Hengtong Yüksek Sıcaklık Dayanımı Tıp Endüstrisi İçin %0.5 Doğrulukta Dijital Basınç Vericisi BP93420-IIIQT
Product Details
| Model NO.: | BP93420-IIIQT | Ölçüm Ortamı: | Kum Döküm |
|---|---|---|---|
| Doğruluk Derecesi: | %0,5 | Basınç Aralığı: | -100kPa...0kPa ~35kPa...3.5MPa |
| IP Derecelendirmesi: | IP65 | Basınç tipi: | Ölçüm basıncı, mutlak basınç, mühürlü basınç |
| Muhafaza Malzemesi: | SS316L | Uzun vadeli istikrar: | +-%0,1FS/Yıl(Tip.) |
| Frekans Tepkisi: | 2.4 KHZ | Aşırı yük: | ≤ Nominal aralığın 1,5 katı |
| Tekrarlanabilirlik: | ≤0,1%FS | Histerezis: | ≤0,1%FS |
| Çalışma Sıcaklığı: | -20ºC ~ 80ºC | Depolama Sıcaklığı: | -40ºC ~ 120ºC |
| Ağırlık: | ~ 0,3 kg | ||
| Vurgulamak |
Yüksek Sıcaklık Dayanımı Basınç Transmitteri,%0,5 Doğruluk Dijital Basınç Sensörü |
||
Product Description
- Geniş ölçüm aralığı ve çeşitli basınç arayüzü seçenekleri
- Çeşitli çıkış sinyali seçenekleri
- Ayarlanabilir sıfır ve tam ölçek kalibrasyonu
- Çoklu steril proses bağlantıları ile yüksek doğruluk
- 316L uyumlu aşındırıcı olmayan gaz ve sıvıların ölçümü
- Steril işlem için tıbbi, biyofarmasötik ve gıda hijyeni endüstrileri
- Kağıt ve kimya endüstrileri, kanalizasyon seviyesi ve içecek kutusu basınç ölçümleri
- Hidrolik ve pnömatik kontrol sistemleri
| Ölçüm Aralığı | -100kPa…0kPa ~ 35kPa…3.5MPa |
| Basınç Tipi | Gösterge Basıncı, Mutlak Basınç, Kapalı Basınç |
| Aşırı Yük | Anma aralığının 1.5 katından az |
| Doğruluk @ 25°C | ±0.25% (Tipik) ±0.5% (Maksimum) |
| Tekrarlanabilirlik | ≤0.1%FS |
| Hissteresis | ≤0.1%FS |
| Uzun Süreli Stabilite | ±0.1%F.S/Yıl (Tipik) ±0.2%F.S/Yıl (Maksimum) |
| Sıfır Noktası Sıcaklık Sürüklenmesi | ±0.02%F.S/°C (≤100KPa) ±0.01%F.S/°C (>100KPa) |
| Tam Ölçek Sıcaklık Sürüklenmesi | ±0.02%F.S/°C (≤100KPa) ±0.01%F.S/°C (>100KPa) |
| Frekans Tepkisi | 2.4Khz |
| Telafi Sıcaklığı | 0-70°C (≤10mpa, özelleştirilebilir) |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C~80°C |
| Depolama Sıcaklığı | -40°C~120°C |
| Titreşim | 10g, 55Hz ~ 2kHz |
| Gövde Malzemesi | 304,316L |
| Diyafram Malzemesi | 316L |
| İzolasyon Direnci | 100MΩ 100VDC |
| Patlamaya Dayanıklılık Sınıfı | Ex db IIC T6 Gb |
| Koruma Sınıfı | IP65 |
| O-Ring Conta | Flor kauçuk |
| Ağırlık | ~0.3kg |
| Çıkış Sinyali | Besleme Gerilimi | Çıkış Tipi |
|---|---|---|
| 4~20mA | 12~30VDC | 2/3/4 telli |
| 0~10/20mA | 3 telli | |
| 0/1~5V 0/1~10V 0.5~4.5V | 5VDC | |
| RS485 İletişim Protokolü | 3.6~30V / Pil | 4 telli |
- Ölçülen ortamın ürünün temas parçalarıyla uyumlu olduğundan emin olun
- Patlamaya dayanıklı tip ürünler dijital ekran kafalarını içermez
- LCD veya LED ekranlı transmitterler için besleme gerilimi ≥20VDC gereklidir
- Yıldırımdan korunma cihazları kurun ve güvenilir topraklama sağlayın
- Flor kauçuk O-ring -20°C ila 250°C arası için derecelendirilmiştir; -20°C altındaki sıcaklıklar için EPDM seçin
- Varsayılan kablo uzunluğu 1.5m'dir (polietilen malzeme)
- Titreşim, darbe veya elektromanyetik girişim için özel gereksinimleri belirtin
| Kod | Anahat Yapısı |
|---|---|
| IB | Genel Basınç Transmitteri |
| IX | Ekranlı Basınç Transmitteri |
| IE | Darbe Dirençli Havacılık Basınç Transmitteri |
| IIC/III | Endüstriyel Genel/Ekranlı Basınç Transmitteri |
| IF | Neme Dayanıklı Basınç Transmitteri |
| IIE/IIIE | Genel/Ekranlı Basınç Transmitteri |
| IN | Klima Özel Basınç Transmitteri |
| IC | Yüksek Sıcaklık Basınç Transmitteri |
| IQ/IQT | Büyük Diyafram / Yüksek Sıcaklık Basınç Transmitteri |
Product Highlights
Tıbbi ve biyofarma için yüksek hassasiyetli BP93420-IIIQT basınç vericisi. 316L paslanmaz çelik, IP65 derecesi, ±%0,5 doğruluk ve özelleştirilebilir seçeneklere sahiptir. Tamamen metal gömme diyafram tasarımıyla tıkanmayı önler.
19mm Yağ Dolu Basınç Göndericisi Difüzyonlu Silikon Basınç Göndericisi Su Yağı Testi
Oil Filled Diffused Sillcon Pressure Transmitter Sensor For Water And Oil Test 19mm Silicon Piezoresistive Pressure Sensor Introduction of Pressure Transmitter Sensor: HT19F functions as a silicon piezoresistive pressure sensor ,with a core consisting of a highly stable diffused silicon element,. It effectively measures the pressure of liquids and gases by transmitting the pressure of the tested medium to the silicon diaphragm through an isolation diaphragm and silicon oil
OEM Su Yağı Akış Diyafragma Basınç Göndericisi İçecek Dijital Seviye Basınç Sensörü
BP93420-IIIQT1 OEM water oil Beverage glue Flush Diaphragm Pressure Sensor Transmitter BP93420-IIIQT1 Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor: BP93420-IIIQT1 flush-diaphragm pressure sensor transmitter is an analog pressure transmitter with a flat membrane structure, which increases the contact area with the medium. Wide temperature range, overload capacity, strong corrosion resistance, wide application. In order to ensure that this series of
BPHT24-III Dijital Basınç Göndericisi Flush Diaphragm Dijital Basınç Algılayıcı
Hengtong BPHT24-III Digital Flush diaphragm pressure sensor Transmitter China BPHT24-III Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor transmitter: BPHT24-III pressure transmitter is mainly used in the pressure measurement of viscous liquid mud anti-scaling and anti-crystallization oil shield machine. The whole adopts integrated stainless steel structure, and the two kinds of flat film structure with or without cavity can choose the material in contact
BPZK04-2 Basınç Değiştiricisi Elektriksel 24VDC 4-20mA Dijital Basınç Değiştiricisi LCD Ekran Elektronik Basınç Değiştiricisi
24Vdc 4-20MA 2-Point Electronic Pressure Switch Digital Pressure Switch With LCD Display BPZK04-2 Electronic Pressure Switch Introduction: BPK-ZK04-2 electronic pressure switch is a set of pressure measurement, control display, transmission output as one of the full digital control products. It can be used as a signal device when the pressure of non-corrosive gases and liquids reaches a limit value, or as a circuit contact switch for a pressure regulator. The controller is
Please use our online inquiry contact form below if you have any questions, our team will get back to you as soon as possible.