316L paslanmaz çelik IP68 yakıt ve su izleme için 4-20mA çıkışlı su geçirmez sıvı seviyesi verici
Product Details
| Model Numarası: | BH93420-III | Çıkış Sinyali: | 4-20mA veya RS485 |
|---|---|---|---|
| IP Derecelendirmesi: | IP68 | Net ağırlığı: | 0.3kg |
| Diyafram Malzemesi: | 316L Paslanmaz Çelik | Kesinlik: | %0,25, %0,5 |
| Kablo malzemesi: | PE, PU, PTFE | Ölçüm Aralığı: | 0 ~ 10m… 400m |
| Basınç tipi: | Ölçüm basıncı, mutlak basınç, mühürlü basınç | Aşırı yük: | ≤ 2x dereceli aralık |
| Çalışma Sıcaklığı: | -20~80oC | Depolama Sıcaklığı: | -30 ~ 100ºC |
| Muhafaza Malzemesi: | Döküm alüminyum, 1CR18ni9ti | Patlamaya dayanıklı derecelendirme: | ExiaIICT6 |
| Yalıtım Direnci: | > = 100mΩ@100VDC | ||
| Vurgulamak |
316L Paslanmaz Çelik Sıvı Seviye Transmitteri,IP68 su geçirmez seviye sensörü,4-20mA Çıkışlı Su Seviye Sensörü |
||
Product Description
- Yerel kablolama ve kalibrasyonu kolaylaştırmak için bölünmüş tip tasarımı
- Açık okumalar için entegre LED ekranı
- Patlama geçirmezlik derecesi: ExiaIICT6
- Yüksek koruma derecesi: IP68
- Kablo seçenekleri: PE, PU, PTFE malzemeleri
- 316LSS ve koroziv olmayan sıvılarla uyumludur
- Kanalizasyon, endüstriyel ve belediye su sistemleri, tanklar, kuyular, nehirler, deniz suyu ve göllerde su seviyelerinin izlenmesi
- Dizel, yakıt ve diğer yağ tanklarının seviyelerini izlemek
| Ölçüm aralığı | 0~10m...400m |
| Basınç Tipi | Ölçüm basıncı, mutlak basınç, mühürlü basınç |
| Aşırı yük | ≤ 2X nominal aralığı |
| Doğruluk @ 25oC | ±0,25% (Genel) ±0,5% (En fazla) |
| Tekrarlanabilirlik | ± 0,03% (Tipik) ± 0,05% FS (Max.) |
| Histeriz | ± 0,03% (Tipik) ± 0,05% FS (Max.) |
| Uzun vadeli istikrar | ±0.15% F.S/yıl (Max.) |
| Sıfır Sıcaklık Değişimi | ±0,01% FS/oC ((>100KPa), ±0,02% FS/oC (≤100Kpa) |
| Span Sıcaklığı Değişimi | ±0,01% FS/oC ((>100KPa), ±0,02% FS/oC (≤100Kpa) |
| Karşılama sıcaklığı | 0-50oC (0-1m. 0-2m); 0-70oC |
| Çalışma sıcaklığı | -20~80oC |
| Depolama sıcaklığı | -30~100oC |
| titreşim | 10g,55Hz ~ 2kHz |
| Şok | 100 g |
| Konut malzemeleri | Alüminyum döküm, 1Cr18Ni9Ti |
| Diyafram malzemesi | 316L paslanmaz çelik |
| İzolasyon Direnci | >=100MΩ@100VDC |
| Patlama geçirmez sınıflandırma | ExiaIICT6 |
| Koruma derecesi | IP68 |
| O-ring mührü | Fluor kauçuk |
| Ağırlık | ~1.5Kg (kablosuz) |
| Kablo malzemesi | Polietilen, poliüretan, PTFE kablosu |
| Çıkış sinyali | Güçlendirme Voltajı | Çıktı Türü |
|---|---|---|
| 4 ~ 20mA | 15 ~ 30VDC | 2/3/4 tel |
| RS485 İletişim Protokolü | 4 tel |
- Ölçülen ortamın ürün bileşenleriyle uyumluluğunu sağlamak
- Ölçülen ortamın yoğunluğunu belirtin.
- Güçlü elektromanyetik veya radyo frekanslı müdahale için, sipariş verirken ayrıntılar verin.
- Şimşek koruma cihazları kurmak ve güvenilir çalışma için uygun topraklama sağlamak
| BH93420 | Temel ürün kodu |
| III. | Sıvı seviyesi verici 2088 koruma ile |
| Ölçüm aralığı | 0~10m...400m |
| D1 | 24VDC güç kaynağı |
| S1 | 4~20mADC çıkış sinyali |
| S2 | RS485 çıkış sinyali |
| B5 | 2088 ekranlı |
| B6 | 3051A |
| G | Basınç ölçümü |
| A | Mutlak Baskı |
| S | Sıfırlanmış referans basıncı |
| 01 | 304 Paslanmaz çelik malzemesi |
| 02 | 316L paslanmaz çelik malzemesi |
| C1 | PE kablo malzemesi |
| C2 | PU kablo malzemesi |
| C3 | PTFE kablo malzemesi |
Product Highlights
BH93420-III dijital seviye sensörü, yakıt, dizel ve su izleme için ±%0,25 doğruluk sunar. IP68 koruması, ExiaIICT6 patlamaya dayanıklılık derecesi ve 4-20mA/RS485 çıkışı içerir. 316L paslanmaz çelik konstrüksiyonla özel tasarımlar mevcuttur.
19mm Yağ Dolu Basınç Göndericisi Difüzyonlu Silikon Basınç Göndericisi Su Yağı Testi
Oil Filled Diffused Sillcon Pressure Transmitter Sensor For Water And Oil Test 19mm Silicon Piezoresistive Pressure Sensor Introduction of Pressure Transmitter Sensor: HT19F functions as a silicon piezoresistive pressure sensor ,with a core consisting of a highly stable diffused silicon element,. It effectively measures the pressure of liquids and gases by transmitting the pressure of the tested medium to the silicon diaphragm through an isolation diaphragm and silicon oil
OEM Su Yağı Akış Diyafragma Basınç Göndericisi İçecek Dijital Seviye Basınç Sensörü
BP93420-IIIQT1 OEM water oil Beverage glue Flush Diaphragm Pressure Sensor Transmitter BP93420-IIIQT1 Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor: BP93420-IIIQT1 flush-diaphragm pressure sensor transmitter is an analog pressure transmitter with a flat membrane structure, which increases the contact area with the medium. Wide temperature range, overload capacity, strong corrosion resistance, wide application. In order to ensure that this series of
BPHT24-III Dijital Basınç Göndericisi Flush Diaphragm Dijital Basınç Algılayıcı
Hengtong BPHT24-III Digital Flush diaphragm pressure sensor Transmitter China BPHT24-III Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor transmitter: BPHT24-III pressure transmitter is mainly used in the pressure measurement of viscous liquid mud anti-scaling and anti-crystallization oil shield machine. The whole adopts integrated stainless steel structure, and the two kinds of flat film structure with or without cavity can choose the material in contact
BPZK04-2 Basınç Değiştiricisi Elektriksel 24VDC 4-20mA Dijital Basınç Değiştiricisi LCD Ekran Elektronik Basınç Değiştiricisi
24Vdc 4-20MA 2-Point Electronic Pressure Switch Digital Pressure Switch With LCD Display BPZK04-2 Electronic Pressure Switch Introduction: BPK-ZK04-2 electronic pressure switch is a set of pressure measurement, control display, transmission output as one of the full digital control products. It can be used as a signal device when the pressure of non-corrosive gases and liquids reaches a limit value, or as a circuit contact switch for a pressure regulator. The controller is
Please use our online inquiry contact form below if you have any questions, our team will get back to you as soon as possible.