Petrol Kimyasal Endüstrisi Basınç Algılayıcıları için Düşük Aralıklı Farklı Basınç Göndericisi
Product Details
| Model NO.: | BP93420D-II | Ölçüm Ortamı: | Sıvı |
|---|---|---|---|
| Doğruluk Derecesi: | %0,25, %0,5 | Basınç aralığı: | 0-10kpa...~2MPa |
| IP Derecelendirmesi: | IP65 | Muhafaza malzemesi: | 304 SS |
| Ağırlık: | ~ 0,45 kg | Diyafram Malzemesi: | 316L |
| Çalışma Sıcaklığı: | -30°C~80°C | Depolama Sıcaklığı: | -40°C~100°C |
| Yalıtım Direnci: | 100mΩ 100vdc | Çıkış Sinyali: | 4~20mA, 0~10/20mA, 0/1~5V, 0,5~4,5V |
| Besleme gerilimi: | 12 ~ 30VDC, 5VDC | Basınç bağlantısı: | M20×1,5 Erkek, G1/2 Erkek, G1/4 Erkek, 1/2 NPT Erkek |
| Vurgulamak |
Düşük aralıklı diferansiyel basınç verici,Petrol kimyasal basınç sensörü,Endüstriyel Basınç Algılayıcı Göndericisi |
||
Product Description

- Kolay kurulum için kompakt paslanmaz çelik yapı
- İstikrarlı, güvenilir performans için sıkı sıcaklık telafisi ve eskime taraması
- Esnek elektrik arayüzü seçenekleri: geçmeli veya doğrudan kablolama
- Petrol, kimya, enerji ve hidroloji boru hatlarındaki gazlar ve sıvılar için fark basınç ölçümü
- Petrol, kimya, metalurji, enerji üretimi ve hidroloji sektörlerinde endüstriyel proses izleme
- Boru hattı ve fırın odası basınç ölçüm sistemleri
| Ölçüm Aralığı | 0-10KPa...~2MPa |
|---|---|
| Basınç Tipi | Fark Basıncı |
| Tek Taraflı Aşırı Yük | ≤3 kat nominal aralık |
| Statik Basınç | Minimum 5 kat nominal aralık veya 7 MPa |
| Doğruluk @ 25°C | ±%0,25 (Tipik) ±%0,5 (Maksimum) |
| Tekrarlanabilirlik | ±%0,03 (Tip.) ±%0,05FS (Maks.) |
| Histerezis | ±%0,03 (Tip.) ±%0,05FS (Maks.) |
| Uzun Vadeli İstikrar | ±%0,5FS/Yıl(≤200KPa) ±%0,2FS/Yıl(>200KPa) |
| Sıfır Sıcaklık Kayması | ±%0,01FS/°C(>100KPa), ±%0,02FS/°C (≤100Kpa) |
| Açıklık Sıcaklık Kayması | ±%0,01FS/°C(>100KPa), ±%0,02FS/°C (≤100Kpa) |
| Kompanzasyon Sıcaklığı | 0-50°C(0-10KPa, 0-20KPa), 0-70°C, -10-70°C |
| Çalışma Sıcaklığı | -30°C~80°C |
| Depolama Sıcaklığı | -40°C~100°C |
| Titreşim Direnci | 10g, 55Hz ~ 2kHz |
| Muhafaza Malzemesi | 304, 316L |
| Diyafram Malzemesi | 316L |
| Yalıtım Direnci | 100MΩ 100VDC |
| Patlamaya Dayanıklı Derecelendirme | Kendinden güvenli ve patlamaya dayanıklı |
| Koruma Derecesi | IP65 |
| Ağırlık | ~0.45kg |
| Çıkış Sinyali | Besleme Gerilimi | Çıkış Türü |
|---|---|---|
| 4~20mA | 12~30VDC | 2/3/4 tel |
| 0~10/20mA | 3 tel | |
| 0/1~5V 0,5~4,5V |
5VDC |

- Ölçülen ortamın ürünle temas eden parçalarla uyumluluğunu doğrulayın
- Eşit basınç uygulaması için ölçüm noktası ile verici arasına üç valfli manifold takın
- Kurulum konumu etkisini en aza indirmek için basınç arayüzlerini yatay olarak konumlandırın
- Sipariş sırasında titreşim, darbe veya elektromanyetik girişime ilişkin özel gereksinimleri belirtin
| Kod | Anahat İnşaat
DII | Fark Basınç Transmitteri
| Ölçüm Aralığı | 0-10KPa...~2MPa
| Kod | Güç Kaynağı
D1 | 24VDC
D2 | 5VDC
D3 | Diğer
| Kod | Çıkış Sinyali
S1 | 4~20mADC | S5 | 0~20 mADC
S2 | 1~5VDC | S6 | 0~10VDC
S3 | 0~5VDC | S7 | 0.5~4.5VDC
S4 | 0~10mADC | |
| Kod | Basınç Bağlantısı
J1 | M20×1.5 Erkek
J2 | G1/2 Erkek
J3 | G1/4 Erkek
J4 | 1/2 NPT Erkek
J5 | Diğer
| Kod | Elektrik Bağlantısı
B1 | Hirschmann
B2 | PG7 Fişi
B3 | Yalıtımlı Kablo Çıkışı
B4 | Diğer
| Kod | Basınç Tipi
D | Fark Basıncı
Product Highlights
Petrol ve kimya endüstrileri için BP93420D-II diferansiyel basınç vericisi. Yüksek doğruluk (%0,25), IP65 derecesi, 304 paslanmaz çelik gövde. Patlamaya dayanıklı seçeneklerle özelleştirilebilir aralıklar (0-10kPa~2MPa).
19mm Yağ Dolu Basınç Göndericisi Difüzyonlu Silikon Basınç Göndericisi Su Yağı Testi
Oil Filled Diffused Sillcon Pressure Transmitter Sensor For Water And Oil Test 19mm Silicon Piezoresistive Pressure Sensor Introduction of Pressure Transmitter Sensor: HT19F functions as a silicon piezoresistive pressure sensor ,with a core consisting of a highly stable diffused silicon element,. It effectively measures the pressure of liquids and gases by transmitting the pressure of the tested medium to the silicon diaphragm through an isolation diaphragm and silicon oil
OEM Su Yağı Akış Diyafragma Basınç Göndericisi İçecek Dijital Seviye Basınç Sensörü
BP93420-IIIQT1 OEM water oil Beverage glue Flush Diaphragm Pressure Sensor Transmitter BP93420-IIIQT1 Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor: BP93420-IIIQT1 flush-diaphragm pressure sensor transmitter is an analog pressure transmitter with a flat membrane structure, which increases the contact area with the medium. Wide temperature range, overload capacity, strong corrosion resistance, wide application. In order to ensure that this series of
BPHT24-III Dijital Basınç Göndericisi Flush Diaphragm Dijital Basınç Algılayıcı
Hengtong BPHT24-III Digital Flush diaphragm pressure sensor Transmitter China BPHT24-III Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor transmitter: BPHT24-III pressure transmitter is mainly used in the pressure measurement of viscous liquid mud anti-scaling and anti-crystallization oil shield machine. The whole adopts integrated stainless steel structure, and the two kinds of flat film structure with or without cavity can choose the material in contact
BPZK04-2 Basınç Değiştiricisi Elektriksel 24VDC 4-20mA Dijital Basınç Değiştiricisi LCD Ekran Elektronik Basınç Değiştiricisi
24Vdc 4-20MA 2-Point Electronic Pressure Switch Digital Pressure Switch With LCD Display BPZK04-2 Electronic Pressure Switch Introduction: BPK-ZK04-2 electronic pressure switch is a set of pressure measurement, control display, transmission output as one of the full digital control products. It can be used as a signal device when the pressure of non-corrosive gases and liquids reaches a limit value, or as a circuit contact switch for a pressure regulator. The controller is
Please use our online inquiry contact form below if you have any questions, our team will get back to you as soon as possible.