4-20mA Çıkışlı Paslanmaz Çelik 316L IP68 Korumalı Sıvı Seviye Vericisi Su Seviye Sensörü
Product Details
| Çıkış Sinyali: | 4-20mA, RS485 | Ölçüm Aralığı: | 0 ~ 10m… 400m |
|---|---|---|---|
| Kesinlik: | ±%0,5 (Maks.) | Tekrarlanabilirlik: | ±%0,05FS (Maks.) |
| Uzun vadeli istikrar: | ±%0,2FS/Yıl | Çalışma Sıcaklığı: | -20~80oC |
| Depolama Sıcaklığı: | -30 ~ 100ºC | Muhafaza Malzemesi: | 1Cr18Ni9Ti |
| Diyafram Malzemesi: | 316L Paslanmaz Çelik | Koruma Derecesi: | IP68 |
| Patlamaya dayanıklı derecelendirme: | ExiaIICT6 | Ağırlık: | 0.3kg |
| Kablo malzemesi: | Polietilen, poliüretan | Yalıtım Direnci: | > = 100mΩ@100VDC |
| Besleme gerilimi: | 12 ~ 30VDC | ||
| Vurgulamak |
4-20mA Çıkışlı Sıvı Seviye Transmitteri,Paslanmaz Çelik 316L Su Seviye Sensörü,IP68 Koruma Seviyesi Verici |
||
Product Description
- Çeşitli test ortamları için tam paslanmaz çelik koruma
- Kolay kurulum için daldırma tipi sonda ölçümü
- Çeşitli çıkış sinyali seçenekleri mevcut
- Patlama geçirmezlik sertifikası: ExiaIICT6
- Yüksek koruma derecesi: IP68
- PE veya PU kablosu seçenekleri
| Parametreler | Spesifikasyon |
|---|---|
| Ölçüm aralığı | 0~10m...400m |
| Aşırı yük | İsimlendirilmiş aralığın ≤ 2 X |
| Doğruluk @ 25oC | ±0,25% (Genel) ±0,5% (En fazla) |
| Tekrarlanabilirlik | ± 0,03% (Tipik) ± 0,05% FS (Max.) |
| Histeriz | ± 0,03% (Tipik) ± 0,05% FS (Max.) |
| Uzun vadeli istikrar | ± 0.2% F.S/yıl (Max.) |
| Sıfır Noktası Sıcaklığı Değişimi | ±1,5% F.S. (Tipik) ±2% F.S. (Max.) |
| Tam Ölçekli Sıcaklık Değişimi | ±1,5%F.Sr(Tipik) ±2%F.S (Max.) |
| Karşılama sıcaklığı | 0-50oC (0-1m. 0-2m); 0-70oC |
| Çalışma sıcaklığı | -20~80oC |
| Depolama sıcaklığı | -30~100oC |
| titreşim | 10g,55Hz ~ 2kHz |
| Konut malzemeleri | 1Cr18Ni9Ti |
| Diyafram malzemesi | 316L paslanmaz çelik |
| İzolasyon Direnci | >=100MΩ@100VDC |
| Patlama geçirmez sınıflandırma | ExiaIICT6 |
| Koruma derecesi | IP67, IP68 |
| O-ring mührü | Fluor kauçuk |
| Ağırlık | ~0.3Kg (kablosuz) |
| Kablo malzemesi | Polietilen, Poliüretan |
| Çıkış sinyali | Güçlendirme Voltajı | Çıktı Türü |
|---|---|---|
| 4 ~ 20mA | 12 ~ 30VDC | 2/3/4 tel |
| 0~10/20mA | 3 tel | |
| 0/1~5V | 5VDC | |
| 0/1~10V | ||
| 0.5~4.5V | ||
| RS485 İletişim Protokolü | 3.6 ~ 30V / pil | 4 tel |
- Ölçülen ortam ile ürün bileşenleri arasındaki uyumluluğu doğrular.
- Ölçülen ortamın yoğunluğunu belirtin
- Güçlü elektromanyetik veya radyo frekanslı müdahale koşullarını açıklayın.
- Şimşek koruma cihazları kurmak ve güvenilir çalışma için uygun topraklama sağlamak
| Bileşen | Kod | Açıklama |
|---|---|---|
| Ürün Serisi | BH93420 | Basınç Göndericisi Serisi |
| Ben... | Basınç verici | |
| Ölçüm aralığı | 0~10m...400m | |
| Güç kaynağı | D1 | 24VDC |
| D2 | 5VDC | |
| D3 | Diğerleri | |
| Çıkış sinyali | S1 | 4 ~ 20mADC |
| S2 | 1~5VDC | |
| S3 | 0~5VDC | |
| S4 | 0~10mADC | |
| S5 | 0~20mADC | |
| S6 | 0~10VDC | |
| S7 | 0.5~4.5VDC | |
| S8 | RS485 | |
| Basınç Tipi | G | Basınç ölçümü |
| A | Mutlak Baskı | |
| S | Sıfırlanmış referans basıncı | |
| Malzeme | 01 | 304 paslanmaz çelik |
| 02 | 316L paslanmaz çelik | |
| Kablo malzemesi | C1 | PE |
| C2 | PU |
Product Highlights
±%0,5 doğrulukla IP68 dalgıç su seviyesi vericisi, HART/RS485 iletişimi, 316L paslanmaz çelik yapı ve patlamaya dayanıklılık sertifikası. Endüstriyel su, yakıt ve kanalizasyon izleme uygulamaları için özelleştirilebilir çıkışlar.
19mm Yağ Dolu Basınç Göndericisi Difüzyonlu Silikon Basınç Göndericisi Su Yağı Testi
Oil Filled Diffused Sillcon Pressure Transmitter Sensor For Water And Oil Test 19mm Silicon Piezoresistive Pressure Sensor Introduction of Pressure Transmitter Sensor: HT19F functions as a silicon piezoresistive pressure sensor ,with a core consisting of a highly stable diffused silicon element,. It effectively measures the pressure of liquids and gases by transmitting the pressure of the tested medium to the silicon diaphragm through an isolation diaphragm and silicon oil
OEM Su Yağı Akış Diyafragma Basınç Göndericisi İçecek Dijital Seviye Basınç Sensörü
BP93420-IIIQT1 OEM water oil Beverage glue Flush Diaphragm Pressure Sensor Transmitter BP93420-IIIQT1 Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor: BP93420-IIIQT1 flush-diaphragm pressure sensor transmitter is an analog pressure transmitter with a flat membrane structure, which increases the contact area with the medium. Wide temperature range, overload capacity, strong corrosion resistance, wide application. In order to ensure that this series of
BPHT24-III Dijital Basınç Göndericisi Flush Diaphragm Dijital Basınç Algılayıcı
Hengtong BPHT24-III Digital Flush diaphragm pressure sensor Transmitter China BPHT24-III Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor transmitter: BPHT24-III pressure transmitter is mainly used in the pressure measurement of viscous liquid mud anti-scaling and anti-crystallization oil shield machine. The whole adopts integrated stainless steel structure, and the two kinds of flat film structure with or without cavity can choose the material in contact
BPZK04-2 Basınç Değiştiricisi Elektriksel 24VDC 4-20mA Dijital Basınç Değiştiricisi LCD Ekran Elektronik Basınç Değiştiricisi
24Vdc 4-20MA 2-Point Electronic Pressure Switch Digital Pressure Switch With LCD Display BPZK04-2 Electronic Pressure Switch Introduction: BPK-ZK04-2 electronic pressure switch is a set of pressure measurement, control display, transmission output as one of the full digital control products. It can be used as a signal device when the pressure of non-corrosive gases and liquids reaches a limit value, or as a circuit contact switch for a pressure regulator. The controller is
Please use our online inquiry contact form below if you have any questions, our team will get back to you as soon as possible.