4-20mA Çıkışlı Basınç Dönüştürücülü 316L Paslanmaz Çelik IP68 Su Geçirmez Sıvı Seviye Vericisi
Product Details
| Model Numarası: | BH93420-I | Çıkış Sinyali: | Analog Tip |
|---|---|---|---|
| Üretim Süreci: | Yağ Dolu | Malzeme: | Paslanmaz çelik |
| IP Derecelendirmesi: | IP68 | Net ağırlığı: | 0.3kg |
| Diyafram Malzemesi: | 316L Paslanmaz Çelik | Kablo malzemesi: | PE, PU, PTFE |
| Ölçüm Aralığı: | 0 ~ 10m… 400m | Kesinlik: | ±% 0.25 (tip) ±% 0.5 (maks.) |
| Çalışma Sıcaklığı: | -20~80oC | Depolama Sıcaklığı: | -30 ~ 100ºC |
| Patlamaya dayanıklı derecelendirme: | ExiaIICT6 | Koruma Derecesi: | IP67, IP68 |
| Çıkış Sinyali Seçenekleri: | 4 ~ 20mA, 0 ~ 10/20mA, 0/1 ~ 5V, 0/1 ~ 10V, 0.5 ~ 4.5V, Rs485 | ||
| Vurgulamak |
316L Paslanmaz Çelik Sıvı Seviye Transmitteri,IP68 su geçirmez seviye sensörü,4-20mA Çıkış Basıncı Değiştiricisi |
||
Product Description
- Çeşitli test ortamları için tam paslanmaz çelik koruma
- Kolay kurulum için daldırma tipi sonda ölçümü
- Çeşitli çıkış sinyali seçenekleri mevcut
- Patlama geçirmezlik sertifikası: ExiaIICT6
- Yüksek koruma derecesi: IP68
- PE, PU veya PTFE kablo seçenekleriyle mevcuttur
- 316L paslanmaz çelik ve koroziv olmayan sıvılarla uyumludur
- Kanalizasyon, endüstriyel su, belediye su sistemleri, tanklar, kuyular, nehirler, deniz suyu ve göller için su seviyesi izleme
- Dizel ve yakıt depolama tanklarında yakıt seviyesi ölçümü
| Ölçüm aralığı | 0~10m...400m |
| Aşırı yükleme kapasitesi | İsimlendirilmiş aralığın ≤ 2 X |
| Doğruluk @ 25oC | ±0,25% (Genel) ±0,5% (En fazla) |
| Tekrarlanabilirlik | ± 0,03% (Tipik) ± 0,05% FS (Max.) |
| Histeriz | ± 0,03% (Tipik) ± 0,05% FS (Max.) |
| Uzun vadeli istikrar | ± 0.2% F.S/yıl (Max.) |
| Sıfır Noktası Sıcaklığı Değişimi | ±1,5% F.S. (Tipik) ±2% F.S. (Max.) |
| Tam Ölçekli Sıcaklık Değişimi | ±1,5%F.Sr(Tipik) ±2%F.S (Max.) |
| Karşılama sıcaklığı | 0-50oC (0-1m. 0-2m); 0-70oC |
| Çalışma sıcaklığı | -20~80oC |
| Depolama sıcaklığı | -30~100oC |
| titreşim direnci | 10g, 55Hz ~ 2kHz |
| Konut malzemeleri | 1Cr18Ni9Ti |
| Diyafram malzemesi | 316L paslanmaz çelik |
| İzolasyon Direnci | >=100MΩ@100VDC |
| Patlama geçirmez sınıflandırma | ExiaIICT6 |
| Koruma derecesi | IP67, IP68 |
| O-ring mühür maddesinden | Fluor kauçuk |
| Ağırlık | ~0.3Kg (kablosuz) |
| Kablo malzemesi | Polietilen, Poliüretan |
| Çıkış sinyali | Güçlendirme Voltajı | Çıktı Türü |
|---|---|---|
| 4 ~ 20mA | 12 ~ 30VDC | 2/3/4 tel |
| 0~10/20mA | 3 tel | |
| 0/1~5V 0/1~10V 0.5~4.5V |
5VDC | |
| RS485 İletişim Protokolü |
| Bileşen | Kod | Açıklama |
|---|---|---|
| Ürün Serisi | BH93420 | Basınç verici |
| Ölçüm aralığı | 0~10m...400m | |
| Güç kaynağı | D1 | 24VDC |
| Güç kaynağı | D2 | 5VDC |
| Güç kaynağı | D3 | Diğerleri |
| Çıkış sinyali | S1 | 4 ~ 20mADC |
| Çıkış sinyali | S2 | 1~5VDC |
| Çıkış sinyali | S3 | 0~5VDC |
| Çıkış sinyali | S4 | 0~10mADC |
| Çıkış sinyali | S5 | 0~20mADC |
| Çıkış sinyali | S6 | 0~10VDC |
| Çıkış sinyali | S7 | 0.5~4.5VDC |
| Çıkış sinyali | S8 | RS485 |
| Basınç Tipi | G | Basınç ölçümü |
| Basınç Tipi | A | Mutlak Baskı |
| Basınç Tipi | S | Sıfırlanmış referans basıncı |
| Malzeme | 01 | 304 paslanmaz çelik |
| Malzeme | 02 | 316L paslanmaz çelik |
| Kablo malzemesi | C1 | PE |
| Kablo malzemesi | C2 | PU |
- S: Basınç sensörünüzün vericilerinin özellikleri nelerdir?
A: Yüksek hassasiyet, dayanıklılık ve mükemmel performans. - S: Özel özellikleri özelleştirebilir miyim?
A: Evet, mühendislerimiz belirli ihtiyaçları karşılamak için ürünleri uyarlayabilir. OEM ve ODM hizmetleri sağlarız. - S: Üretim kapasiteniz nedir?
A: Üretim tesislerimiz ayda 30.000'e kadar basınç sensörü verici üretebilir. Büyük ölçekli siparişler için satış ekibimizle önceden iletişime geçin. - S: Tipik teslimat süresi nedir?
A: Standart modeller için 5-8 iş günü. Özel ürünler değişebilir. - S: Ürünlerin fiyatları nasıl? İndirim var mı?
A: Toplu siparişler veya uzun vadeli ortaklar için indirimlerle rekabetçi fiyatlandırma. - S: Garanti ve satış sonrası hizmet nedir?
A: Gönderdikten sonra 24 ay garanti. Satış sonrası ekibimiz 24 saat içinde yanıt verir, uzaktan PC ağ talimatı mevcuttur.
Product Highlights
IP68 ve ExiaIICT6 derecelerine sahip dalgıç sıvı seviye vericisi. Tamamen paslanmaz çelik gövde, ±%0,25 doğruluk, 4-20mA çıkış. Çeşitli endüstriyel uygulamalar için özelleştirilebilir kablolar ve özellikler.
19mm Yağ Dolu Basınç Göndericisi Difüzyonlu Silikon Basınç Göndericisi Su Yağı Testi
Oil Filled Diffused Sillcon Pressure Transmitter Sensor For Water And Oil Test 19mm Silicon Piezoresistive Pressure Sensor Introduction of Pressure Transmitter Sensor: HT19F functions as a silicon piezoresistive pressure sensor ,with a core consisting of a highly stable diffused silicon element,. It effectively measures the pressure of liquids and gases by transmitting the pressure of the tested medium to the silicon diaphragm through an isolation diaphragm and silicon oil
OEM Su Yağı Akış Diyafragma Basınç Göndericisi İçecek Dijital Seviye Basınç Sensörü
BP93420-IIIQT1 OEM water oil Beverage glue Flush Diaphragm Pressure Sensor Transmitter BP93420-IIIQT1 Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor: BP93420-IIIQT1 flush-diaphragm pressure sensor transmitter is an analog pressure transmitter with a flat membrane structure, which increases the contact area with the medium. Wide temperature range, overload capacity, strong corrosion resistance, wide application. In order to ensure that this series of
BPHT24-III Dijital Basınç Göndericisi Flush Diaphragm Dijital Basınç Algılayıcı
Hengtong BPHT24-III Digital Flush diaphragm pressure sensor Transmitter China BPHT24-III Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor transmitter: BPHT24-III pressure transmitter is mainly used in the pressure measurement of viscous liquid mud anti-scaling and anti-crystallization oil shield machine. The whole adopts integrated stainless steel structure, and the two kinds of flat film structure with or without cavity can choose the material in contact
BPZK04-2 Basınç Değiştiricisi Elektriksel 24VDC 4-20mA Dijital Basınç Değiştiricisi LCD Ekran Elektronik Basınç Değiştiricisi
24Vdc 4-20MA 2-Point Electronic Pressure Switch Digital Pressure Switch With LCD Display BPZK04-2 Electronic Pressure Switch Introduction: BPK-ZK04-2 electronic pressure switch is a set of pressure measurement, control display, transmission output as one of the full digital control products. It can be used as a signal device when the pressure of non-corrosive gases and liquids reaches a limit value, or as a circuit contact switch for a pressure regulator. The controller is
Please use our online inquiry contact form below if you have any questions, our team will get back to you as soon as possible.