BH93420-I 4-20mA Çıkışlı Basınç Sensörü Dönüştürücü, 316L Paslanmaz Çelik ve Sıvı Seviyesi Sensörü Tespiti İçin IP68 Su Geçirmez
Product Details
| Çıkış Sinyali: | 4-20mA | Malzeme: | Paslanmaz çelik |
|---|---|---|---|
| IP Derecelendirmesi: | IP68 | Net ağırlığı: | 0,3kg (KABLO HARİÇ) |
| Diyafram Malzemesi: | 316L Paslanmaz Çelik | Çalışma Sıcaklığı: | -20~80oC |
| Ölçüm Aralığı: | 0 ~ 10m… 400m | Kesinlik: | ±% 0.25 (tip) ±% 0.5 (maks.) |
| Tekrarlanabilirlik: | ±% 0.03 (tip) ±% 0.05 fs (maks.) | Histerezis: | ±% 0.03 (tip) ±% 0.05 fs (maks.) |
| Sıfır nokta sürüklenmesi: | ±%1.5 FS (tip) ±%2 FS (maks.) | Tam ölçekli sürüklenme: | ±%1.5 f.sr (tip) ±%2 FS (maks.) |
| Vurgulamak |
4-20mA Çıkış Basıncı Sensörü Dönüştürücü,316L Paslanmaz Çelik Sıvı Seviye Sensörü,IP68 Su geçirmez Su Seviyesi Göndericisi |
||
Product Description
BH93420-I 4-20mA Çıkışlı Basınç Sensörü Dönüştürücü, 316L Paslanmaz Çelik ve IP68 Su Geçirmez Özellikli Sıvı Seviye Sensörü Algılama İçin

- Çeşitli test ortamlarına uygun tam paslanmaz çelik gövde
- Kolay kurulum için daldırma tipi prob ölçümü
- Sistem uyumluluğu için çoklu çıkış sinyali seçenekleri
- Patlamaya dayanıklı sertifika: ExiaIICT6
- Yüksek koruma derecesi: IP68
- PE veya PU kablo seçenekleriyle mevcuttur
- 316L paslanmaz çelik ve aşındırıcı olmayan sıvılarla uyumlu
- Kanalizasyon sistemleri, endüstriyel ve belediye suları, tanklar, kuyular, nehirler, deniz suyu ve göllerde su seviyesi izleme
- Dizel ve yakıt tanklarında yakıt seviyesi ölçümü
| Ölçüm Aralığı | 0~10m…400m |
|---|---|
| Aşırı Yük | Nominal aralığın ≤ 2 katı |
| Doğruluk @ 25℃ | ±0.25% (Tipik) ±0.5% (Maks.) |
| Tekrarlanabilirlik | ±0.03% (Tipik) ±0.05%FS (Maks.) |
| Histerezis | ±0.03% (Tipik) ±0.05%FS (Maks.) |
| Uzun Vadeli Kararlılık | ±0.2%F.S/yıl (Maks.) |
| Sıfır Noktası Sıcaklık Sapması | ±1.5%F.S(Tipik) ±2%F.S (Maks.) |
| Tam Ölçek Sıcaklık Sapması | ±1.5%F.Sr(Tipik) ±2%F.S (Maks.) |
| Telafi Sıcaklığı | 0-50°C (0-1m. 0-2m); 0-70°C |
| Çalışma Sıcaklığı | -20~80°C |
| Depolama Sıcaklığı | -30~100°C |
| Titreşim | 10g,55Hz ~ 2kHz |
| Gövde Malzemesi | 1Cr18Ni9Ti |
| Diyafram Malzemesi | 316L Paslanmaz Çelik |
| İzolasyon Direnci | >=100MΩ@100VDC |
| Patlamaya Dayanıklı Derecesi | ExiaIICT6 |
| Koruma Derecesi | IP67, IP68 |
| O-Ring Conta | Floro kauçuk |
| Ağırlık | ~0.3Kg (kablo hariç) |
| Kablo Malzemesi | Polietilen, Poliüretan |
| Çıkış Sinyali | Besleme Gerilimi | Çıkış Tipi |
|---|---|---|
| 4~20mA | 12~30VDC | 2/3/4 telli |
| 0~10/20mA | 3 telli | |
| 0/1~5V 0/1~10V 0.5~4.5V |
5VDC | |
| RS485 İletişim Protokolü | 3.6~30V / Pil | 4 telli |

En iyi performansı ve uyumluluğu sağlamak için lütfen sipariş verirken aşağıdakileri göz önünde bulundurun:
- Ölçülen ortamın ürün bileşenleriyle uyumluluğunu doğrulayın
- Ölçülen ortamın yoğunluğunu belirtin
- Herhangi bir güçlü elektromanyetik veya radyo frekansı paraziti ortamını bildirin
- Güvenilir çalışma için yıldırımdan korunma cihazları kurun ve uygun topraklama sağlayın
| Bileşen | Kod | Açıklama |
|---|---|---|
| Temel Model | BH93420 | Basınç Vericisi |
| Tip | I | Basınç Vericisi |
| Ölçüm Aralığı | 0~10m…400m | |
| Güç Kaynağı | D1 | 24VDC |
| Güç Kaynağı | D2 | 5VDC |
| Güç Kaynağı | D3 | Diğer |
| Çıkış Sinyali | S1 | 4~20mADC |
| Çıkış Sinyali | S2 | 1~5VDC |
| Çıkış Sinyali | S3 | 0~5VDC |
| Çıkış Sinyali | S4 | 0~10mADC |
| Çıkış Sinyali | S5 | 0~20mADC |
| Çıkış Sinyali | S6 | 0~10VDC |
| Çıkış Sinyali | S7 | 0.5~4.5VDC |
| Çıkış Sinyali | S8 | RS485 |
| Basınç Tipi | G | Gösterge Basıncı |
| Basınç Tipi | A | Mutlak Basınç |
| Basınç Tipi | S | Kapalı Referans Basıncı |
| Malzeme | 01 | 304 Paslanmaz Çelik |
| Malzeme | 02 | 316L Paslanmaz Çelik |
| Kablo Malzemesi | C1 | PE |
| Kablo Malzemesi | C2 | PU |

Product Highlights
BH93420-I 316L paslanmaz çelik yapıya, ±%0,25 doğruluk ve patlamaya dayanıklı ExiaIICT6 derecesine sahip IP68 sıvı seviye sensörü. Su, yakıt ve endüstriyel sıvı izleme için özelleştirilebilir 4-20mA çıkış. ±%0,2 FS/yıl uzun vadeli performansla yüksek stabilite.
19mm Yağ Dolu Basınç Göndericisi Difüzyonlu Silikon Basınç Göndericisi Su Yağı Testi
Oil Filled Diffused Sillcon Pressure Transmitter Sensor For Water And Oil Test 19mm Silicon Piezoresistive Pressure Sensor Introduction of Pressure Transmitter Sensor: HT19F functions as a silicon piezoresistive pressure sensor ,with a core consisting of a highly stable diffused silicon element,. It effectively measures the pressure of liquids and gases by transmitting the pressure of the tested medium to the silicon diaphragm through an isolation diaphragm and silicon oil
OEM Su Yağı Akış Diyafragma Basınç Göndericisi İçecek Dijital Seviye Basınç Sensörü
BP93420-IIIQT1 OEM water oil Beverage glue Flush Diaphragm Pressure Sensor Transmitter BP93420-IIIQT1 Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor: BP93420-IIIQT1 flush-diaphragm pressure sensor transmitter is an analog pressure transmitter with a flat membrane structure, which increases the contact area with the medium. Wide temperature range, overload capacity, strong corrosion resistance, wide application. In order to ensure that this series of
BPHT24-III Dijital Basınç Göndericisi Flush Diaphragm Dijital Basınç Algılayıcı
Hengtong BPHT24-III Digital Flush diaphragm pressure sensor Transmitter China BPHT24-III Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor transmitter: BPHT24-III pressure transmitter is mainly used in the pressure measurement of viscous liquid mud anti-scaling and anti-crystallization oil shield machine. The whole adopts integrated stainless steel structure, and the two kinds of flat film structure with or without cavity can choose the material in contact
BPZK04-2 Basınç Değiştiricisi Elektriksel 24VDC 4-20mA Dijital Basınç Değiştiricisi LCD Ekran Elektronik Basınç Değiştiricisi
24Vdc 4-20MA 2-Point Electronic Pressure Switch Digital Pressure Switch With LCD Display BPZK04-2 Electronic Pressure Switch Introduction: BPK-ZK04-2 electronic pressure switch is a set of pressure measurement, control display, transmission output as one of the full digital control products. It can be used as a signal device when the pressure of non-corrosive gases and liquids reaches a limit value, or as a circuit contact switch for a pressure regulator. The controller is
Please use our online inquiry contact form below if you have any questions, our team will get back to you as soon as possible.