinyali: | 4 ~ 20mA, 0 ~ 10/20mA, 0/1 ~ 5V, 0/1 ~ 10V, 0.5 ~ 4.5V | ||
| Vurgulamak |
4-20mA Çıkışlı Sıvı Seviye Transmitteri,316L paslanmaz çelik seviye sensörü,IP68 Korumalı Basınç Transmitteri |
||
Product Description
BH93420-I sıvı seviyesi vericisi, HT serisi yüksek hassasiyetli piezoresistif yayılmış silikon basınç sensörü teknolojisini kullanır.Tam olarak kaynaklı paslanmaz çelik koruma ile altıgen ve su kılavuzu baş tasarımı ile, bu verici, çeşitli kurulum gereksinimlerini karşılamak ve çeşitli uygulama senaryolarına uyum sağlamak için gelişmiş su geçirmez mühürleme teknolojisini kullanır.
- Güvenliği ve güvenilirliği sağlayan tamamen kaynaklı tasarım
- Çeşitli site gereksinimlerini karşılamak için prob yerleştirme ve iğneli montaj için çift seçenek
- Yüksek ve düşük sıcaklıklar için sıkı bir şekilde test edilmiş, geniş sıcaklık aralığı uygulamaları için uygundur
- Patlama geçirmezlik derecesi: ExiaIICT6
- PTFE, PU ve PE kablolarıyla mevcuttur
- Esnek entegrasyon için birden fazla çıkış sinyali seçeneği
- 316L paslanmaz çelik ve koroziv olmayan sıvılarla uyumludur
- Kanalizasyon, endüstriyel ve belediye su sistemleri, su tankları, kuyular, nehirler, deniz suyu ve göllerde su seviyelerinin izlenmesi
- Dizel ve yakıt tanklarındaki yakıt seviyelerinin ölçümü
| Parametreler | Spesifikasyon |
|---|---|
| Ölçüm aralığı | 0~10m...400m |
| Basınç Tipi | Ölçüm basıncı, mutlak basınç, mühürlü basınç |
| Aşırı yük | ≤ 2X nominal aralığı |
| Doğruluk @ 25oC | ±0,25% (Genel) ±0,5% (En fazla) |
| Tekrarlanabilirlik | ± 0,03% (Tipik) ± 0,05% FS (Max.) |
| Histeriz | ± 0,03% (Tipik) ± 0,05% FS (Max.) |
| Uzun vadeli istikrar | ± 0.2% F.S/yıl (Max.) |
| Sıfır Sıcaklık Değişimi | ±0,01% FS/oC ((>100KPa), ±0,02% FS/oC (≤100Kpa) |
| Span Sıcaklığı Değişimi | ±0,01% FS/oC ((>100KPa), ±0,02% FS/oC (≤100Kpa) |
| Karşılama sıcaklığı | 0-50oC (0-1m. 0-2m ); 0-70oC |
| Çalışma sıcaklığı | -20~80oC |
| Depolama sıcaklığı | -30~100oC |
| titreşim | 10g,55Hz ~ 2kHz |
| Şok | 100 g |
| Konut malzemeleri | 1Cr18Ni9Ti,316L paslanmaz çelik |
| Diyafram malzemesi | 316L paslanmaz çelik |
| İzolasyon Direnci | >=100MΩ@100VDC |
| Patlama geçirmez sınıflandırma | ExiaIICT6 |
| Koruma derecesi | IP67, IP68 |
| O-ring mührü | Fluor kauçuk |
| Ağırlık | ~0.3Kg (kablosuz) |
| Kablo malzemesi | Polietilen, Poliüretan |
| Çıkış sinyali | Güçlendirme Voltajı | Çıktı Türü |
|---|---|---|
| 4 ~ 20mA | 12 ~ 30VDC | 2/3/4 tel |
| 0~10/20mA | 3 tel | |
| 0/1~5V | 5VDC | |
| 0/1~10V | ||
| 0.5~4.5V |
Lütfen ölçülen ortamın seçim sırasında onunla temas eden ürün bileşenleriyle uyumlu olduğundan emin olun.
Ölçülen ortamın yoğunluğu belirtilmelidir.
Güçlü elektromanyetik veya radyo frekanslı müdahale için, lütfen şirketimize ayrıntılar verin ve siparişte belirtin.
Güvenilir çalışmayı sağlamak için, kullanıcıların şimşek koruma cihazlarını tesiste kurmaları ve ürünün ve güç kaynağının güvenilir bir şekilde topraklandığından emin olmaları önerilir.
| Bileşen | Kod | Açıklama |
|---|---|---|
| Ürün Serisi | BH93420 | Basınç verici |
| Ölçüm aralığı | 0~10m...400m | |
| Güç kaynağı | D1 | 24VDC |
| D2 | 5VDC | |
| D3 | Diğerleri | |
| Çıkış sinyali | S1 | 4 ~ 20mADC |
| S2 | 1~5VDC | |
| S3 | 0~5VDC | |
| S4 | 0~10mADC | |
| S5 | 0~20mADC | |
| S6 | 0~10VDC | |
| S7 | 0.5~4.5VDC | |
| S8 | RS485 | |
| Basınç Tipi | G | Basınç ölçümü |
| A | Mutlak Baskı | |
| S | Sıfırlanmış referans basıncı | |
| Malzeme | 01 | 304 paslanmaz çelik |
| 02 | 316L paslanmaz çelik | |
| Kablo malzemesi | C1 | PU |
| C2 | PTFE |
A: Yüksek hassasiyet, dayanıklılık ve mükemmel performans.
A: Evet, mühendislerimiz belirli ihtiyaçları karşılamak için ürünleri uyarlayabilir. OEM ve ODM hizmetleri sağlarız.
A: Üretim tesislerimiz ayda 30.000'e kadar basınç sensörü verici üretebilir, bu nedenle büyük ölçekli siparişlerin ihtiyaçlarını karşılayabiliriz.Pürüzsüz üretim ve teslimat programını sağlamak için satış ekibimizle önceden irtibata geçmeniz önerilir..
A: Standart modeller için 5 ~ 8 iş günü. Özel ürünler değişebilir.
A: Toplu siparişler veya uzun vadeli ortaklar için indirimlerle rekabetçi fiyatlandırma.
A: Garanti süremiz nakliye sonrası 24 aydır ve satış sonrası ekibimiz sorularınızı 24 saat içinde yanıtlayacaktır. PC ağı üzerinden uzaktan talimat her zaman kullanılabilir.
Product Highlights
316L paslanmaz çelik problu, IP68 dereceli 4-20mA sıvı seviye vericisi. Yüksek doğruluk (%0,25-%0,5), patlamaya dayanıklı (ExiaIICT6) ve özelleştirilebilir seçenekler. Su, yakıt ve endüstriyel sıvı izleme için idealdir.
19mm Yağ Dolu Basınç Göndericisi Difüzyonlu Silikon Basınç Göndericisi Su Yağı Testi
Oil Filled Diffused Sillcon Pressure Transmitter Sensor For Water And Oil Test 19mm Silicon Piezoresistive Pressure Sensor Introduction of Pressure Transmitter Sensor: HT19F functions as a silicon piezoresistive pressure sensor ,with a core consisting of a highly stable diffused silicon element,. It effectively measures the pressure of liquids and gases by transmitting the pressure of the tested medium to the silicon diaphragm through an isolation diaphragm and silicon oil
OEM Su Yağı Akış Diyafragma Basınç Göndericisi İçecek Dijital Seviye Basınç Sensörü
BP93420-IIIQT1 OEM water oil Beverage glue Flush Diaphragm Pressure Sensor Transmitter BP93420-IIIQT1 Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor: BP93420-IIIQT1 flush-diaphragm pressure sensor transmitter is an analog pressure transmitter with a flat membrane structure, which increases the contact area with the medium. Wide temperature range, overload capacity, strong corrosion resistance, wide application. In order to ensure that this series of
BPHT24-III Dijital Basınç Göndericisi Flush Diaphragm Dijital Basınç Algılayıcı
Hengtong BPHT24-III Digital Flush diaphragm pressure sensor Transmitter China BPHT24-III Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor transmitter: BPHT24-III pressure transmitter is mainly used in the pressure measurement of viscous liquid mud anti-scaling and anti-crystallization oil shield machine. The whole adopts integrated stainless steel structure, and the two kinds of flat film structure with or without cavity can choose the material in contact
BPZK04-2 Basınç Değiştiricisi Elektriksel 24VDC 4-20mA Dijital Basınç Değiştiricisi LCD Ekran Elektronik Basınç Değiştiricisi
24Vdc 4-20MA 2-Point Electronic Pressure Switch Digital Pressure Switch With LCD Display BPZK04-2 Electronic Pressure Switch Introduction: BPK-ZK04-2 electronic pressure switch is a set of pressure measurement, control display, transmission output as one of the full digital control products. It can be used as a signal device when the pressure of non-corrosive gases and liquids reaches a limit value, or as a circuit contact switch for a pressure regulator. The controller is
Please use our online inquiry contact form below if you have any questions, our team will get back to you as soon as possible.