HT Fark Basınç Sensörü ve G1/2 Rüzgar Fark Basınç Transmitteri
Product Details
| Model NO.: | BP93420DII | Ölçüm Ortamı: | Sıvı |
|---|---|---|---|
| Doğruluk Derecesi: | %0,25, %0,5 | Basınç Aralığı: | 0-10kpa...~2MPa |
| Muhafaza malzemesi: | 304 SS | ağırlık: | ~0.4kg |
| Sensör Tipi: | Silikon basınç sensörü | Tek Taraflı Aşırı Yük: | Nominal aralığın ≤3 katı |
| Statik Basınç: | Nominal aralığın 5 katı veya 7 MPa arasındaki minimum değer | Tekrarlanabilirlik: | ±% 0.03 (tip) ±% 0.05 fs (maks.) |
| Uzun vadeli istikrar: | ±%0,5FS/Yıl(≤200KPa) ±%0,2FS/Yıl(>200KPa) | Çalışma sıcaklığı: | -30°C~80°C |
| Diyafram Malzemesi: | 316L | Çıkış Sinyali: | 4~20mA, 0~10/20mA, 0/1~5V, 0,5~4,5V |
| Vurgulamak |
HT fark basınç sensörü,G1/2 rüzgar basıncı vericisi,endüstriyel fark basınç sensörü |
||
Product Description



- Paslanmaz çelik yapı, kompakt tasarım ve kolay kurulum sağlar
- Titiz sıcaklık telafisi ve eskime taraması istikrarlı, güvenilir performansı garanti eder
- Esnek elektrik arayüzü seçenekleri: takılabilir veya doğrudan kablolama konfigürasyonları mevcuttur
- Petrol, kimya, enerji ve hidroloji boru hattı sistemlerinde gazlar ve sıvılar için fark basınç ölçümü
- Petrol, kimya, metalurji, enerji üretimi ve hidroloji uygulamalarında endüstriyel proses izleme
- Boru hattı ve fırın odası basınç ölçüm sistemleri
| Ölçüm Aralığı | 0-10KPa...~2MPa |
|---|---|
| Basınç Tipi | Fark Basıncı |
| Tek Taraflı Aşırı Yük | Nominal aralığın ≤3 katı |
| Statik basınç | Nominal aralığın 5 katı veya 7 MPa arasındaki minimum değer |
| Doğruluk @ 25°C | ±%0,25 (Tipik) ±%0,5 (Maksimum) |
| Tekrarlanabilirlik | ±%0,03 (Tip.) ±%0,05FS (Maks.) |
| Histerezis | ±%0,03 (Tip.) ±%0,05FS (Maks.) |
| Uzun Vadeli İstikrar | ±%0,5FS/Yıl(≤200KPa) ±%0,2FS/Yıl(>200KPa) |
| Sıfır Sıcaklık Kayması | ±%0,01FS/°C(>100KPa), ±%0,02FS/°C (≤100Kpa) |
| Açıklık Sıcaklık Kayması | ±%0,01FS/°C(>100KPa), ±%0,02FS/°C (≤100Kpa) |
| Kompanzasyon Sıcaklığı | 0-50°C(0-10KPa, 0-20KPa) ,0-70°C ,-10-70°C |
| Çalışma Sıcaklığı | -30°C~80°C |
| Depolama Sıcaklığı | -40°C~100°C |
| Titreşim | 10g,55Hz ~ 2kHz |
| Muhafaza Malzemesi | 304,316L |
| Diyafram Malzemesi | 316L |
| Yalıtım Direnci | 100MΩ 100VDC |
| Patlamaya Dayanıklı Derecelendirme | Kendinden güvenli ve patlamaya dayanıklı |
| Koruma Derecesi | IP65 |
| Ağırlık | ~0.45kg |
| Çıkış Sinyali | Besleme Gerilimi | Çıkış Türü |
|---|---|---|
| 4~20mA | 12~30VDC | 2/3/4 tel |
| 0~10/20mA | 3 tel | |
| 0/1~5V 0,5~4,5V |
5VDC |




- Seçimden önce ölçülen ortamın ürünle temas eden malzemelerle uyumluluğunu doğrulayın
- Güvenilir çalışma ve kontrollü basınç uygulaması için ölçüm noktası ile verici arasına üç valfli manifold takın
- Performans üzerindeki konum etkisini en aza indirmek için kurulum sırasında basınç arayüzlerini yatay olarak konumlandırın
- Sipariş sürecinde özel gereksinimleri (güçlü titreşim, elektromanyetik girişim vb.) belirtin
| BP93420XX | Basınç Verici |
|---|---|
| Kod | Anahat İnşaat |
| DII | Fark Basınç Transmitteri |
| Ölçüm Aralığı | 0-10KPa...~2MPa |
| Kod | Güç Kaynağı |
| D1 | 24VDC |
| D2 | 5VDC |
| D3 | Diğer |
| Kod | Çıkış Sinyali |
| S1 | 4~20 mADC |
| S2 | 1~5VDC |
| S3 | 0~5VDC |
| S4 | 0~10 mADC |
| S5 | 0~20 mADC |
| S6 | 0~10VDC |
| S7 | 0.5~4.5VDC |
| Kod | Basınç Bağlantısı |
| J1 | M20×1.5 Erkek |
| J2 | G1/2 Erkek |
| J3 | G1/4 Erkek |
| J4 | 1/2 NPT Erkek |
| J5 | Diğer |
| Kod | Elektrik Bağlantısı |
| B1 | Hirschmann |
| B2 | PG7 Fişi |
| B3 | Yalıtımlı Kablo Çıkışı |
| B4 | Diğer |
| Kod | Basınç Tipi |
| D | Fark Basıncı |
Product Highlights
BP93420DII diferansiyel basınç vericisi, endüstriyel boru hatlarında sıvı/gaz ölçümü için yüksek doğruluk (%0,25-%0,5) sunar. IP65 derecelendirmesine, 304SS muhafazaya ve özel seçeneklere sahiptir. Güvenilir performans ve rekabetçi fiyatlandırmayla petrol, kimya ve enerji endüstrileri için idealdir.
19mm Yağ Dolu Basınç Göndericisi Difüzyonlu Silikon Basınç Göndericisi Su Yağı Testi
Oil Filled Diffused Sillcon Pressure Transmitter Sensor For Water And Oil Test 19mm Silicon Piezoresistive Pressure Sensor Introduction of Pressure Transmitter Sensor: HT19F functions as a silicon piezoresistive pressure sensor ,with a core consisting of a highly stable diffused silicon element,. It effectively measures the pressure of liquids and gases by transmitting the pressure of the tested medium to the silicon diaphragm through an isolation diaphragm and silicon oil
OEM Su Yağı Akış Diyafragma Basınç Göndericisi İçecek Dijital Seviye Basınç Sensörü
BP93420-IIIQT1 OEM water oil Beverage glue Flush Diaphragm Pressure Sensor Transmitter BP93420-IIIQT1 Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor: BP93420-IIIQT1 flush-diaphragm pressure sensor transmitter is an analog pressure transmitter with a flat membrane structure, which increases the contact area with the medium. Wide temperature range, overload capacity, strong corrosion resistance, wide application. In order to ensure that this series of
BPHT24-III Dijital Basınç Göndericisi Flush Diaphragm Dijital Basınç Algılayıcı
Hengtong BPHT24-III Digital Flush diaphragm pressure sensor Transmitter China BPHT24-III Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor transmitter: BPHT24-III pressure transmitter is mainly used in the pressure measurement of viscous liquid mud anti-scaling and anti-crystallization oil shield machine. The whole adopts integrated stainless steel structure, and the two kinds of flat film structure with or without cavity can choose the material in contact
BPZK04-2 Basınç Değiştiricisi Elektriksel 24VDC 4-20mA Dijital Basınç Değiştiricisi LCD Ekran Elektronik Basınç Değiştiricisi
24Vdc 4-20MA 2-Point Electronic Pressure Switch Digital Pressure Switch With LCD Display BPZK04-2 Electronic Pressure Switch Introduction: BPK-ZK04-2 electronic pressure switch is a set of pressure measurement, control display, transmission output as one of the full digital control products. It can be used as a signal device when the pressure of non-corrosive gases and liquids reaches a limit value, or as a circuit contact switch for a pressure regulator. The controller is
Please use our online inquiry contact form below if you have any questions, our team will get back to you as soon as possible.