4-20mA çıkışlı sıvı seviyesi verici 316L paslanmaz çelik IP68 su geçirmez basınç sensörü
Product Details
| Model Numarası: | BH93420-III | Çıkış Sinyali: | 4-20mA |
|---|---|---|---|
| Üretim Süreci: | piezodirençli dağınık silikon basınç sensörü | Malzeme: | Paslanmaz çelik |
| IP Derecelendirmesi: | IP68 | Net ağırlığı: | 1.5kg |
| Diyafram Malzemesi: | 316L Paslanmaz Çelik | Kesinlik: | %0.25,%0.3,%0.5 |
| Kablo malzemesi: | PE,PU,PTFE | Ölçüm Aralığı: | 0~1m…400mH2O |
| Basınç tipi: | Ölçüm basıncı, mutlak basınç, mühürlü basınç | Çalışma Sıcaklığı: | -20~80oC |
| Depolama Sıcaklığı: | -30 ~ 100ºC | Patlamaya dayanıklı derecelendirme: | ExiaIICT6 |
| Yalıtım Direnci: | > = 100mΩ@100VDC | ||
| Vurgulamak |
4-20mA Çıkışlı Sıvı Seviye Transmitteri,316L paslanmaz çelik basınç sensörü,IP68 su geçirmez seviye sensörü |
||
Product Description
- Kolay yerinde kablolama ve kalibrasyon için ayrık tip tasarım
- Gerçek zamanlı izleme için net LED ekran
- Patlamaya dayanıklı sınıflandırma: ExiaIICT6
- Yüksek koruma sınıfı: IP68
- Çoklu kablo seçenekleri: PE, PU, PTFE
- 316L paslanmaz çelik ve aşındırıcı olmayan sıvılarla uyumlu
- Kanalizasyon, endüstriyel ve belediye su sistemleri, su depoları, kuyular, nehirler, deniz suyu ve göller için su seviyesi izleme
- Dizel, yakıt ve diğer yağ tankı seviyesi izleme
| Ölçüm Aralığı | 0~1m…400mH2O |
| Basınç Tipi | Gösterge Basıncı, Mutlak Basınç, Kapalı Basınç |
| Aşırı Yük | Anma aralığının ≤ 2 katı |
| Doğruluk @ 25°C | ±0.25% (Tipik) ±0.5% (Maks.) |
| Tekrarlanabilirlik | ±0.03% (Tipik) ±0.05%FS (Maks.) |
| Histerezis | ±0.03% (Tipik) ±0.05%FS (Maks.) |
| Uzun Süreli Kararlılık | ±0.15%F.S/yıl (Maks.) |
| Sıfır Sıcaklık Sürüklenmesi | ±0.01%FS/°C (>100KPa), ±0.02%FS/°C (≤100Kpa) |
| Aralık Sıcaklık Sürüklenmesi | ±0.01%FS/°C (>100KPa), ±0.02%FS/°C (≤100Kpa) |
| Telafi Sıcaklığı | 0-50°C (0-1m . 0-2m); 0-70°C |
| Çalışma Sıcaklığı | -20~80°C |
| Depolama Sıcaklığı | -30~100°C |
| Titreşim | 10g, 55Hz ~ 2kHz |
| Şok | 100g |
| Gövde Malzemesi | Dökme alüminyum, 1Cr18Ni9Ti |
| Diyafram Malzemesi | 316L Paslanmaz Çelik |
| İzolasyon Direnci | 100VDC'de >=100MΩ |
| Patlamaya Dayanıklı Sınıflandırma | ExiaIICT6 |
| Koruma Sınıfı | IP68 |
| O-Ring Conta | Flor kauçuk |
| Ağırlık | ~1.5Kg (kablo hariç) |
| Kablo Malzemesi | Polietilen, Poliüretan, PTFE kablo |
| Çıkış Sinyali | Besleme Gerilimi | Çıkış Tipi |
|---|---|---|
| 4~20mA | 15~30VDC | 2/3/4 telli |
| RS485 İletişim Protokolü | 4 telli |
- Ölçülen ortamın ürün bileşenleriyle uyumluluğunu sağlayın
- Ölçülen ortamın yoğunluğunu belirtin
- Herhangi bir güçlü elektromanyetik veya radyo frekansı parazimini detaylandırın
- Yıldırımdan korunma cihazları kurun ve uygun topraklama sağlayın
| BH93420 | Kod | Dış Yapı |
| I | Basınç Vericisi | |
| Ölçüm Aralığı | 0~10m…400m | |
| Kod | Güç Kaynağı | |
| D1 | 24VDC | |
| D2 | 5VDC | |
| D3 | Diğer | |
| Kod | Çıkış Sinyali | |
| S1 | 4~20mADC | S5 - 0~20mADC |
| S2 | 1~5VDC | S6 - 0~10VDC |
| S3 | 0~5VDC | S7 - 0.5~4.5VDC |
| S4 | 0~10mADC | S8 - RS485 |
| Kod | Basınç Tipi | |
| G | Gösterge Basıncı | |
| A | Mutlak Basınç | |
| S | Kapalı Referans Basıncı | |
| Kod | Malzeme | |
| 01 | 304 Paslanmaz Çelik | |
| 02 | 316L Paslanmaz Çelik | |
| Kod | Kablo Malzemesi | |
| C1 | PE | |
| C2 | PU |
Product Highlights
4-20mA çıkışlı ve LCD ekranlı BH93420-III sıvı basınç sensörü. Yüksek doğruluk (%0,25), IP68 koruması, ExiaIICT6 patlamaya dayanıklı. Aşındırıcı sıvılar için 316L paslanmaz çelik yapıya sahip özelleştirilebilir OEM seçenekleri.
19mm Yağ Dolu Basınç Göndericisi Difüzyonlu Silikon Basınç Göndericisi Su Yağı Testi
Oil Filled Diffused Sillcon Pressure Transmitter Sensor For Water And Oil Test 19mm Silicon Piezoresistive Pressure Sensor Introduction of Pressure Transmitter Sensor: HT19F functions as a silicon piezoresistive pressure sensor ,with a core consisting of a highly stable diffused silicon element,. It effectively measures the pressure of liquids and gases by transmitting the pressure of the tested medium to the silicon diaphragm through an isolation diaphragm and silicon oil
OEM Su Yağı Akış Diyafragma Basınç Göndericisi İçecek Dijital Seviye Basınç Sensörü
BP93420-IIIQT1 OEM water oil Beverage glue Flush Diaphragm Pressure Sensor Transmitter BP93420-IIIQT1 Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor: BP93420-IIIQT1 flush-diaphragm pressure sensor transmitter is an analog pressure transmitter with a flat membrane structure, which increases the contact area with the medium. Wide temperature range, overload capacity, strong corrosion resistance, wide application. In order to ensure that this series of
BPHT24-III Dijital Basınç Göndericisi Flush Diaphragm Dijital Basınç Algılayıcı
Hengtong BPHT24-III Digital Flush diaphragm pressure sensor Transmitter China BPHT24-III Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor transmitter: BPHT24-III pressure transmitter is mainly used in the pressure measurement of viscous liquid mud anti-scaling and anti-crystallization oil shield machine. The whole adopts integrated stainless steel structure, and the two kinds of flat film structure with or without cavity can choose the material in contact
BPZK04-2 Basınç Değiştiricisi Elektriksel 24VDC 4-20mA Dijital Basınç Değiştiricisi LCD Ekran Elektronik Basınç Değiştiricisi
24Vdc 4-20MA 2-Point Electronic Pressure Switch Digital Pressure Switch With LCD Display BPZK04-2 Electronic Pressure Switch Introduction: BPK-ZK04-2 electronic pressure switch is a set of pressure measurement, control display, transmission output as one of the full digital control products. It can be used as a signal device when the pressure of non-corrosive gases and liquids reaches a limit value, or as a circuit contact switch for a pressure regulator. The controller is
Please use our online inquiry contact form below if you have any questions, our team will get back to you as soon as possible.