Paslanmaz çelik 316L IP68 Su ve yağ için 4-20mA çıkışlı su geçirmez sıvı seviye verici
Product Details
| Model Numarası: | BH93420-I | Çıkış Sinyali: | Analog Tip |
|---|---|---|---|
| Malzeme: | Paslanmaz çelik | IP Derecelendirmesi: | IP68 |
| Net ağırlığı: | 0.3kg | Diyafram Malzemesi: | 316L Paslanmaz Çelik |
| Kablo malzemesi: | PE, PU, PTFE | Ölçüm Aralığı: | 0 ~ 10m… 400m |
| Kesinlik: | ±% 0.25 (tip) ±% 0.5 (maks.) | Çalışma Sıcaklığı: | -20~80oC |
| Depolama Sıcaklığı: | -30 ~ 100ºC | Muhafaza Malzemesi: | 1Cr18Ni9Ti |
| Yalıtım Direnci: | > = 100mΩ@100VDC | Patlamaya dayanıklı derecelendirme: | ExiaIICT6 |
| Koruma Derecesi: | IP67, IP68 | ||
| Vurgulamak |
Paslanmaz Çelik 316L Sıvı Seviye Transmitteri,IP68 su geçirmez seviye sensörü,4-20mA çıkış basıncı iletici |
||
Product Description
- Çeşitli test ortamları için tam paslanmaz çelik koruma
- Kolay kurulum için daldırma tipi sonda ölçümü
- Çeşitli çıkış sinyali seçenekleri mevcut
- Patlama geçirmezlik sertifikası: ExiaIICT6
- Yüksek koruma derecesi: IP68
- PE, PU veya PTFE kablo seçenekleriyle mevcuttur
- 316L paslanmaz çelik ve koroziv olmayan sıvılarla uyumludur
- Kanalizasyon, endüstriyel, belediye su sistemleri, tanklar, kuyular, nehirler, deniz suyu ve göller için su seviyesi izleme
- Dizel ve yakıt depolama tanklarında yakıt seviyesi ölçümü
| Ölçüm aralığı | 0~10m...400m |
| Aşırı yük | İsimlendirilmiş aralığın ≤ 2 X |
| Doğruluk @ 25oC | ±0,25% (Genel) ±0,5% (En fazla) |
| Tekrarlanabilirlik | ± 0,03% (Tipik) ± 0,05% FS (Max.) |
| Histeriz | ± 0,03% (Tipik) ± 0,05% FS (Max.) |
| Uzun vadeli istikrar | ± 0.2% F.S/yıl (Max.) |
| Sıfır Noktası Sıcaklığı Değişimi | ±1,5% F.S. (Tipik) ±2% F.S. (Max.) |
| Tam Ölçekli Sıcaklık Değişimi | ±1,5%F.Sr(Tipik) ±2%F.S (Max.) |
| Karşılama sıcaklığı | 0-50oC (0-1m. 0-2m); 0-70oC |
| Çalışma sıcaklığı | -20~80oC |
| Depolama sıcaklığı | -30~100oC |
| titreşim | 10g,55Hz ~ 2kHz |
| Konut malzemeleri | 1Cr18Ni9Ti |
| Diyafram malzemesi | 316L paslanmaz çelik |
| İzolasyon Direnci | >=100MΩ@100VDC |
| Patlama geçirmez sınıflandırma | ExiaIICT6 |
| Koruma derecesi | IP67, IP68 |
| O-ring mührü | Fluor kauçuk |
| Ağırlık | ~0.3Kg (kablosuz) |
| Kablo malzemesi | Polietilen, Poliüretan |
| Çıkış sinyali | Güçlendirme Voltajı | Çıktı Türü |
|---|---|---|
| 4 ~ 20mA | 12 ~ 30VDC | 2/3/4 tel |
| 0~10/20mA | 3 tel | |
| 0/1~5V 0/1~10V 0.5~4.5V |
5VDC | |
| RS485 İletişim Protokolü |
| Bileşen | Kod | Açıklama |
|---|---|---|
| Ürün hattı | BH93420 | Basınç verici |
| Ölçüm aralığı | 0~10m...400m | |
| Güç kaynağı | D1 D2 D3 |
24VDC 5VDC Diğerleri |
| Çıkış sinyali | S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 |
4 ~ 20mADC 1~5VDC 0~5VDC 0~10mADC 0~20mADC 0~10VDC 0.5~4.5VDC RS485 |
| Basınç Tipi | G A S |
Basınç ölçümü Mutlak Baskı Sıfırlanmış referans basıncı |
| Malzeme | 01 02 |
304 paslanmaz çelik 316L paslanmaz çelik |
| Kablo malzemesi | C1 C2 |
PE PU |
- S: Basınç sensörünüzün vericilerinin özellikleri nelerdir?
A: Yüksek hassasiyet, dayanıklılık ve mükemmel performans. - S: Özel özellikleri özelleştirebilir miyim?
A: Evet, mühendislerimiz belirli ihtiyaçları karşılamak için ürünleri uyarlayabilir. OEM ve ODM hizmetleri sağlarız. - S: Üretim kapasiteniz nedir?
A: Üretim tesislerimiz, büyük ölçekli siparişleri karşılayabilen ayda 30.000'e kadar basınç sensörü verici üretebilir.Üretim ve teslimat programı için satış ekibimizle önceden iletişime geçin. - S: Tipik teslimat süresi nedir?
A: Standart modeller için 5-8 iş günü. Özel ürünler değişebilir. - S: Ürünlerin fiyatları nasıl? İndirim var mı?
A: Toplu siparişler veya uzun vadeli ortaklar için indirimlerle rekabetçi fiyatlandırma. - S: Ürünlerinizin garantisi nedir? Ve satış sonrası hizmet?
A: Gönderimden sonra 24 aylık garanti. Satış sonrası ekibimiz 24 saat içinde yanıt verir, uzaktan PC ağ talimatı her zaman kullanılabilir.
Product Highlights
BH93420-I dalgıç sıvı seviye vericisi. IP68 su geçirmez, ExiaIICT6 patlamaya dayanıklı. 316L paslanmaz çelik, korozyona dayanıklı. Yüksek hassasiyet ±%0,25. Özelleştirilebilir çıkış sinyalleri ve kabloları. Su/yağ seviyesinin izlenmesi için.
19mm Yağ Dolu Basınç Göndericisi Difüzyonlu Silikon Basınç Göndericisi Su Yağı Testi
Oil Filled Diffused Sillcon Pressure Transmitter Sensor For Water And Oil Test 19mm Silicon Piezoresistive Pressure Sensor Introduction of Pressure Transmitter Sensor: HT19F functions as a silicon piezoresistive pressure sensor ,with a core consisting of a highly stable diffused silicon element,. It effectively measures the pressure of liquids and gases by transmitting the pressure of the tested medium to the silicon diaphragm through an isolation diaphragm and silicon oil
OEM Su Yağı Akış Diyafragma Basınç Göndericisi İçecek Dijital Seviye Basınç Sensörü
BP93420-IIIQT1 OEM water oil Beverage glue Flush Diaphragm Pressure Sensor Transmitter BP93420-IIIQT1 Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor: BP93420-IIIQT1 flush-diaphragm pressure sensor transmitter is an analog pressure transmitter with a flat membrane structure, which increases the contact area with the medium. Wide temperature range, overload capacity, strong corrosion resistance, wide application. In order to ensure that this series of
BPHT24-III Dijital Basınç Göndericisi Flush Diaphragm Dijital Basınç Algılayıcı
Hengtong BPHT24-III Digital Flush diaphragm pressure sensor Transmitter China BPHT24-III Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor transmitter: BPHT24-III pressure transmitter is mainly used in the pressure measurement of viscous liquid mud anti-scaling and anti-crystallization oil shield machine. The whole adopts integrated stainless steel structure, and the two kinds of flat film structure with or without cavity can choose the material in contact
BPZK04-2 Basınç Değiştiricisi Elektriksel 24VDC 4-20mA Dijital Basınç Değiştiricisi LCD Ekran Elektronik Basınç Değiştiricisi
24Vdc 4-20MA 2-Point Electronic Pressure Switch Digital Pressure Switch With LCD Display BPZK04-2 Electronic Pressure Switch Introduction: BPK-ZK04-2 electronic pressure switch is a set of pressure measurement, control display, transmission output as one of the full digital control products. It can be used as a signal device when the pressure of non-corrosive gases and liquids reaches a limit value, or as a circuit contact switch for a pressure regulator. The controller is
Please use our online inquiry contact form below if you have any questions, our team will get back to you as soon as possible.