Endüstriyel uygulamalar için 4-20mA çıkış ve IP68 koruması ile 316L Paslanmaz Çelik Sıvı Seviye Göndericisi
Product Details
| Model Numarası: | BH93420-I | Basınç Aralığı: | Ölçüm basıncı, mutlak basınç |
|---|---|---|---|
| Doğruluk Derecesi: | %0,25, %0,5 | IP Derecelendirmesi: | IP68 |
| Net ağırlığı: | 0.3kg | Diyafram Malzemesi: | 316L Paslanmaz Çelik |
| Kablo malzemesi: | PE, PU, PTFE | Ölçüm Aralığı: | 0 ~ 10m… 400m |
| Aşırı Yük Kapasitesi: | ≤ 2x dereceli aralık | Çalışma Sıcaklığı: | -20~80oC |
| Depolama Sıcaklığı: | -30 ~ 100ºC | Muhafaza Malzemesi: | 1CR18ni9TI, 316L Paslanmaz Çelik |
| Yalıtım Direnci: | > = 100mΩ@100VDC | Patlamaya dayanıklı derecelendirme: | ExiaIICT6 |
| Çıkış Sinyali: | 4 ~ 20mA, 0 ~ 10/20mA, 0/1 ~ 5V, 0/1 ~ 10V, 0.5 ~ 4.5V | ||
| Vurgulamak |
316L Paslanmaz Çelik Sıvı Seviye Transmitteri,4-20mA çıkış basıncı iletici,IP68 Koruma Seviyesi Sensörü |
||
Product Description
- Maksimum güvenlik ve güvenilirlik için tamamen kaynaklı tasarım
- Çift kurulum seçeneği: prob yerleştirme ve dişli montaj
- Yüksek ve düşük sıcaklık performansı için titizlikle test edilmiştir
- Patlamaya dayanıklı sertifika: ExiaIICT6
- Birden fazla kablo malzemesi seçeneği: PTFE, PU, PE
- Çeşitli çıkış sinyali konfigürasyonları mevcuttur
- 316L paslanmaz çelik ve aşındırıcı olmayan sıvılarla uyumludur
- Kanalizasyon, endüstriyel su, belediye su sistemleri, tanklar, kuyular, nehirler, deniz suyu ve göller için su seviyesi izleme
- Dizel ve yakıt depolama tanklarında yakıt seviyesi ölçümü
| Ölçüm Aralığı | 0~10m…400m |
| Basınç Tipi | Gösterge Basıncı, Mutlak Basınç, Kapalı Basınç |
| Aşırı Yük Kapasitesi | Anma aralığının ≤ 2 katı |
| Doğruluk @ 25°C | ±0.25% (Tip.) ±0.5% (Maks.) |
| Tekrarlanabilirlik | ±0.03% (Tip.) ±0.05%FS (Maks.) |
| Histerezis | ±0.03% (Tip.) ±0.05%FS (Maks.) |
| Uzun Süreli Kararlılık | ±0.2%F.S/yıl (Maks.) |
| Sıfır Sıcaklık Sürüklenmesi | ±0.01%FS/°C(>100KPa), ±0.02%FS/°C (≤100Kpa) |
| Aralık Sıcaklık Sürüklenmesi | ±0.01%FS/°C(>100KPa), ±0.02%FS/°C (≤100Kpa) |
| Telafi Sıcaklığı | 0-50°C (0-1m . 0-2m ); 0-70°C |
| Çalışma Sıcaklığı | -20~80°C |
| Depolama Sıcaklığı | -30~100°C |
| Titreşim Direnci | 10g, 55Hz ~ 2kHz |
| Darbe Direnci | 100g |
| Gövde Malzemesi | 1Cr18Ni9Ti, 316L Paslanmaz Çelik |
| Diyafram Malzemesi | 316L Paslanmaz Çelik |
| İzolasyon Direnci | ≥100MΩ@100VDC |
| Patlamaya Dayanıklı Sınıfı | ExiaIICT6 |
| Koruma Sınıfı | IP67, IP68 |
| O-Ring Conta | Flor kauçuk |
| Ağırlık | ~0.3Kg (kablo hariç) |
| Kablo Malzemesi | Polietilen, Poliüretan |
| Çıkış Sinyali | Besleme Gerilimi | Çıkış Tipi |
|---|---|---|
| 4~20mA | 12~30VDC | 2/3/4 telli |
| 0~10/20mA | 3 telli | |
| 0/1~5V 0/1~10V 0.5~4.5V |
5VDC |
- Ölçülen ortam ile ürün bileşenleri arasındaki uyumluluğu doğrulayın
- Ölçülen ortamın yoğunluğunu belirtin
- Güçlü elektromanyetik veya radyo frekansı parazit koşullarını açıklayın
- Güvenilir çalışma için yıldırımdan korunma cihazları kurun ve uygun topraklama sağlayın
| IT | Basınç Vericisi
| Ölçüm Aralığı | 0~10m…400m
| Kod | Güç Kaynağı
D1 | 24VDC
D2 | 5VDC
D3 | Diğer
| Kod | Çıkış Sinyali
S1 | 4~20mADC | S5 | 0~20mADC
S2 | 1~5VDC | S6 | 0~10VDC
S3 | 0~5VDC | S7 | 0.5~4.5VDC
S4 | 0~10mADC | S8 | RS485
| Kod | Basınç Tipi
G | Gösterge Basıncı
A | Mutlak Basınç
S | Kapalı Referans Basıncı
| Kod | Malzeme
01 | 304 Paslanmaz Çelik
02 | 316L Paslanmaz Çelik
| Kod | Kablo Malzemesi
C1 | PU
C2 | PTFE
Product Highlights
316L paslanmaz çelik problu, yüksek hassasiyetli 4-20mA sıvı seviye vericisi. IP68 koruması, ExiaIICT6 patlamaya dayanıklılık derecesi, ±%0,25 doğruluk ve çeşitli endüstriyel sıvı izleme uygulamaları için özelleştirilebilir seçenekler içerir.
19mm Yağ Dolu Basınç Göndericisi Difüzyonlu Silikon Basınç Göndericisi Su Yağı Testi
Oil Filled Diffused Sillcon Pressure Transmitter Sensor For Water And Oil Test 19mm Silicon Piezoresistive Pressure Sensor Introduction of Pressure Transmitter Sensor: HT19F functions as a silicon piezoresistive pressure sensor ,with a core consisting of a highly stable diffused silicon element,. It effectively measures the pressure of liquids and gases by transmitting the pressure of the tested medium to the silicon diaphragm through an isolation diaphragm and silicon oil
OEM Su Yağı Akış Diyafragma Basınç Göndericisi İçecek Dijital Seviye Basınç Sensörü
BP93420-IIIQT1 OEM water oil Beverage glue Flush Diaphragm Pressure Sensor Transmitter BP93420-IIIQT1 Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor: BP93420-IIIQT1 flush-diaphragm pressure sensor transmitter is an analog pressure transmitter with a flat membrane structure, which increases the contact area with the medium. Wide temperature range, overload capacity, strong corrosion resistance, wide application. In order to ensure that this series of
BPHT24-III Dijital Basınç Göndericisi Flush Diaphragm Dijital Basınç Algılayıcı
Hengtong BPHT24-III Digital Flush diaphragm pressure sensor Transmitter China BPHT24-III Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor transmitter: BPHT24-III pressure transmitter is mainly used in the pressure measurement of viscous liquid mud anti-scaling and anti-crystallization oil shield machine. The whole adopts integrated stainless steel structure, and the two kinds of flat film structure with or without cavity can choose the material in contact
BPZK04-2 Basınç Değiştiricisi Elektriksel 24VDC 4-20mA Dijital Basınç Değiştiricisi LCD Ekran Elektronik Basınç Değiştiricisi
24Vdc 4-20MA 2-Point Electronic Pressure Switch Digital Pressure Switch With LCD Display BPZK04-2 Electronic Pressure Switch Introduction: BPK-ZK04-2 electronic pressure switch is a set of pressure measurement, control display, transmission output as one of the full digital control products. It can be used as a signal device when the pressure of non-corrosive gases and liquids reaches a limit value, or as a circuit contact switch for a pressure regulator. The controller is
Please use our online inquiry contact form below if you have any questions, our team will get back to you as soon as possible.