Su Basıncı ve Yakıt Seviyesi Sensörü için Paslanmaz Çelik IP68 Su Geçirmez Sıvı Seviye Vericisi
Product Details
| Model NO.: | BH93420-III | Çıkış Sinyali: | Analog Tip |
|---|---|---|---|
| Üretim Süreci: | piezodirençli dağınık silikon basınç sensörü | Malzeme: | Paslanmaz çelik |
| IP Derecelendirmesi: | IP68 | Net ağırlığı: | 1.5kg |
| Diyafram Malzemesi: | 316L Paslanmaz Çelik | Kesinlik: | %0.25,%0.3,%0.5 |
| Kablo malzemesi: | PE,PU,PTFE | Ölçüm Aralığı: | 0~1m…400mH2O |
| Basınç tipi: | Ölçüm basıncı, mutlak basınç, mühürlü basınç | Çalışma Sıcaklığı: | -20~80oC |
| Depolama Sıcaklığı: | -30 ~ 100ºC | Patlamaya dayanıklı derecelendirme: | ExiaIICT6 |
| Yalıtım Direnci: | > = 100mΩ@100VDC | ||
| Vurgulamak |
316L Paslanmaz Çelik Sıvı Seviye Transmitteri,IP68 Su Geçirmez Su Basıncı Sensörü,%0 |
||
Product Description
Suya Dayanıklı IP68 Paslanmaz Çelik Sıvı Seviye Vericisi Su Basıncı ve Yakıt Seviyesi Sensörü İçin



- Yerinde kablolama ve kalibrasyon için kolaylaştırılmış ayrık tip tasarım
- Net okumalar için entegre LED ekran
- Patlamaya dayanıklı sınıflandırma: ExiaIICT6
- Yüksek koruma sınıfı: IP68
- Çoklu kablo seçenekleri: PE, PU, PTFE
- 316L paslanmaz çelik ve aşındırıcı olmayan sıvılarla uyumlu
- Kanalizasyon, endüstriyel su, belediye su sistemleri, tanklar, kuyular, nehirler, deniz suyu ve göller için su seviyesi izleme
- Dizel, yakıt ve yağ tankı seviyesi izleme
| Ölçüm Aralığı | 0~1m…400m H₂O |
|---|---|
| Basınç Tipi | Göreceli Basınç, Mutlak Basınç, Kapalı Basınç |
| Aşırı Yük Kapasitesi | ≤ 2X nominal aralık |
| Hassasiyet @ 25℃ | ±0.25% (Tipik) ±0.5% (Maks.) |
| Tekrarlanabilirlik | ±0.03% (Tipik) ±0.05%FS (Maks.) |
| Histerezis | ±0.03% (Tipik) ±0.05%FS (Maks.) |
| Uzun Süreli Stabilite | ±0.15%F.S/yıl (Maks.) |
| Sıfır Sıcaklık Sürüklenmesi | ±0.01%FS/℃(>100KPa), ±0.02%FS/℃ (≤100Kpa) |
| Aralık Sıcaklık Sürüklenmesi | ±0.01%FS/℃(>100KPa), ±0.02%FS/℃ (≤100Kpa) |
| Telafi Sıcaklığı | 0-50℃ (0-1m . 0-2m); 0-70℃ |
| Çalışma Sıcaklığı | -20~80℃ |
| Depolama Sıcaklığı | -30~100℃ |
| Titreşim Direnci | 10g, 55Hz ~ 2kHz |
| Şok Direnci | 100g |
| Gövde Malzemesi | Dökme alüminyum, 1Cr18Ni9Ti |
| Diyafram Malzemesi | 316L Paslanmaz Çelik |
| İzolasyon Direnci | ≥100MΩ@100VDC |
| Patlamaya Dayanıklı Sınıflandırma | ExiaIICT6 |
| Koruma Sınıfı | IP68 |
| O-Ring Conta | Flor kauçuk |
| Ağırlık | ~1.5Kg (kablo hariç) |
| Kablo Malzemesi | Polietilen, Poliüretan, PTFE kablo |
| Çıkış Sinyali | Besleme Gerilimi | Bağlantı Tipi |
|---|---|---|
| 4~20mA | 15~30VDC | 2/3/4 telli |
| RS485 İletişim Protokolü | 4 telli |




- Ölçülen ortamın ürün bileşenleriyle uyumluluğunu doğrulayın
- Ölçülen ortamın yoğunluğunu belirtin
- Güçlü elektromanyetik veya radyo frekansı paraziti ortamlarını bildirin
- Güvenilir çalışma için yıldırımdan korunma cihazları kurun ve uygun topraklama sağlayın
| BH93420 | Kod | Dış Yapı |
|---|---|---|
| I | Basınç Vericisi | Ölçüm Aralığı: 0~10m…400m |
| Kod | Güç Kaynağı | |
| D1 | 24VDC | |
| D2 | 5VDC | |
| D3 | Diğer | |
| Kod | Çıkış Sinyali | |
| S1 | 4~20mADC | S5: 0~20mADC |
| S2 | 1~5VDC | S6: 0~10VDC |
| S3 | 0~5VDC | S7: 0.5~4.5VDC |
| S4 | 0~10mADC | S8: RS485 |
| Kod | Basınç Tipi | |
| G | Göreceli Basınç | |
| A | Mutlak Basınç | |
| S | Kapalı Referans Basıncı | |
| Kod | Malzeme | |
| 01 | 304 Paslanmaz Çelik | |
| 02 | 316L Paslanmaz Çelik | |
| Kod | Kablo Malzemesi | |
| C1 | PE | |
| C2 | PU |
- Basınç sensörü vericilerinizin özellikleri nelerdir?
- Yüksek hassasiyet, dayanıklılık ve mükemmel performans. Özelleştirme mevcuttur.
- Özel spesifikasyonları özelleştirebilir miyim?
- Evet, mühendislerimiz özel ihtiyaçları karşılamak için ürünleri uyarlayabilir. OEM ve ODM hizmetleri sunuyoruz.
- Üretim kapasiteniz nedir?
- Üretim tesislerimiz ayda 30.000'e kadar basınç sensörü vericisi üretebilir, büyük ölçekli siparişleri karşılayabilir. Üretim ve teslimat planlaması için lütfen önceden satış ekibimizle iletişime geçin.
- Tipik teslimat süresi nedir?
- Standart modeller için 5-8 iş günü. Özelleştirilmiş ürünler değişiklik gösterebilir.
- Ürünlerin fiyatlandırması nasıl yapılıyor? İndirimler var mı?
- Toplu siparişler veya uzun vadeli ortaklar için indirimlerle rekabetçi fiyatlandırma.
- Garanti ve satış sonrası hizmetler nelerdir?
- Sevkiyattan sonra 24 ay garanti. Satış sonrası ekibimiz 24 saat içinde yanıt verir, uzaktan PC ağı talimatları her zaman mevcuttur.
Product Highlights
316L paslanmaz çelik, IP68 ve ExiaIICT6 derecelerine sahip yüksek hassasiyetli BH93420-III sıvı basıncı vericisi. %0,25 doğruluk, özel OEM seçenekleri sunar ve 1-400 m mesafeden su/yakıt seviyelerini ölçer.
19mm Yağ Dolu Basınç Göndericisi Difüzyonlu Silikon Basınç Göndericisi Su Yağı Testi
Oil Filled Diffused Sillcon Pressure Transmitter Sensor For Water And Oil Test 19mm Silicon Piezoresistive Pressure Sensor Introduction of Pressure Transmitter Sensor: HT19F functions as a silicon piezoresistive pressure sensor ,with a core consisting of a highly stable diffused silicon element,. It effectively measures the pressure of liquids and gases by transmitting the pressure of the tested medium to the silicon diaphragm through an isolation diaphragm and silicon oil
OEM Su Yağı Akış Diyafragma Basınç Göndericisi İçecek Dijital Seviye Basınç Sensörü
BP93420-IIIQT1 OEM water oil Beverage glue Flush Diaphragm Pressure Sensor Transmitter BP93420-IIIQT1 Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor: BP93420-IIIQT1 flush-diaphragm pressure sensor transmitter is an analog pressure transmitter with a flat membrane structure, which increases the contact area with the medium. Wide temperature range, overload capacity, strong corrosion resistance, wide application. In order to ensure that this series of
BPHT24-III Dijital Basınç Göndericisi Flush Diaphragm Dijital Basınç Algılayıcı
Hengtong BPHT24-III Digital Flush diaphragm pressure sensor Transmitter China BPHT24-III Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor transmitter: BPHT24-III pressure transmitter is mainly used in the pressure measurement of viscous liquid mud anti-scaling and anti-crystallization oil shield machine. The whole adopts integrated stainless steel structure, and the two kinds of flat film structure with or without cavity can choose the material in contact
BPZK04-2 Basınç Değiştiricisi Elektriksel 24VDC 4-20mA Dijital Basınç Değiştiricisi LCD Ekran Elektronik Basınç Değiştiricisi
24Vdc 4-20MA 2-Point Electronic Pressure Switch Digital Pressure Switch With LCD Display BPZK04-2 Electronic Pressure Switch Introduction: BPK-ZK04-2 electronic pressure switch is a set of pressure measurement, control display, transmission output as one of the full digital control products. It can be used as a signal device when the pressure of non-corrosive gases and liquids reaches a limit value, or as a circuit contact switch for a pressure regulator. The controller is
Please use our online inquiry contact form below if you have any questions, our team will get back to you as soon as possible.