316L Paslanmaz Çelik IP68 Su geçirmez sıvı seviyesi verici 0,25% doğruluk basınç verici sensörü ile
Product Details
| Model numarası: | BH93420-I | Basınç Aralığı: | 0-1m-400 mH2O |
|---|---|---|---|
| Doğruluk Derecesi: | %0,25, %0,5 | IP Derecelendirmesi: | IP68 |
| Net ağırlığı: | 0.3kg | Diyafram Malzemesi: | 316L Paslanmaz Çelik |
| Kablo malzemesi: | PE, PU, PTFE | Muhafaza Malzemesi: | Paslanmaz çelik |
| Ölçüm Aralığı: | 0 ~ 10m… 400m | Çalışma Sıcaklığı: | -20~80oC |
| Depolama Sıcaklığı: | -30 ~ 100ºC | Yalıtım Direnci: | > = 100mΩ@100VDC |
| Patlamaya dayanıklı derecelendirme: | ExiaIICT6 | Çıkış Sinyali: | 4 ~ 20mA, 0 ~ 10/20mA, 0/1 ~ 5V, 0/1 ~ 10V, 0.5 ~ 4.5V, Rs485 |
| Besleme gerilimi: | 12 ~ 30VDC, 5VDC | ||
| Vurgulamak |
316L Paslanmaz Çelik Sıvı Seviye Transmitteri,IP68 Su Geçirmez Basınç Verici Sensörü,%0 |
||
Product Description
- Çeşitli test ortamlarına uygun tam paslanmaz çelik gövde
- Kolay kurulum için daldırma tipi prob ölçümü
- Çeşitli çıkış sinyali seçenekleri
- Patlamaya dayanıklı sınıflandırma: ExiaIICT6
- Yüksek koruma oranı: IP68
- PE veya PU kablo seçenekleri
- 316LSS ve aşındırıcı olmayan sıvılarla uyumlu
- Kanalizasyon, endüstriyel ve belediye su sistemleri, su depoları, kuyular, nehirler, deniz suyu ve göllerde su seviyelerinin izlenmesi
- Dizel ve yakıt depolarında yakıt seviyelerinin ölçülmesi
| Ölçüm Aralığı | 0~10m…400m |
| Aşırı Yük | Nominal aralığın ≤ 2 katı |
| Doğruluk @ 25°C | ±0.25% (Tipik) ±0.5% (Maks.) |
| Tekrarlanabilirlik | ±0.03% (Tipik) ±0.05%FS (Maks.) |
| Histerezis | ±0.03% (Tipik) ±0.05%FS (Maks.) |
| Uzun Süreli Kararlılık | ±0.2%F.S/yıl (Maks.) |
| Sıfır Noktası Sıcaklık Sapması | ±1.5%F.S(Tipik) ±2%F.S (Maks.) |
| Tam Ölçek Sıcaklık Sapması | ±1.5%F.Sr(Tipik) ±2%F.S (Maks.) |
| Telafi Sıcaklığı | 0-50°C (0-1m. 0-2m); 0-70°C |
| Çalışma Sıcaklığı | -20~80°C |
| Depolama Sıcaklığı | -30~100°C |
| Titreşim | 10g, 55Hz ~ 2kHz |
| Gövde Malzemesi | 1Cr18Ni9Ti |
| Diyafram Malzemesi | 316L Paslanmaz Çelik |
| İzolasyon Direnci | ≥100MΩ@100VDC |
| Patlamaya Dayanıklı Sınıflandırma | ExiaIICT6 |
| Koruma Sınıfı | IP67, IP68 |
| O-Ring Conta | Floro kauçuk |
| Ağırlık | ~0.3Kg (kablo hariç) |
| Kablo Malzemesi | Polietilen, Poliüretan |
| Çıkış Sinyali | Besleme Gerilimi | Çıkış Tipi |
|---|---|---|
| 4~20mA | 12~30VDC | 2/3/4 telli |
| 0~10/20mA | 3 telli | |
| 0/1~5V 0/1~10V 0.5~4.5V |
5VDC | |
| RS485 İletişim Protokolü |
- Ölçülen ortamın ürün bileşenleriyle temas eden kısımlarıyla uyumlu olduğundan emin olun
- Ölçülen ortamın yoğunluğunu belirtin
- Güçlü elektromanyetik veya radyo frekansı paraziti için, ayrıntıları sağlayın ve siparişte belirtin
- Sahada yıldırımdan korunma cihazları kurun ve ürün ve güç kaynağı topraklamasının güvenilir olduğundan emin olun
| BH93420 | Kod | Dış Yapı | |
| I | Basınç Vericisi | ||
| Ölçüm Aralığı | 0~10m…400m | ||
| Kod | Güç Kaynağı | ||
| D1 | 24VDC | ||
| D2 | 5VDC | ||
| D3 | Diğer | ||
| Kod | Çıkış Sinyali | ||
| S1 | 4~20mADC | S5 | 0~20mADC |
| S2 | 1~5VDC | S6 | 0~10VDC |
| S3 | 0~5VDC | S7 | 0.5~4.5VDC |
| S4 | 0~10mADC | S8 | RS485 |
| Kod | Basınç Tipi | ||
| G | Göreceli Basınç | ||
| A | Mutlak Basınç | ||
| S | Kapalı Referans Basıncı | ||
| Kod | Malzeme | ||
| 01 | 304 Paslanmaz Çelik | ||
| 02 | 316L Paslanmaz Çelik | ||
| Kod | Kablo Malzemesi | ||
| C1 | PE | ||
| C2 | PU |
Product Highlights
%0,25 doğruluk, IP68 derecesi ve ExiaIICT6 patlamaya dayanıklılık sertifikasına sahip yüksek hassasiyetli BH93420-I dalgıç sıvı seviye sensörü. Aşındırıcı ortamlar için tam paslanmaz çelik yapı. Özelleştirilebilir çıkış sinyalleri ve kablo malzemeleri.
19mm Yağ Dolu Basınç Göndericisi Difüzyonlu Silikon Basınç Göndericisi Su Yağı Testi
Oil Filled Diffused Sillcon Pressure Transmitter Sensor For Water And Oil Test 19mm Silicon Piezoresistive Pressure Sensor Introduction of Pressure Transmitter Sensor: HT19F functions as a silicon piezoresistive pressure sensor ,with a core consisting of a highly stable diffused silicon element,. It effectively measures the pressure of liquids and gases by transmitting the pressure of the tested medium to the silicon diaphragm through an isolation diaphragm and silicon oil
OEM Su Yağı Akış Diyafragma Basınç Göndericisi İçecek Dijital Seviye Basınç Sensörü
BP93420-IIIQT1 OEM water oil Beverage glue Flush Diaphragm Pressure Sensor Transmitter BP93420-IIIQT1 Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor: BP93420-IIIQT1 flush-diaphragm pressure sensor transmitter is an analog pressure transmitter with a flat membrane structure, which increases the contact area with the medium. Wide temperature range, overload capacity, strong corrosion resistance, wide application. In order to ensure that this series of
BPHT24-III Dijital Basınç Göndericisi Flush Diaphragm Dijital Basınç Algılayıcı
Hengtong BPHT24-III Digital Flush diaphragm pressure sensor Transmitter China BPHT24-III Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor transmitter: BPHT24-III pressure transmitter is mainly used in the pressure measurement of viscous liquid mud anti-scaling and anti-crystallization oil shield machine. The whole adopts integrated stainless steel structure, and the two kinds of flat film structure with or without cavity can choose the material in contact
BPZK04-2 Basınç Değiştiricisi Elektriksel 24VDC 4-20mA Dijital Basınç Değiştiricisi LCD Ekran Elektronik Basınç Değiştiricisi
24Vdc 4-20MA 2-Point Electronic Pressure Switch Digital Pressure Switch With LCD Display BPZK04-2 Electronic Pressure Switch Introduction: BPK-ZK04-2 electronic pressure switch is a set of pressure measurement, control display, transmission output as one of the full digital control products. It can be used as a signal device when the pressure of non-corrosive gases and liquids reaches a limit value, or as a circuit contact switch for a pressure regulator. The controller is
Please use our online inquiry contact form below if you have any questions, our team will get back to you as soon as possible.