IP68 Su Basıncı Sensörü 316L Paslanmaz Çelik ve 4-20mA Çıkış Sıvı Seviye Göndericisi
Product Details
| Çıkış Sinyali: | Analog Tip | Malzeme: | Paslanmaz çelik |
|---|---|---|---|
| IP Derecelendirmesi: | IP68 | Net ağırlığı: | 0.3kg |
| Diyafram Malzemesi: | 316L Paslanmaz Çelik | Kablo malzemesi: | PE, PU, PTFE |
| Ölçüm Aralığı: | 0 ~ 10m… 400m | Kesinlik: | ±% 0.25 (tip) ±% 0.5 (maks.) |
| Tekrarlanabilirlik: | ±% 0.03 (tip) ±% 0.05 fs (maks.) | Çalışma Sıcaklığı: | -20~80oC |
| Depolama Sıcaklığı: | -30 ~ 100ºC | Muhafaza Malzemesi: | 1Cr18Ni9Ti |
| Yalıtım Direnci: | > = 100mΩ@100VDC | Patlamaya dayanıklı derecelendirme: | ExiaIICT6 |
| Koruma Derecesi: | IP67, IP68 | ||
| Vurgulamak |
IP68 Su Basıncı Sensörü,316L Paslanmaz Çelik Seviye Dönüştürücü,4-20mA Çıkışlı Sıvı Seviye Transmitteri |
||
Product Description
- Çeşitli test ortamları için tam paslanmaz çelik gövde
- Kolay kurulum için daldırma tipi prob ölçümü
- Birden fazla çıkış sinyali seçeneği mevcut
- Patlamaya dayanıklı sertifika: ExiaIICT6
- Yüksek koruma derecesi: IP68
- PE veya PU kablo seçenekleriyle mevcuttur
- 316L paslanmaz çelik ve aşındırıcı olmayan sıvılarla uyumlu
- Kanalizasyon, endüstriyel su, belediye su sistemleri için su seviyesi izleme
- Tank, kuyu, nehir, deniz suyu ve göl seviyesi ölçümü
- Dizel ve yakıt tanklarında yakıt seviyesi ölçümü
| Ölçüm Aralığı | 0~10m…400m |
| Aşırı Yük | Nominal aralığın 2 katından az |
| Doğruluk @ 25°C | ±0.25% (Tipik) ±0.5% (Maks.) |
| Tekrarlanabilirlik | ±0.03% (Tipik) ±0.05%FS (Maks.) |
| Histerezis | ±0.03% (Tipik) ±0.05%FS (Maks.) |
| Uzun Süreli Stabilite | ±0.2%F.S/yıl (Maks.) |
| Sıfır Noktası Sıcaklık Sapması | ±1.5%F.S(Tipik) ±2%F.S (Maks.) |
| Tam Ölçek Sıcaklık Sapması | ±1.5%F.Sr(Tipik) ±2%F.S (Maks.) |
| Telafi Sıcaklığı | 0-50°C (0-1m. 0-2m); 0-70°C |
| Çalışma Sıcaklığı | -20~80°C |
| Depolama Sıcaklığı | -30~100°C |
| Titreşim | 10g, 55Hz ~ 2kHz |
| Gövde Malzemesi | 1Cr18Ni9Ti |
| Diyafram Malzemesi | 316L Paslanmaz Çelik |
| İzolasyon Direnci | ≥100MΩ@100VDC |
| Patlamaya Dayanıklı Derecesi | ExiaIICT6 |
| Koruma Derecesi | IP67, IP68 |
| O-Ring Conta | Flor kauçuk |
| Ağırlık | ~0.3Kg (kablo hariç) |
| Kablo Malzemesi | Polietilen, Poliüretan |
| Çıkış Sinyali | Besleme Gerilimi | Çıkış Tipi |
|---|---|---|
| 4~20mA | 12~30VDC | 2/3/4 telli |
| 0~10/20mA | 3 telli | |
| 0/1~5V | 5VDC | |
| 0/1~10V | ||
| 0.5~4.5V | ||
| RS485 İletişim Protokolü |
- Ölçülen ortam ile ürün bileşenleri arasındaki uyumluluğu doğrulayın
- Ölçülen ortamın yoğunluğunu belirtin
- Güçlü elektromanyetik veya radyo frekansı parazit koşullarını bildirin
- Güvenilir çalışma için yıldırımdan korunma cihazları kurun ve uygun topraklama sağlayın
| BH93420 | Kod | Dış Yapı | |
| I | Basınç Vericisi | ||
| Ölçüm Aralığı | 0~10m…400m | ||
| Kod | Güç Kaynağı | ||
| D1 | 24VDC | ||
| D2 | 5VDC | ||
| D3 | Diğer | ||
| Kod | Çıkış Sinyali | ||
| S1 | 4~20mADC | S5 | 0~20mADC |
| S2 | 1~5VDC | S6 | 0~10VDC |
| S3 | 0~5VDC | S7 | 0.5~4.5VDC |
| S4 | 0~10mADC | S8 | RS485 |
| Kod | Basınç Tipi | ||
| G | Gösterge Basıncı | ||
| A | Mutlak Basınç | ||
| S | Kapalı Referans Basıncı | ||
| Kod | Malzeme | ||
| 01 | 304 Paslanmaz Çelik | ||
| 02 | 316L Paslanmaz Çelik | ||
| Kod | Kablo Malzemesi | ||
| C1 | PE | ||
| C2 | PU |
Product Highlights
Korozyona dayanıklılık için 316L paslanmaz çelik yapıya sahip IP68 dereceli dalgıç sıvı seviye vericisi. Yüksek doğruluk (±%0,25), patlamaya dayanıklılık sertifikası (ExiaIICT6) ve özelleştirilebilir çıkış sinyalleri sunar. Su, kanalizasyon ve yakıt deposu izleme uygulamaları için idealdir.
19mm Yağ Dolu Basınç Göndericisi Difüzyonlu Silikon Basınç Göndericisi Su Yağı Testi
Oil Filled Diffused Sillcon Pressure Transmitter Sensor For Water And Oil Test 19mm Silicon Piezoresistive Pressure Sensor Introduction of Pressure Transmitter Sensor: HT19F functions as a silicon piezoresistive pressure sensor ,with a core consisting of a highly stable diffused silicon element,. It effectively measures the pressure of liquids and gases by transmitting the pressure of the tested medium to the silicon diaphragm through an isolation diaphragm and silicon oil
OEM Su Yağı Akış Diyafragma Basınç Göndericisi İçecek Dijital Seviye Basınç Sensörü
BP93420-IIIQT1 OEM water oil Beverage glue Flush Diaphragm Pressure Sensor Transmitter BP93420-IIIQT1 Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor: BP93420-IIIQT1 flush-diaphragm pressure sensor transmitter is an analog pressure transmitter with a flat membrane structure, which increases the contact area with the medium. Wide temperature range, overload capacity, strong corrosion resistance, wide application. In order to ensure that this series of
BPHT24-III Dijital Basınç Göndericisi Flush Diaphragm Dijital Basınç Algılayıcı
Hengtong BPHT24-III Digital Flush diaphragm pressure sensor Transmitter China BPHT24-III Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor transmitter: BPHT24-III pressure transmitter is mainly used in the pressure measurement of viscous liquid mud anti-scaling and anti-crystallization oil shield machine. The whole adopts integrated stainless steel structure, and the two kinds of flat film structure with or without cavity can choose the material in contact
BPZK04-2 Basınç Değiştiricisi Elektriksel 24VDC 4-20mA Dijital Basınç Değiştiricisi LCD Ekran Elektronik Basınç Değiştiricisi
24Vdc 4-20MA 2-Point Electronic Pressure Switch Digital Pressure Switch With LCD Display BPZK04-2 Electronic Pressure Switch Introduction: BPK-ZK04-2 electronic pressure switch is a set of pressure measurement, control display, transmission output as one of the full digital control products. It can be used as a signal device when the pressure of non-corrosive gases and liquids reaches a limit value, or as a circuit contact switch for a pressure regulator. The controller is
Please use our online inquiry contact form below if you have any questions, our team will get back to you as soon as possible.