Hengtong BH93420-III Paslanmaz Çelik IP68 Su Geçirmez 4-20mA Çıkışlı Sıvı Seviye Vericisi ve Seviye Sensörü
Product Details
| Model NO.: | BH93420-III | Basınç Aralığı: | Negatif baskı |
|---|---|---|---|
| Ekran Tipi: | LCD | Doğruluk Derecesi: | 0.5g |
| IP Derecelendirmesi: | IP68 | Net ağırlığı: | 0,5 kg |
| Diyafram Malzemesi: | 316L Paslanmaz Çelik | Kesinlik: | %0,25, %0,5 |
| Kablo malzemesi: | PE, PU, PTFE | Ölçüm Aralığı: | 0 ~ 10m… 400m |
| Aşırı Yük Kapasitesi: | ≤ 2x dereceli aralık | Çalışma sıcaklığı: | -20~80oC |
| Depolama Sıcaklığı: | -30 ~ 100ºC | Muhafaza malzemesi: | Döküm alüminyum, 1CR18ni9ti |
| Çıkış Sinyali: | 4 ~ 20mA, Rs485 | ||
| Vurgulamak |
316L Paslanmaz Çelik Sıvı Seviye Göndericisi,IP68 Su geçirmez Seviye Sensörü,4-20mA Çıkış Su Seviye Ölçücüsü |
||
Product Description

- Yerinde kablolama ve kalibrasyon kolaylığı için ayrım tipi tasarım
- Net okumalar için entegre LED ekran
- Patlamaya dayanıklı sınıflandırma: ExiaIICT6
- Yüksek koruma sınıfı: IP68
- Çoklu kablo seçenekleri: PE, PU, PTFE
- 316L paslanmaz çelik ve aşındırıcı olmayan sıvılarla uyumlu
- Kanalizasyon, endüstriyel ve belediye su sistemleri, tanklar, kuyular, nehirler, deniz suyu ve göller için su seviyesi izleme
- Dizel, yakıt ve diğer petrol tankı seviyesi izleme
| Ölçüm Aralığı | 0~10m…400m |
|---|---|
| Basınç Tipi | Gösterge Basıncı, Mutlak Basınç, Kapalı Basınç |
| Aşırı Yük | ≤ 2X nominal aralık |
| Doğruluk @ 25ºC | ±0.25% (Tipik) ±0.5% (Maks.) |
| Tekrarlanabilirlik | ±0.03% (Tipik) ±0.05%FS (Maks.) |
| Histerezis | ±0.03% (Tipik) ±0.05%FS (Maks.) |
| Uzun Süreli Stabilite | ±0.15%F.S/yıl (Maks.) |
| Sıfır Sıcaklık Sürüklenmesi | ±0.01%FS/ºC(>100KPa), ±0.02%FS/ºC (≤100Kpa) |
| Aralık Sıcaklık Sürüklenmesi | ±0.01%FS/ºC(>100KPa), ±0.02%FS/ºC (≤100Kpa) |
| Telafi Sıcaklığı | 0-50ºC (0-1m . 0-2m); 0-70ºC |
| Çalışma Sıcaklığı | -20~80ºC |
| Depolama Sıcaklığı | -30~100ºC |
| Titreşim | 10g,55Hz ~ 2kHz |
| Şok | 100g |
| Gövde Malzemesi | Dökme alüminyum, 1Cr18Ni9Ti |
| Diyafram Malzemesi | 316L Paslanmaz Çelik |
| İzolasyon Direnci | >=100MΩ@100VDC |
| Patlamaya Dayanıklı Sınıflandırma | ExiaIICT6 |
| Koruma Sınıfı | IP68 |
| O-Ring Conta | Floro kauçuk |
| Ağırlık | ~1.5Kg (kablo hariç) |
| Kablo Malzemesi | Polietilen, Poliüretan, PTFE kablo |
| Çıkış Sinyali | 4~20mA, RS485 İletişim Protokolü |

- Ölçülen ortamın ürün bileşenleriyle uyumluluğunu sağlayın
- Ölçülen ortamın yoğunluğunu belirtin
- Güçlü elektromanyetik veya radyo frekansı paraziti için sipariş sırasında ayrıntıları sağlayın
- Yıldırımdan korunma cihazları kurun ve güvenilir çalışma için uygun topraklama sağlayın
| Parametre | Kod | Açıklama |
|---|---|---|
| Dış Yapı | III | 2088 gövdeli sıvı seviyesi vericisi |
| Ölçüm Aralığı | 0~10m…400m | |
| Güç Kaynağı | D1 | 24VDC |
| Çıkış Sinyali | S1/S2 | 4~20mADC / RS485 |
| Elektriksel Bağlantı | B5/B6 | Ekranlı 2088 / 3051A |
| Basınç Tipi | G/A/S | Gösterge / Mutlak / Kapalı Referans Basıncı |
| Malzeme | 01/02 | 304 Paslanmaz Çelik / 316L Paslanmaz Çelik |
| Kablo Malzemesi | C1/C2/C3 | PE / PU / PTFE |
- S: Basınç sensörü vericilerinizin özellikleri nelerdir?
C: Yüksek hassasiyet, dayanıklılık ve mükemmel performans. Özelleştirme mevcuttur. - S: Özel spesifikasyonları özelleştirebilir miyim?
C: Evet, mühendislerimiz özel ihtiyaçları karşılamak için ürünleri uyarlayabilir. OEM ve ODM hizmetleri sunuyoruz. - S: Üretim kapasiteniz nedir?
C: Ayda 30.000'e kadar basınç sensörü vericisi. Büyük ölçekli siparişler için satış ekibimizle iletişime geçin. - S: Tipik teslimat süresi nedir?
C: Standart modeller için 5-8 iş günü. Özelleştirilmiş ürünler değişiklik gösterebilir. - S: Ürünler nasıl fiyatlandırılır? İndirimler var mı?
C: Toplu siparişler veya uzun vadeli ortaklar için indirimlerle rekabetçi fiyatlandırma. - S: Garanti ve satış sonrası hizmet nedir?
C: Sevkiyattan sonra 24 ay garanti. 24 saat yanıt süresi ve uzaktan PC ağı desteği mevcuttur.

Product Highlights
Hengtong BH93420-III bölünmüş seviye verici, ±%0,25 doğruluk, IP68 koruması ve ExiaIICT6 patlamaya dayanıklılık derecesi sunar. Endüstriyel uygulamalarda hassas su/yağ seviyesi takibi için 316L paslanmaz çelik diyaframa, LCD ekrana ve özelleştirilebilir seçeneklere sahiptir.
19mm Yağ Dolu Basınç Göndericisi Difüzyonlu Silikon Basınç Göndericisi Su Yağı Testi
Oil Filled Diffused Sillcon Pressure Transmitter Sensor For Water And Oil Test 19mm Silicon Piezoresistive Pressure Sensor Introduction of Pressure Transmitter Sensor: HT19F functions as a silicon piezoresistive pressure sensor ,with a core consisting of a highly stable diffused silicon element,. It effectively measures the pressure of liquids and gases by transmitting the pressure of the tested medium to the silicon diaphragm through an isolation diaphragm and silicon oil
OEM Su Yağı Akış Diyafragma Basınç Göndericisi İçecek Dijital Seviye Basınç Sensörü
BP93420-IIIQT1 OEM water oil Beverage glue Flush Diaphragm Pressure Sensor Transmitter BP93420-IIIQT1 Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor: BP93420-IIIQT1 flush-diaphragm pressure sensor transmitter is an analog pressure transmitter with a flat membrane structure, which increases the contact area with the medium. Wide temperature range, overload capacity, strong corrosion resistance, wide application. In order to ensure that this series of
BPHT24-III Dijital Basınç Göndericisi Flush Diaphragm Dijital Basınç Algılayıcı
Hengtong BPHT24-III Digital Flush diaphragm pressure sensor Transmitter China BPHT24-III Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor transmitter: BPHT24-III pressure transmitter is mainly used in the pressure measurement of viscous liquid mud anti-scaling and anti-crystallization oil shield machine. The whole adopts integrated stainless steel structure, and the two kinds of flat film structure with or without cavity can choose the material in contact
BPZK04-2 Basınç Değiştiricisi Elektriksel 24VDC 4-20mA Dijital Basınç Değiştiricisi LCD Ekran Elektronik Basınç Değiştiricisi
24Vdc 4-20MA 2-Point Electronic Pressure Switch Digital Pressure Switch With LCD Display BPZK04-2 Electronic Pressure Switch Introduction: BPK-ZK04-2 electronic pressure switch is a set of pressure measurement, control display, transmission output as one of the full digital control products. It can be used as a signal device when the pressure of non-corrosive gases and liquids reaches a limit value, or as a circuit contact switch for a pressure regulator. The controller is
Please use our online inquiry contact form below if you have any questions, our team will get back to you as soon as possible.