Paslanmaz çelik IP68 Su ve yağ seviyesini ölçmek için 4-20mA çıkışlı sıvı seviye verici
Product Details
| Model Numarası: | BH93420-I | Çıkış Sinyali: | Analog Tip |
|---|---|---|---|
| Üretim Süreci: | Dağınık Silikon | Malzeme: | Paslanmaz çelik |
| IP Derecelendirmesi: | IP68 | Net ağırlığı: | 0.3kg |
| Diyafram Malzemesi: | 316L Paslanmaz Çelik | Uzun vadeli istikrar: | +-0,2% F.S. / Yıllık |
| Çalışma Sıcaklığı: | -20~80oC | Ölçüm Aralığı: | 0 ~ 10m… 400m |
| Kesinlik: | ±% 0.25 (tip) ±% 0.5 (maks.) | Tekrarlanabilirlik: | ±% 0.03 (tip) ±% 0.05 fs (maks.) |
| Histerezis: | ±% 0.03 (tip) ±% 0.05 fs (maks.) | Patlamaya dayanıklı derecelendirme: | ExiaIICT6 |
| Koruma Derecesi: | IP67, IP68 | ||
| Vurgulamak |
Paslanmaz çelik sıvı seviye verici,IP68 Su seviyesi sensörü,4-20mA Çıkış Seviyesi Dönüştürücü |
||
Product Description
- Çeşitli test ortamları için tam paslanmaz çelik gövde
- Kolay kurulum için daldırma tipi prob ölçümü
- Birden fazla çıkış sinyali seçeneği mevcut
- Patlamaya dayanıklı sertifika: ExiaIICT6
- Yüksek koruma derecesi: IP68
- PE veya PU kablo seçenekleri
- 316L paslanmaz çelik ve aşındırıcı olmayan sıvılarla uyumlu
- Kanalizasyon, endüstriyel/belediye suyu, tanklar, kuyular, nehirler, deniz suyu ve göller için su seviyesi izleme
- Dizel ve yakıt tanklarında yakıt seviyesi ölçümü
| Parametre | Özellik |
|---|---|
| Ölçüm Aralığı | 0~10m…400m |
| Aşırı Yük | Nominal aralığın 2 katı ≤ |
| Doğruluk @ 25ºC | ±0.25% (Tipik) ±0.5% (Maks.) |
| Tekrarlanabilirlik | ±0.03% (Tipik) ±0.05%FS (Maks.) |
| Histerezis | ±0.03% (Tipik) ±0.05%FS (Maks.) |
| Uzun Süreli Kararlılık | ±0.2%F.S/yıl (Maks.) |
| Sıfır Noktası Sıcaklık Kayması | ±1.5%F.S(Tipik) ±2%F.S (Maks.) |
| Tam Ölçek Sıcaklık Kayması | ±1.5%F.Sr(Tipik) ±2%F.S (Maks.) |
| Telafi Sıcaklığı | 0-50ºC (0-1m. 0-2m); 0-70ºC |
| Çalışma Sıcaklığı | -20~80ºC |
| Depolama Sıcaklığı | -30~100ºC |
| Titreşim | 10g,55Hz ~ 2kHz |
| Gövde Malzemesi | 1Cr18Ni9Ti |
| Diyafram Malzemesi | 316L Paslanmaz Çelik |
| İzolasyon Direnci | >=100MΩ@100VDC |
| Patlamaya Dayanıklı Derecesi | ExiaIICT6 |
| Koruma Derecesi | IP67, IP68 |
| O-Ring Conta | Flor kauçuk |
| Ağırlık | ~0.3Kg (kablo hariç) |
| Kablo Malzemesi | Polietilen, Poliüretan |
| Çıkış Sinyali | Besleme Gerilimi | Çıkış Tipi |
|---|---|---|
| 4~20mA | 12~30VDC | 2/3/4 telli |
| 0~10/20mA | 3 telli | |
| 0/1~5V 0/1~10V 0.5~4.5V | 5VDC | |
| RS485 İletişim Protokolü | 3.6~30V / Pil | 4 telli |
- Ölçülen ortamın ürün bileşenleriyle uyumluluğunu doğrulayın
- Ölçülen ortamın yoğunluğunu belirtin
- Güçlü elektromanyetik veya RF paraziti ortamları için sipariş verirken ayrıntıları sağlayın
- Yıldırımdan korunma cihazları kurun ve güvenilir çalışma için uygun topraklama sağlayın
| Bileşen | Kod | Açıklama |
|---|---|---|
| Temel Model | BH93420 | Basınç Vericisi |
| Ölçüm Aralığı | 0~10m…400m | |
| Güç Kaynağı | D1 | 24VDC |
| D2 | 5VDC | |
| D3 | Diğer | |
| Çıkış Sinyali | S1 | 4~20mADC |
| S2 | 1~5VDC | |
| S3 | 0~5VDC | |
| S4 | 0~10mADC | |
| S5 | 0~20mADC | |
| S6 | 0~10VDC | |
| S7 | 0.5~4.5VDC | |
| S8 | RS485 | |
| Basınç Tipi | G | Gösterge Basıncı |
| A | Mutlak Basınç | |
| S | Kapalı Referans Basıncı | |
| Malzeme | 01 | 304 Paslanmaz Çelik |
| 02 | 316L Paslanmaz Çelik | |
| Kablo Malzemesi | C1 | PE |
| C2 | PU |
Product Highlights
±%0,25 doğruluk ve ExiaIICT6 patlamaya dayanıklılık derecesine sahip IP68 dereceli BH93420-I sıvı seviye sensörü. Tamamen paslanmaz çelik yapı zorlu ortamlarda dayanıklılık sağlar. Su, yağ ve yakıt uygulamaları için özelleştirilebilir çıkışlar ve OEM seçenekleri mevcuttur.
19mm Yağ Dolu Basınç Göndericisi Difüzyonlu Silikon Basınç Göndericisi Su Yağı Testi
Oil Filled Diffused Sillcon Pressure Transmitter Sensor For Water And Oil Test 19mm Silicon Piezoresistive Pressure Sensor Introduction of Pressure Transmitter Sensor: HT19F functions as a silicon piezoresistive pressure sensor ,with a core consisting of a highly stable diffused silicon element,. It effectively measures the pressure of liquids and gases by transmitting the pressure of the tested medium to the silicon diaphragm through an isolation diaphragm and silicon oil
OEM Su Yağı Akış Diyafragma Basınç Göndericisi İçecek Dijital Seviye Basınç Sensörü
BP93420-IIIQT1 OEM water oil Beverage glue Flush Diaphragm Pressure Sensor Transmitter BP93420-IIIQT1 Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor: BP93420-IIIQT1 flush-diaphragm pressure sensor transmitter is an analog pressure transmitter with a flat membrane structure, which increases the contact area with the medium. Wide temperature range, overload capacity, strong corrosion resistance, wide application. In order to ensure that this series of
BPHT24-III Dijital Basınç Göndericisi Flush Diaphragm Dijital Basınç Algılayıcı
Hengtong BPHT24-III Digital Flush diaphragm pressure sensor Transmitter China BPHT24-III Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor transmitter: BPHT24-III pressure transmitter is mainly used in the pressure measurement of viscous liquid mud anti-scaling and anti-crystallization oil shield machine. The whole adopts integrated stainless steel structure, and the two kinds of flat film structure with or without cavity can choose the material in contact
BPZK04-2 Basınç Değiştiricisi Elektriksel 24VDC 4-20mA Dijital Basınç Değiştiricisi LCD Ekran Elektronik Basınç Değiştiricisi
24Vdc 4-20MA 2-Point Electronic Pressure Switch Digital Pressure Switch With LCD Display BPZK04-2 Electronic Pressure Switch Introduction: BPK-ZK04-2 electronic pressure switch is a set of pressure measurement, control display, transmission output as one of the full digital control products. It can be used as a signal device when the pressure of non-corrosive gases and liquids reaches a limit value, or as a circuit contact switch for a pressure regulator. The controller is
Please use our online inquiry contact form below if you have any questions, our team will get back to you as soon as possible.