Endüstriyel uygulamalar için 24Vdc Akım 4-20mA Çıkış IP68 Su geçirmez sıvı seviye verici
Product Details
| Çıkış Sinyali: | 4-20mA | Besleme gerilimi: | 12-30VDC |
|---|---|---|---|
| Ölçüm Aralığı: | 0-400m | Aşırı Yük Kapasitesi: | ≤ 2 x dereceli aralık |
| Kesinlik: | ±% 0.25 (tip) ±% 0.5 (maks.) | Tekrarlanabilirlik: | ±% 0.03 (tip) ±% 0.05 fs (maks.) |
| Uzun vadeli istikrar: | ± 0,2% F.S/yıl (Max.) | Çalışma Sıcaklığı: | -20~80oC |
| Depolama Sıcaklığı: | -30 ~ 100ºC | Muhafaza Malzemesi: | 1Cr18Ni9Ti |
| Diyafram Malzemesi: | 316L Paslanmaz Çelik | Yalıtım Direnci: | > = 100mΩ@100VDC |
| Patlamaya dayanıklı derecelendirme: | ExiaIICT6 | Koruma Derecesi: | IP68 |
| Ağırlık: | 0.3kg | ||
| Vurgulamak |
24Vdc Besleme Sıvı Seviye Transmitteri,4-20mA çıkış seviyesi sensörü,IP68 Su Geçirmez Basınç Dönüştürücü |
||
Product Description
- Çeşitli test ortamlarına uygun tam paslanmaz çelik gövde
- Kolay kurulum için daldırma tipi prob ölçümü
- Çeşitli çıkış sinyali seçenekleri
- Patlamaya dayanıklı işaretleme: ExiaIICT6
- Yüksek koruma oranı: IP68
- PE veya PU kablo seçenekleri
- 316L paslanmaz çelik ve aşındırıcı olmayan sıvılarla uyumlu
- Kanalizasyon, endüstriyel ve belediye su sistemleri, su depoları, kuyular, nehirler, deniz suyu ve göllerde su seviyelerinin izlenmesi
- Dizel ve yakıt tanklarındaki yakıt seviyelerinin ölçülmesi
| Parametre | Özellik |
|---|---|
| Ölçüm Aralığı | 0~10m…400m |
| Aşırı Yük | Nominal aralığın 2 katından az |
| Doğruluk @ 25°C | ±0.25% (Tipik) ±0.5% (Maks.) |
| Tekrarlanabilirlik | ±0.03% (Tipik) ±0.05%FS (Maks.) |
| Histerezis | ±0.03% (Tipik) ±0.05%FS (Maks.) |
| Uzun Süreli Stabilite | ±0.2%F.S/yıl (Maks.) |
| Sıfır Noktası Sıcaklık Kayması | ±1.5%F.S(Tipik) ±2%F.S (Maks.) |
| Tam Ölçek Sıcaklık Kayması | ±1.5%F.Sr(Tipik) ±2%F.S (Maks.) |
| Telafi Sıcaklığı | 0-50°C (0-1m. 0-2m); 0-70°C |
| Çalışma Sıcaklığı | -20~80°C |
| Depolama Sıcaklığı | -30~100°C |
| Titreşim | 10g, 55Hz ~ 2kHz |
| Gövde Malzemesi | 1Cr18Ni9Ti |
| Diyafram Malzemesi | 316L Paslanmaz Çelik |
| İzolasyon Direnci | ≥100MΩ@100VDC |
| Patlamaya Dayanıklı Sınıfı | ExiaIICT6 |
| Koruma Sınıfı | IP67, IP68 |
| O-Ring Conta | Floro kauçuk |
| Ağırlık | ~0.3Kg (kablo hariç) |
| Kablo Malzemesi | Polietilen, Poliüretan |
| Çıkış Sinyali | Besleme Gerilimi | Çıkış Tipi |
|---|---|---|
| 4~20mA | 12~30VDC | 2/3/4 telli |
| 0~10/20mA | 3 telli | |
| 0/1~5V 0/1~10V 0.5~4.5V | 5VDC | |
| RS485 İletişim Protokolü |
- Seçim sırasında ölçülen ortamın ürün bileşenleriyle uyumlu olduğundan emin olun
- Ölçülen ortamın yoğunluğunu belirtin
- Güçlü elektromanyetik veya radyo frekansı paraziti için ayrıntıları sağlayın ve siparişte belirtin
- Sahada yıldırımdan korunma cihazları kurun ve ürün ve güç kaynağı topraklamasının güvenilir olduğundan emin olun
| Bileşen | Kod | Açıklama |
|---|---|---|
| Ürün Serisi | BH93420 | Basınç Vericisi |
| Ölçüm Aralığı | 0~10m…400m | |
| Güç Kaynağı | D1 | 24VDC |
| Güç Kaynağı | D2 | 5VDC |
| Güç Kaynağı | D3 | Diğer |
| Çıkış Sinyali | S1 | 4~20mADC |
| Çıkış Sinyali | S2 | 1~5VDC |
| Çıkış Sinyali | S3 | 0~5VDC |
| Çıkış Sinyali | S4 | 0~10mADC |
| Çıkış Sinyali | S5 | 0~20mADC |
| Çıkış Sinyali | S6 | 0~10VDC |
| Çıkış Sinyali | S7 | 0.5~4.5VDC |
| Çıkış Sinyali | S8 | RS485 |
| Basınç Tipi | G | Gösterge Basıncı |
| Basınç Tipi | A | Mutlak Basınç |
| Basınç Tipi | S | Kapalı Referans Basıncı |
| Malzeme | 01 | 304 Paslanmaz Çelik |
| Malzeme | 02 | 316L Paslanmaz Çelik |
| Kablo Malzemesi | C1 | PE |
| Kablo Malzemesi | C2 | PU |
Product Highlights
4-20mA çıkışlı IP68 dereceli 24Vdc sıvı seviye vericisi. Tamamen paslanmaz çelik yapı, korozyona dayanıklı ve patlamaya dayanıklı (ExiaIICT6). Çeşitli endüstriyel uygulamalar için yüksek doğruluk (±%0,25) ve özelleştirilebilir seçenekler.
19mm Yağ Dolu Basınç Göndericisi Difüzyonlu Silikon Basınç Göndericisi Su Yağı Testi
Oil Filled Diffused Sillcon Pressure Transmitter Sensor For Water And Oil Test 19mm Silicon Piezoresistive Pressure Sensor Introduction of Pressure Transmitter Sensor: HT19F functions as a silicon piezoresistive pressure sensor ,with a core consisting of a highly stable diffused silicon element,. It effectively measures the pressure of liquids and gases by transmitting the pressure of the tested medium to the silicon diaphragm through an isolation diaphragm and silicon oil
OEM Su Yağı Akış Diyafragma Basınç Göndericisi İçecek Dijital Seviye Basınç Sensörü
BP93420-IIIQT1 OEM water oil Beverage glue Flush Diaphragm Pressure Sensor Transmitter BP93420-IIIQT1 Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor: BP93420-IIIQT1 flush-diaphragm pressure sensor transmitter is an analog pressure transmitter with a flat membrane structure, which increases the contact area with the medium. Wide temperature range, overload capacity, strong corrosion resistance, wide application. In order to ensure that this series of
BPHT24-III Dijital Basınç Göndericisi Flush Diaphragm Dijital Basınç Algılayıcı
Hengtong BPHT24-III Digital Flush diaphragm pressure sensor Transmitter China BPHT24-III Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor transmitter: BPHT24-III pressure transmitter is mainly used in the pressure measurement of viscous liquid mud anti-scaling and anti-crystallization oil shield machine. The whole adopts integrated stainless steel structure, and the two kinds of flat film structure with or without cavity can choose the material in contact
BPZK04-2 Basınç Değiştiricisi Elektriksel 24VDC 4-20mA Dijital Basınç Değiştiricisi LCD Ekran Elektronik Basınç Değiştiricisi
24Vdc 4-20MA 2-Point Electronic Pressure Switch Digital Pressure Switch With LCD Display BPZK04-2 Electronic Pressure Switch Introduction: BPK-ZK04-2 electronic pressure switch is a set of pressure measurement, control display, transmission output as one of the full digital control products. It can be used as a signal device when the pressure of non-corrosive gases and liquids reaches a limit value, or as a circuit contact switch for a pressure regulator. The controller is
Please use our online inquiry contact form below if you have any questions, our team will get back to you as soon as possible.